RANDERUPМасичка RANDERUP Ø47 бордо
| Вид | Масичка |
|---|---|
| Форма | Объл |
| Материал | PP (полипропилен), Стомана |
| Материал | Горна част : Стомана, Странична стена: Стомана, Крака: PP (полипропилен), Стомана, Рамка : Стомана |
| Обработка | Праховото покритие подпомага защитата на метала срещу износване и ръжда. Праховото покритие е процес на нанасяне на защитен слой оцветен прах върху метала. |
| Цвят | Бордо |
| Размер след монтаж | Диаметър: 47 см, Височина: 51 см |
| Разстояние м/у краката | 32 см,32 см |
| Информация за монтаж | За самостоятелно сглобяване |
| Размер преди монтаж | Ширина: 47 см, Дължина: 47 см, Височина: 3 см |
| Тегло | 1,5 кг |
| Максимално натоварване | 5 кг |
| Брой пакети | 1 |
| Производител | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Ne vrijedi ni tih 7,5 EUR
Za sastavljanje potreban čekić jer te 4 rupe u plehu koji je stolić nisu u ravnini s nožicama kad se nožice rašire, kako bi se sve uspijele staviti u svoje mjesto potrebno je dosta snage i muke da uđu, osim toga nisu ni jednakih dužina pa se i sam stolić ljulja.
Име: Ivana
table
very nice table at v low price
Име: Sehar
Rengi Çok Güzel.
Çok beğenerek aldım ve çok zarif bir ürün Kurulumu kolay, Taşıması kolay, hafif bir ürün. Sadece biraz denge sorunu vardı, tek ayağının altına koruyucu silikon/pad taktim sorun çözüldü.
Име: Aslıhan
Tavolino rosso
Prodotto estremamente facile da montare, praticissimo e versatile
Име: Rache
Loše
Bilo bi dobro da se može normalno sastaviti ali nešto ne odgovara. Ne očekujem konkretan stol za ovaj novac ali barem da odgovaraju mjere.
Име: Tena
Beistelltisch
Sehr praktischer Klapptisch in schöner Farbe zu einem unschlagbaren Preis
Име: Rita
Conforme à la photo
Très bon rapport qualité prix. Plutôt robuste et plus grande qu'elle ne paraît.
Име: Ghita
Beznadziejny
Jest niestabilny, gdy chcesz go przesunac to gora caly czas wychodzi, nie polecam.
Име: Monika
Low quality, but value for money
"You get what you pay for" = it's less than ten euro, which is nice, however rattles and not really stable.
Име: E.R
κα
Πολύ καλό προϊόν, όμορφο και πολύ καλή τιμή!!!
Име: Μαρία
Доставка
Когато пазарувате онлайн на JYSK.bg, имате възможността да изберете Вашата поръчка да бъде доставена директно до Вашия дом или офис:
Кликни & Вземи - без такса транспорт
Нашата услуга Кликни & Вземи Ви позволява да резервирате артикули онлайн и да ги вземете в избран от Вас магазин на JYSK. След като направите Вашата резервация онлайн, в рамките на 30 минути ще получите потвърждение от магазина, че Вашата поръчка е готова за получаване. С нашата услуга Кликни & Вземи не плащате такса транспорт и заплащате поръчаните артикули в момента на получаване на стоката в магазина.
Доставка в магазин - без такса транспорт
Доставка в магазин е опция, подобна на Кликни & Вземи, но предоставя възможност да поръчате по-голям асортимент от артикули, отколкото са налични във физическите ни магазини. Всички поръчки с доставка до магазин се предплащат предварително с карта при създаването на поръчката. Наш служител ще се свърже с Вас, когато поръчката Ви е вече налична в магазина и можете да отидете да я получите. Моля, имайте предвид, че някои артикули не могат да бъдат доставени с тази опция поради техния обем или размери.
Доставка до адрес - такса транспорт
Когато пазарувате онлайн, можете да изберете адрес, където да бъде доставена Вашата поръчка, било то до дома или офиса Ви. Поръчката ще бъде доставена с куриер.
Големи пакети - допълнителна такса
Със закупуването на обемни и тежки артикули като матраци, канапета и т.н. много от нашите клиенти желаят транспорт до входната врата. Със заплащането на допълнителна такса куриерската фирма ще достави поръчката директно до вратата на Вашия дом.
Артикули, предлагани единствено в магазина
В JYSK се гордеем с това, че предлагаме голяма част от нашия асортимент както онлайн, така и в нашите физически магазини. Но в някои случаи част от артикулите ни могат да бъдат закупени единствено чрез услугата Кликни и Вземи или директно в нашите магазини. В повечето случаи това са продукти в разпродажба, чупливи артикули или такива, които излизат от нашия асортимент.
