EGEDALДиван EGEDAL 2,5-местен бежов текстил/цвят дъб
Препоръчани продукти
| Тип | 2.5-местен диван |
|---|---|
| Души | 2.5 |
| Материал | Пяна, LVL, Шперплат, Полиестер, Масивно каучуково дърво |
| Материал | Седалка: Пяна, LVL, Шперплат, Полиестер, Облегалка: Пяна, LVL, Шперплат, Полиестер, Подлакътник : Пяна, Шперплат, Полиестер, Крак : Масивно каучуково дърво |
| Седалка | Материя: Полиестер, Пяна материал: Полиуретанова пяна, Плътност на пяната: 16/20 кг/м³ |
| Облегалка | Материя: Полиестер, Пяна материал: Полиуретанова пяна, Плътност на пяната: 16/20/45 кг/м³ |
| Подлакътник | Материя: Полиестер, Пяна материал: Полиуретанова пяна, Плътност на пяната: 16/20 кг/м³ |
| Цвят | Бежов, Натурален дъб |
| Размер след монтаж | Ширина: 170 см, Височина: 82 см, Дълбочина: 81 см |
| Височина на седалката | 49 |
| Дълбочина на седалката | 53 |
| Информация за монтаж | За самостоятелно сглобяване |
| Размер преди монтаж | Ширина: 83 см, Дължина: 171 см, Височина: 62 см |
| Тегло | 36 кг |
| Максимално натоварване на седящо място | 110 кг |
| Брой пакети | 1 |
| Сертификат за защита на здравето и околната среда | Продуктите, които носят този етикет, са изработени от смесица от материали от FSC®-сертифицирани гори, рециклирани материали и/или дървесина, контролирана от FSC. Въпреки че контролираната дървесина не е от сертифицирани от FSC гори, тя намалява риска материалът да произхожда от неприемливи източници. Търсете продукти с етикет FSC в магазините и онлайн. |
| Производител | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Много съм доволен
Купувал съм и други версии на този диван ,и отново съм доволен. Здрав ,удобен ,приятна материя на дамската. За тази цена ,не знам какво повече може да очаква човек.
Име: Пламен Русев
Sedačka
S pohovkou jsem velmi spokojená. Vypadá nádherně a skvěle se hodí do malých prostor. V klidu se na ni vejdou 3 lidé
Име: Tereza
Диван
Диван в експлуатації 7 років, стан - дуже хороший. Дійсно якісний товар. РЕКОМЕНДУЮ! Єдине за що знімаю зірочку, то за те, що миється тканина не дуже хорошо. Крісла та стільці з цієї серії миються набагато краще, а на дивані є розводи.
Име: Катерина
Egedal kanapé - kényelmes és szép
A kanapé beváltotta minden reményem. Esztétikailag is letisztult, a bézs szín szolid, de mégis elegáns, jó dísze a lakásnak. Ugyanakkor kényelmes is, megfelelő keménységű és magas. Nem utolsó szempont, hogy könnyen összeszerelhető, egyedül is könnyen megoldottam. Javaslom mindenkinek!
Име: Ágnes
gauč egedal
Jsme spokojení že je vysoký pevný a pohodlně si na něj sednou 3 lidi.
Име: Veronika Pavlová
Soffa
Väldigt bekväm och stilren soffa som passar perfekt i vardagsrummet. Bra kvalitet för priset och väldigt fin färg.
Име: Ayia
Kanapa Egedal
Dla mnie super. Pasuje mi wyglad, wysokość i twardość siedziska też. Sprawia wrażenie dobrze wykonanej. Bardzo zadowolony.
Име: Szy
Fin sofa til prisen
Go og fin sofa. Perfekt til en mindre stue.
Име: Sheena
Диван і крісло
Гарна якість, але в шоурумі коли ми сиділи на ньому він був на багато м'якшим, ми ще купили і крісло яке теж в магазині було набагато м'якшим, роблю висновок для магазину вони роблять спеціальні комфортніші меблі
Име: Геннадій
Tolles Sofa
Sehr schönes Sofa, sieht toll aus und auch zum Liegen bequem. Qualität ist top und Preis-Leistung ebenfalls. Lieferservice zuverlässig, direkt vors Haus. Reibungsloser Ablauf. Wir erfreuen uns am neuen Sofa in unserer Relaxecke im schönen Beigeton mit ganz leichtem Grünstich. Danke Jysk
Име: natti
Доставка
Когато пазарувате онлайн на JYSK.bg, имате възможността да изберете Вашата поръчка да бъде доставена директно до Вашия дом или офис:
Кликни & Вземи - без такса транспорт
Нашата услуга Кликни & Вземи Ви позволява да резервирате артикули онлайн и да ги вземете в избран от Вас магазин на JYSK. След като направите Вашата резервация онлайн, в рамките на 30 минути ще получите потвърждение от магазина, че Вашата поръчка е готова за получаване. С нашата услуга Кликни & Вземи не плащате такса транспорт и заплащате поръчаните артикули в момента на получаване на стоката в магазина.
Доставка в магазин - без такса транспорт
Доставка в магазин е опция, подобна на Кликни & Вземи, но предоставя възможност да поръчате по-голям асортимент от артикули, отколкото са налични във физическите ни магазини. Всички поръчки с доставка до магазин се предплащат предварително с карта при създаването на поръчката. Наш служител ще се свърже с Вас, когато поръчката Ви е вече налична в магазина и можете да отидете да я получите. Моля, имайте предвид, че някои артикули не могат да бъдат доставени с тази опция поради техния обем или размери.
Доставка до адрес - такса транспорт
Когато пазарувате онлайн, можете да изберете адрес, където да бъде доставена Вашата поръчка, било то до дома или офиса Ви. Поръчката ще бъде доставена с куриер.
Големи пакети - допълнителна такса
Със закупуването на обемни и тежки артикули като матраци, канапета и т.н. много от нашите клиенти желаят транспорт до входната врата. Със заплащането на допълнителна такса куриерската фирма ще достави поръчката директно до вратата на Вашия дом.
Артикули, предлагани единствено в магазина
В JYSK се гордеем с това, че предлагаме голяма част от нашия асортимент както онлайн, така и в нашите физически магазини. Но в някои случаи част от артикулите ни могат да бъдат закупени единствено чрез услугата Кликни и Вземи или директно в нашите магазини. В повечето случаи това са продукти в разпродажба, чупливи артикули или такива, които излизат от нашия асортимент.