SKALBORGКресло с табуретка SKALBORG тъмносив текстил/дъб
Характеристики
| Тип | Кресло |
|---|---|
| Материал | Пяна, MDF, Шперплат, Полиестер, Масивен ясен, Масивен дъб, Масивно каучуково дърво, Стомана |
| Материал | Седалка: Пяна, MDF, Шперплат, Полиестер, Масивен ясен, Масивно каучуково дърво, Стомана, Облегалка: Пяна, MDF, Полиестер, Масивен ясен, Масивно каучуково дърво, Подлакътник : Пяна, Полиестер, Крак : Масивен дъб |
| Седалка | Материя: Полиестер, Пяна материал: Полиуретанова пяна, Плътност на пяната: 20/10/30/50 кг/м³ |
| Облегалка | Материя: Полиестер, Пяна материал: Полиуретанова пяна, Плътност на пяната: 55/25 кг/м³ |
| Подлакътник | Материя: Полиестер, Пяна материал: Полиуретанова пяна, Плътност на пяната: 20/20/20 кг/м³ |
| Седалка на табуретка | Материя: Полиестер, Пяна материал: Полиуретанова пяна, Плътност на пяната: 10/40/20 кг/м³ |
| Цвят | Тъмносив, Натурален дъб |
| Функция | Табуретка за крака |
| Размер след монтаж | Ширина: 72 см, Височина: 99 см, Дълбочина: 80 см |
| Височина на седалката | 46 |
| Дълбочина на седалката | 50 |
| Размери табуретка | Ширина:52 см, Височина:38 см, Дълбочина:35 см |
| Информация за монтаж | За самостоятелно сглобяване |
| Размер преди монтаж | Ширина: 73 см, Дължина: 89 см, Височина: 71 см |
| Тегло | 15 кг |
| Максимално натоварване | 110 кг |
| Брой пакети | 1 |
| Сертификат за защита на здравето и околната среда | FSC® 100% |
| Производител | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Отзиви
супер удобен
Материята е много добра, удобен и супер стилен
Име: Александра
Цип
Доволна съм от комплекта, обслужването и доставката. Ципът, който е на гърба, малко ме дразни, защото креслото е така разположено, че първо виждам него. Нека се има предвид при закупуване, къде ще се намира креслото. Лично за мен и седалището е малко твърдо, но това е субективно усещане. Сглобяването е лесно, дори и за жена.
Име: Даниела Димицкова
Перфектен
Много добро съотношение качество - цена, стабилна основа, много добро качество на материалите - препоръчвам.
Име: Ахилеас Лилов
Емблематичното за стоките на JYSK е високото качество!
Креслото е исключително удобно, добре изработено и с изискан вид. Табуретката също е стабилна и изглежда добре. Материята на дамаската е приятна на допир и цвета е много хубав, тоест не е натрапчив, съчетава се добре с останалите мебели, а в същото време не е безличен. За първи път попадам на стока, която в действителност изглежда по-добре отколкото на снимката! Много сме доволни. Прекрасни мебели!
Име: Катя Палушева
Удобство
Креслото в комплект с табуретката са изключително удобни и здрави.
Име: Петя
Εξαιρετική
Όμορφη, άνετα, στιβαρή , εύκολη στη συναρμολόγηση. Ακριβώς όπως περιγράφεται…
Име: ΤΜ
křeslo Skalborg - hodnocení
Křeslo je perfektní, pohodlné se stabilní podnožkou. Vhodné pro osoby menšího vzrůstu, jinak by mohlo být v sedací části těsné. Křeslo si většina zákazníků na místě vyzkouší, tím může na místě posoudit před zakoupením.
Име: Renata
Bu berjer çok rahat
İstanbul Oasis AVM mağazasından teşhirden aldık, çok güzel, rahat, kaliteli ve ekonomik. Çok beğendik. Teşekkürler JYSK bu arada mağaza çalışanlarınız çok yardımsever ve güleryüzlü.
Име: Kenan Demir
Fotoliu
Merita . Comod, promptitudine livrare, seriozitate
Име: Rodica
Gute Qualität, aber Sitzkissen könnte weicher sein
Die Qualität ist insgesamt sehr gut. Das Sitzkissen könnte etwas weicher sein.
Име: Hannaneh
Доставка
Доставка
Когато пазарувате онлайн на JYSK.bg, имате възможността да изберете Вашата поръчка да бъде доставена директно до Вашия дом или офис:
Кликни & Вземи - без такса транспорт
Нашата услуга Кликни & Вземи Ви позволява да резервирате артикули онлайн и да ги вземете в избран от Вас магазин на JYSK. След като направите Вашата резервация онлайн, в рамките на 30 минути ще получите потвърждение от магазина, че Вашата поръчка е готова за получаване. С нашата услуга Кликни & Вземи не плащате такса транспорт и заплащате поръчаните артикули в момента на получаване на стоката в магазина.
Доставка в магазин - без такса транспорт
Доставка в магазин е опция, подобна на Кликни & Вземи, но предоставя възможност да поръчате по-голям асортимент от артикули, отколкото са налични във физическите ни магазини. Всички поръчки с доставка до магазин се предплащат предварително с карта при създаването на поръчката. Наш служител ще се свърже с Вас, когато поръчката Ви е вече налична в магазина и можете да отидете да я получите. Моля, имайте предвид, че някои артикули не могат да бъдат доставени с тази опция поради техния обем или размери.
Доставка до адрес - такса транспорт
Когато пазарувате онлайн, можете да изберете адрес, където да бъде доставена Вашата поръчка, било то до дома или офиса Ви. Поръчката ще бъде доставена с куриер.
Големи пакети - допълнителна такса
Със закупуването на обемни и тежки артикули като матраци, канапета и т.н. много от нашите клиенти желаят транспорт до входната врата. Със заплащането на допълнителна такса куриерската фирма ще достави поръчката директно до вратата на Вашия дом.
Артикули, предлагани единствено в магазина
В JYSK се гордеем с това, че предлагаме голяма част от нашия асортимент както онлайн, така и в нашите физически магазини. Но в някои случаи част от артикулите ни могат да бъдат закупени единствено чрез услугата Кликни и Вземи или директно в нашите магазини. В повечето случаи това са продукти в разпродажба, чупливи артикули или такива, които излизат от нашия асортимент.