MOMMARKРазтегателен диван с разширение MOMMARK бежов текстил
Препоръчани продукти
Характеристики
| Тип | триместен разтегателен диван с мини канапе |
|---|---|
| Материал | Пяна, MDF плоскостите се състоят от много дребно нарязани, залепени под натиск дървесни влакна. |
| Материал | Седалка: Пяна, Полиестер, Облегалка: Пяна, MDF плоскостите се състоят от много дребно нарязани, залепени под натиск дървесни влакна. |
| Седалка | Материя: Полиестер, Пяна материал: PU (полиуретан), Плътност на пяната: 25/20/16 кг/м³ |
| Облегалка | Материя: Полиестер, Пяна материал: Полиестер, Плътност на пяната: 40 кг/м³ |
| Подлакътник | Материя: Полиестер, Пяна материал: PU (полиуретан), Плътност на пяната: 25 кг/м³ |
| Шезлонг | Материя: Полиестер, Пяна материал: PU (полиуретан), Плътност на пяната: 25 кг/м³ |
| Крака | PP (полипропилен) |
| Пълнеж | 100% полиестер, 100% полиестерни влакна |
| Външен материал | 100% полиестер |
| Цвят | Бежов |
| Характеристики | Може да се обръща, С място за съхранение |
| Лежанка | Двулицев |
| Тип пружини | Всяка джоб пружина е защитена от текстилен джоб - това придава на матрака гъвкавост, увеличава издръжливостта и редуцира шума. |
| Размер след монтаж | Ширина: 222 см, Височина: 83 см, Дълбочина: 90/152 см |
| Височина на седалката | 48 |
| Дълбочина на седалката | 58 |
| Повърхност за спане | Ширина: 137 см, Дължина: 200 см |
| Информация за монтаж | За самостоятелно сглобяване |
| Размер преди монтаж | Ширина: 137 см, Дължина: 165 см, Височина: 78 см |
| Тегло | 103 кг |
| Максимално натоварване на седящо място | 110 кг |
| Максимално натоварване на зона за спане | 220 кг |
| Брой пакети | 3 |
| Сертификат за защита на здравето и околната среда | Продуктите, които носят този етикет, са изработени от смесица от материали от FSC®-сертифицирани гори, рециклирани материали и/или дървесина, контролирана от FSC. Въпреки че контролираната дървесина не е от сертифицирани от FSC гори, тя намалява риска материалът да произхожда от неприемливи източници. Търсете продукти с етикет FSC в магазините и онлайн. |
| Място за съхранение | В разширението |
| Производител | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Отзиви
Отличен
Поръчахме онлайн и пристигна за много кратко време. Куриерът ни помогна да го внесем и беше много отзивчив. Материята на тапицерията е много плътна и качествена. Конструкцията е здрава и стабилна.
Име: Евгения Михайлова
Много доволен.
Поредният качествен JYSK продукт. Прецизна изработка. Удобно и функционално. Отлично съчетание цена/качество.
Име: Емилян Младенов
Ъглова гарнитура
Добро качество Доставката на време и без проблеми Стабилна и удобена ъглова гарнитура
Име: Мох
Прекрасно изделие
Чудесна изработка, комфортно и красиво.
Име: Teodora
Страхотен модел
Страхотен модел, чудесно съотношение между цена и качество! Доволен съм много от модела, само JYSK могат да поработят още по доставката в провинцията.
Име: Антон
Do not buy!!!
This soffa is absolutely the worst purchase I have ever made. It is so uncomfortable it’s unbelievable! You can feel every individual spring on every part of the soffa that you sit. The zips on the 2 back cushions have already opened and broken. 1 year old! Total trash! Avoid! Avoid! Avoid!!
Име: Daniel
Kellemetlen szag
Maga a kanapé tetszik, de olyan, mintha nedves közegben tárolták volna kiszállítás előtt, mert kellemetlen, fanyar szaga van. Bíztam benne, hogy elmúlik, de sajnos még mindig nagyon érződik. Legszívesebben visszaküldeném, mert nem lehet megmaradni rajta. Sajnálom, mert eddig csak jó tapasztalataim voltak az itt vásárolt termékekkel kapcsolatban.
Име: Szakáll Norbert
Szag vs. ár-érték arány
Leértékeléskor vettük a kanapét, szóval jó áron kaptunk egy könnyen összeszerelhető, mutatós bútort. Egy kicsit keménynek találom alváshoz, de ami sokkal zavaróbb, hogy egy kellemetlen, savanyú (dohos?) szag árad belőle, valószínűleg a fa elemekből, ami egyelőre nem múlt el a több hete vásárolt termékből. Sajnos az egész nappaliban érezni lehet.
Име: Sz. Szabó Ildikó
Elégedett vagyok a termekkel,
Tetszik a forma a szin az ules kemenysege, remeljuk sokaig fogja birni. A teherbiras lehetne tobb mint 110kg.
Име: Szalai Flóra
Réception du canapé
Tout c’est bien passé.
Име: Prost
Доставка
Доставка
Когато пазарувате онлайн на JYSK.bg, имате възможността да изберете Вашата поръчка да бъде доставена директно до Вашия дом или офис:
Кликни & Вземи - без такса транспорт
Нашата услуга Кликни & Вземи Ви позволява да резервирате артикули онлайн и да ги вземете в избран от Вас магазин на JYSK. След като направите Вашата резервация онлайн, в рамките на 30 минути ще получите потвърждение от магазина, че Вашата поръчка е готова за получаване. С нашата услуга Кликни & Вземи не плащате такса транспорт и заплащате поръчаните артикули в момента на получаване на стоката в магазина.
Доставка в магазин - без такса транспорт
Доставка в магазин е опция, подобна на Кликни & Вземи, но предоставя възможност да поръчате по-голям асортимент от артикули, отколкото са налични във физическите ни магазини. Всички поръчки с доставка до магазин се предплащат предварително с карта при създаването на поръчката. Наш служител ще се свърже с Вас, когато поръчката Ви е вече налична в магазина и можете да отидете да я получите. Моля, имайте предвид, че някои артикули не могат да бъдат доставени с тази опция поради техния обем или размери.
Доставка до адрес - такса транспорт
Когато пазарувате онлайн, можете да изберете адрес, където да бъде доставена Вашата поръчка, било то до дома или офиса Ви. Поръчката ще бъде доставена с куриер.
Големи пакети - допълнителна такса
Със закупуването на обемни и тежки артикули като матраци, канапета и т.н. много от нашите клиенти желаят транспорт до входната врата. Със заплащането на допълнителна такса куриерската фирма ще достави поръчката директно до вратата на Вашия дом.
Артикули, предлагани единствено в магазина
В JYSK се гордеем с това, че предлагаме голяма част от нашия асортимент както онлайн, така и в нашите физически магазини. Но в някои случаи част от артикулите ни могат да бъдат закупени единствено чрез услугата Кликни и Вземи или директно в нашите магазини. В повечето случаи това са продукти в разпродажба, чупливи артикули или такива, които излизат от нашия асортимент.