OLSTRUPРазтегателен диван OLSTRUP 1,5-местен сив текстил
Препоръчани продукти
Характеристики
| Материал | Пяна, Шперплат, Полиестер, Масивен евкалипт, Масивно каучуково дърво, Стомана |
|---|---|
| Материал | Седалка: Пяна, Шперплат, Полиестер, Масивен евкалипт, Стомана, Облегалка: Пяна, Шперплат, Полиестер, Масивен евкалипт, Крак : Масивно каучуково дърво |
| Седалка | Материя: Полиестер, Пяна материал: Полиуретанова пяна, Плътност на пяната: 50 кг/м³ |
| Облегалка | Материя: Полиестер, Пяна материал: Полиуретанова пяна, Плътност на пяната: 50 кг/м³ |
| Сгъваема секция | Материя: Полиестер, Пяна материал: Полиуретанова пяна, Плътност на пяната: 50 кг/м³ |
| Пълнеж | 100% полиестер, Полиуретанова пяна |
| Цвят | Сив, Натурален дъб |
| Характеристики | Без място за съхранение |
| Размер след монтаж | Ширина: 105 см, Височина: 84 см, Дълбочина: 74 см |
| Височина на седалката | 44 |
| Повърхност за спане | Ширина: 74 см, Дължина: 190 см |
| Разширен размер | Ширина: 74 см, Дължина: 190 см, Височина: 44 см |
| Информация за монтаж | За самостоятелно сглобяване |
| Размер преди монтаж | Ширина: 74 см, Дължина: 107 см, Височина: 44 см |
| Тегло | 39 кг |
| Максимално натоварване на седящо място | 110 кг |
| Брой пакети | 1 |
| Сертификат за защита на здравето и околната среда | Всички материали от горски произход, използвани в продуктите, носещи този етикет, произхождат от гори, които са били одитирани от независима трета страна, за да се потвърди, че се управляват в съответствие със строгите социални и екологични стандарти на FSC®. Търсете продукти с етикет FSC в магазините и онлайн. |
| Производител | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Отзиви
OLSTRUP Разтегателен диван OLSTRUP 1,5-местен сив текстил
Отлично качество
Име: Даниела Николова
Диван
Много добра покупка. Много сме доволни - цвят, изпълнение, удобство.
Име: Нина Йосифова
Κριτική.
Οσα προιοντα έχω πάρει μέχρι τώρα είναι πολύ καλά. Ο καναπές είναι πολύ καλύτερος από ότι περίμενα!!!
Име: Georgia
Ωραιο design καλη ποιότητα
Το πηρα για το δωμάτιο της κορης μας να φιλοξενεί τις φιλες της και ειναι υπέροχο! Καλη ποιότητα, όμορφο και πολύ εύκολο στη συναρμολογηση.
Име: Ξένια
OLSTRUP Kanapa OLSTRUP 1,5-miejscowa szary
Bardzo ładna i wygodna sofa,piękny material
Име: Dorota
Sillón cama
Sillón cama para utilizar esporádicamente, para uso diario yo no lo recomiendo. Por su configuración es relativamente cómodo, un poco difícil para ponerle unas sábanas. Ocupa poco espacio
Име: M Mar Calvo
Dvosed na razvlacenje
Odlicna sofa. Mislila sam da je losijeg kvaliteta jer je nisam videla uživo već sam naručila online ali pogrešila sam. Savršeno se uklopila u dečiju sobu i jako sam zadovoljna njom. Mana: čekala sam na dostavu 2 meseca
Име: Sanja
Flott, liten sofa
Guttungen på 11 år skrudde sofaen opp selv, og den er god å ligge i
Име: Per Einar
Dvosjed
Trebao bi biti malo udobniji,sa malo vise pjene.
Име: Dvosjed
Recen
Sve pohvale za futelju. Probali spavat i odlična je
Име: Slobodanka
Доставка
Доставка
Когато пазарувате онлайн на JYSK.bg, имате възможността да изберете Вашата поръчка да бъде доставена директно до Вашия дом или офис:
Кликни & Вземи - без такса транспорт
Нашата услуга Кликни & Вземи Ви позволява да резервирате артикули онлайн и да ги вземете в избран от Вас магазин на JYSK. След като направите Вашата резервация онлайн, в рамките на 30 минути ще получите потвърждение от магазина, че Вашата поръчка е готова за получаване. С нашата услуга Кликни & Вземи не плащате такса транспорт и заплащате поръчаните артикули в момента на получаване на стоката в магазина.
Доставка в магазин - без такса транспорт
Доставка в магазин е опция, подобна на Кликни & Вземи, но предоставя възможност да поръчате по-голям асортимент от артикули, отколкото са налични във физическите ни магазини. Всички поръчки с доставка до магазин се предплащат предварително с карта при създаването на поръчката. Наш служител ще се свърже с Вас, когато поръчката Ви е вече налична в магазина и можете да отидете да я получите. Моля, имайте предвид, че някои артикули не могат да бъдат доставени с тази опция поради техния обем или размери.
Доставка до адрес - такса транспорт
Когато пазарувате онлайн, можете да изберете адрес, където да бъде доставена Вашата поръчка, било то до дома или офиса Ви. Поръчката ще бъде доставена с куриер.
Големи пакети - допълнителна такса
Със закупуването на обемни и тежки артикули като матраци, канапета и т.н. много от нашите клиенти желаят транспорт до входната врата. Със заплащането на допълнителна такса куриерската фирма ще достави поръчката директно до вратата на Вашия дом.
Артикули, предлагани единствено в магазина
В JYSK се гордеем с това, че предлагаме голяма част от нашия асортимент както онлайн, така и в нашите физически магазини. Но в някои случаи част от артикулите ни могат да бъдат закупени единствено чрез услугата Кликни и Вземи или директно в нашите магазини. В повечето случаи това са продукти в разпродажба, чупливи артикули или такива, които излизат от нашия асортимент.