PARADISРазтегателен диван PARADIS светло кремав плюш/цвят дъб
Препоръчани продукти
3-местен диван от плюш. Диванът лесно се превръща в легло. Възглавници за сядане и гръб от пяна. Крака от масивна дървесина. Площ за спане 106x190 см. Ш209 x В82 x Дълб.83 см
| Тип | триместен разтегателен диван |
|---|---|
| Души | 3 |
| Материал | Пяна, LVL, Шперплат, Полиестер, Масивен евкалипт, Масивно каучуково дърво, Стомана |
| Материал | Седалка: Пяна, Шперплат, Полиестер, Облегалка: Пяна, Шперплат, Полиестер, Подлакътник : Пяна, Шперплат, Полиестер, Крак : Масивно каучуково дърво |
| Седалка | Материя: Полиестер, Пяна материал: Полиуретанова пяна, Плътност на пяната: 25 кг/м³ |
| Облегалка | Материя: Полиестер, Пяна материал: Полиуретанова пяна, Плътност на пяната: 25 кг/м³ |
| Подлакътник | Материя: Полиестер, Пяна материал: Полиуретанова пяна, Плътност на пяната: 25 кг/м³ |
| Цвят | Светлокремав, Натурален дъб |
| Характеристики | Плюшът е текстил, който обикновено е изработен от синтетични влакна, като полиестер. Материята има дълги, изчеткани влакна, което й придава меко и пухкаво усещане, наподобяващо козина. Плюшът може да бъде с различни текстури и дължина на влакната. |
| Размер след монтаж | Ширина: 209 см, Височина: 82 см, Дълбочина: 83 см |
| Височина на седалката | 44 |
| Повърхност за спане | Ширина: 106 см, Дължина: 190 см |
| Информация за монтаж | За самостоятелно сглобяване |
| Размер преди монтаж | Ширина: 109 см, Дължина: 194 см, Височина: 24 см |
| Тегло | 45 кг |
| Максимално натоварване | 330 кг |
| Максимално натоварване на седящо място | 110 кг |
| Максимално натоварване на зона за спане | 220 кг |
| Брой пакети | 1 |
| Сертификат за защита на здравето и околната среда | Всички материали от горски произход, използвани в продуктите, носещи този етикет, произхождат от гори, които са били одитирани от независима трета страна, за да се потвърди, че се управляват в съответствие със строгите социални и екологични стандарти на FSC®. Търсете продукти с етикет FSC в магазините и онлайн. |
| Производител | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Относно функция сън за диван Paradis !!!
Много хора не знаят,че диванът има 7 крачета,4 дървени и три метални. Металното в средата се развива докато опре в пода,а другите две метални се намират на облегалката на дивана,затворени с цип. В разгънато положение тези две крачета се разгъват. Диванът е много хубав и удобен както за сядане,така и за спане.
Име: Нели Коцева
Супер
Дневната ми стана уникална с мебели на JYSK
Име: Мая Дончева
Sofá muy buena
Un sofá bonito, elegante y cómodo que una persona puede utilizar como cama . Excelente relación calidad-precio
Име: Anastasiia
alapvetően jó
Kényelmes, alapvetően masszív, szállítás is rendben volt. Két személy aludt rajta; katasztrófa volt a reggel, nem vagyok biztos abban, hogy egynek is kényelmes lenne. Ha nem nyitod ki, rendben van, ajánlom.
Име: G
Swietna
Cena/jakość wszystko świetne kanapa jest duża i po impregnacji jest od miesiąca używana a nie widać żadnych sladów
Име: Andrzej
Swietna
Cena/jakość wszystko świetne kanapa jest duża i po impregnacji jest od miesiąca używana a nie widać żadnych sladów
Име: Andrzej
Schönes und bequemes Schlafsofa
Das Schlafsofa ist insgesamt sehr schön und bequem. Die Verarbeitung wirkt stabil und hochwertig, und es lässt sich leicht auf- und umbauen. Einziger kleiner Punkt: Die Farbe ist etwas dunkler und gelblicher als erwartet, eher wie ein Vanilleton. Dennoch passt es gut in mein Wohnzimmer und erfüllt seinen Zweck sehr gut. Insgesamt bin ich zufrieden und würde es weiterempfehlen.
Име: Anosy Adrienn
Kanapa "PARADIS"
Świetna kanapa w niedrogiej cenie. Bardzo łatwo dostępna i szybka realizacja zamówienia. Dostawa była bardzo szybka, choć należy pamiętać, że jest ona realizowana za dodatkową opłatą. Łatwość montażu to ogromna zaleta – złożyłam ją w kilkanaście ( około 15 minut). Polecam!
Име: Nadiia
Fin bäddsoffa
Fin och prisvärd bäddsoffa. Köpte till en bäddmadrass vid utbäddning. Skön att både sitta i och sova i. Mycket nöjd både jag och besökare
Име: Millan
Ser fin ut men obehaglig att sova på
Bäddmadrass är ett måste om man ska sova. Sen på ryggsidan när den är nedfälld är de som en nedförsbacke. Inte jämn med andra ord.
Име: E.T
Доставка
Когато пазарувате онлайн на JYSK.bg, имате възможността да изберете Вашата поръчка да бъде доставена директно до Вашия дом или офис:
Кликни & Вземи - без такса транспорт
Нашата услуга Кликни & Вземи Ви позволява да резервирате артикули онлайн и да ги вземете в избран от Вас магазин на JYSK. След като направите Вашата резервация онлайн, в рамките на 30 минути ще получите потвърждение от магазина, че Вашата поръчка е готова за получаване. С нашата услуга Кликни & Вземи не плащате такса транспорт и заплащате поръчаните артикули в момента на получаване на стоката в магазина.
Доставка в магазин - без такса транспорт
Доставка в магазин е опция, подобна на Кликни & Вземи, но предоставя възможност да поръчате по-голям асортимент от артикули, отколкото са налични във физическите ни магазини. Всички поръчки с доставка до магазин се предплащат предварително с карта при създаването на поръчката. Наш служител ще се свърже с Вас, когато поръчката Ви е вече налична в магазина и можете да отидете да я получите. Моля, имайте предвид, че някои артикули не могат да бъдат доставени с тази опция поради техния обем или размери.
Доставка до адрес - такса транспорт
Когато пазарувате онлайн, можете да изберете адрес, където да бъде доставена Вашата поръчка, било то до дома или офиса Ви. Поръчката ще бъде доставена с куриер.
Големи пакети - допълнителна такса
Със закупуването на обемни и тежки артикули като матраци, канапета и т.н. много от нашите клиенти желаят транспорт до входната врата. Със заплащането на допълнителна такса куриерската фирма ще достави поръчката директно до вратата на Вашия дом.
Артикули, предлагани единствено в магазина
В JYSK се гордеем с това, че предлагаме голяма част от нашия асортимент както онлайн, така и в нашите физически магазини. Но в някои случаи част от артикулите ни могат да бъдат закупени единствено чрез услугата Кликни и Вземи или директно в нашите магазини. В повечето случаи това са продукти в разпродажба, чупливи артикули или такива, които излизат от нашия асортимент.