LIMFJORDENРамка за легло LIMFJORDEN 160x200 цвят див натурален дъб
| Материал | ABS пластмаса, HDF плоскостите са съставени от дребно нарязани здраво залепени дървени частици. Меламинът е тип декоративен фурнир с издръжлива повърхност, устойчива на надрасквания. Направен е от много тънки пластмасови листи, залепени за плоскости от дървесни частици или MDF. |
|---|---|
| Рамка за легло | Плочи от дървесни частици |
| Горна табла/долна табла | Материал: Плочи от дървесни частици |
| Рамка | Материал: Плочи от дървесни частици |
| Междинна греда | Масивен чам |
| Чекмедже | Лицева страна: Плочи от дървесни частици, Дъно: HDF плоскостите са съставени от дребно нарязани здраво залепени дървени частици. |
| Крака | ABS пластмаса, Стомана |
| Цвят | Див дъб натурал |
| Размер след монтаж | Ширина: 165 см, Дължина: 205 см, Височина: 91 см |
| Размер | 160x200 |
| Размер преди монтаж | Ширина: 69 см, Дължина: 211 см, Височина: 24 см |
| Добре е да се знае | Без основите и матраците, Подходящ за матраци от пяна, пружинни или бокс матраци |
| Тегло | 86 кг |
| Брой пакети | 3 |
| Сертификат за защита на здравето и околната среда | Продуктите, които носят този етикет, са изработени от смесица от материали от FSC®-сертифицирани гори, рециклирани материали и/или дървесина, контролирана от FSC. Въпреки че контролираната дървесина не е от сертифицирани от FSC гори, тя намалява риска материалът да произхожда от неприемливи източници. Търсете продукти с етикет FSC в магазините и онлайн. |
| Максимално натоварване | 220 кг |
| Място за съхранение | Под матрака |
| Включва | 3 чекмеджета |
| Производител | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Рамка за легло
Хубави естествени нюанси, рамката е добра, харесва ми
Име: Петя
Много практично
Закупувам вече второ легло от този модел. Първото беше бяло, за лична употреба, второто - в натурален цвят за квартирантите ми. Много успешен модел с три чекмеджета за съхранение отдолу.
Име: Бойка Яари
Super verarbeitet ! Guter Preis !
Das Bett ist sehr hochwertig verarbeitet! Man bekommt hier fast ein schlechtes Gewissen... Die Arbeiter in der Ukrainewerden wohl nicht viel von den 200 Euro sehen . Leicht aufzubauen . Alles ist sehr genau verarbeitet (selten in der Preisklasse) . Wer wirklich meckern will kann die Anmerkung in der Anleitung kritisieren keinen Akkuschrauber zu benutzen : D Ein Bettteil wird in nicht vorgebohrte Löcher befestigt. Mit Schraubendreher wohl eine Qual !
Име: Florian
Bedframe Limpforden
Uitstekend produkt, zeer goede service en zeer goede aftersales. JYSK kan al jaren niet meer stuk bij mij.
Име: Lex Ruben
Mooi bed
Mooi bed, slaapt heel goed met veel opbergruimte.
Име: Rachel
Elég jónak tűnik…
Nehezen összerakható, a csavarok az ágy végén összehúzáskor megpréselik a furnért. Elég stabil szerkezetnek tűnik. A műanyag lábak egy vicc! Meglátjuk meddig bírja…
Име: Pálfi ARNOLD
Letto matrimoniale con 3 cassetti
Felice della scelta,della velocità e precisione del corriere scelto per i grandi ingombri
Име: Michela
Genial
Queda genial y es amplia y cómoda. Un poco complicado el montaje porque vienen separadas las distintas piezas de un mismo cajón en varias cajas pero una vez montado encaja todo a la perfección. Estoy encantada
Име: Mercedes Serrano
Krevet
Dobar krevet. Lako se sastavlja.
Име: Igor
Zalaegerszeg
Kiváló termék , könnyű volt össze szerelni. Tárolók (fiókok ) nagyon hasznos.
Име: Rózsáné Cseri Mária
Доставка
Когато пазарувате онлайн на JYSK.bg, имате възможността да изберете Вашата поръчка да бъде доставена директно до Вашия дом или офис:
Кликни & Вземи - без такса транспорт
Нашата услуга Кликни & Вземи Ви позволява да резервирате артикули онлайн и да ги вземете в избран от Вас магазин на JYSK. След като направите Вашата резервация онлайн, в рамките на 30 минути ще получите потвърждение от магазина, че Вашата поръчка е готова за получаване. С нашата услуга Кликни & Вземи не плащате такса транспорт и заплащате поръчаните артикули в момента на получаване на стоката в магазина.
Доставка в магазин - без такса транспорт
Доставка в магазин е опция, подобна на Кликни & Вземи, но предоставя възможност да поръчате по-голям асортимент от артикули, отколкото са налични във физическите ни магазини. Всички поръчки с доставка до магазин се предплащат предварително с карта при създаването на поръчката. Наш служител ще се свърже с Вас, когато поръчката Ви е вече налична в магазина и можете да отидете да я получите. Моля, имайте предвид, че някои артикули не могат да бъдат доставени с тази опция поради техния обем или размери.
Доставка до адрес - такса транспорт
Когато пазарувате онлайн, можете да изберете адрес, където да бъде доставена Вашата поръчка, било то до дома или офиса Ви. Поръчката ще бъде доставена с куриер.
Големи пакети - допълнителна такса
Със закупуването на обемни и тежки артикули като матраци, канапета и т.н. много от нашите клиенти желаят транспорт до входната врата. Със заплащането на допълнителна такса куриерската фирма ще достави поръчката директно до вратата на Вашия дом.
Артикули, предлагани единствено в магазина
В JYSK се гордеем с това, че предлагаме голяма част от нашия асортимент както онлайн, така и в нашите физически магазини. Но в някои случаи част от артикулите ни могат да бъдат закупени единствено чрез услугата Кликни и Вземи или директно в нашите магазини. В повечето случаи това са продукти в разпродажба, чупливи артикули или такива, които излизат от нашия асортимент.


