RANDERUPМасичка RANDERUP Ø47 бордо
| Вид | Масичка |
|---|---|
| Форма | Объл |
| Материал | PP (полипропилен), Стомана |
| Материал | Горна част : Стомана, Странична стена: Стомана, Крака: PP (полипропилен), Стомана, Рамка : Стомана |
| Обработка | Праховото покритие подпомага защитата на метала срещу износване и ръжда. Праховото покритие е процес на нанасяне на защитен слой оцветен прах върху метала. |
| Цвят | Бордо |
| Размер след монтаж | Диаметър: 47 см, Височина: 51 см |
| Разстояние м/у краката | 32 см,32 см |
| Информация за монтаж | За самостоятелно сглобяване |
| Размер преди монтаж | Ширина: 47 см, Дължина: 47 см, Височина: 3 см |
| Тегло | 1,5 кг |
| Максимално натоварване | 5 кг |
| Брой пакети | 1 |
| Производител | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Brickbord
Bra litet bord för en billig peng. Lätt att bära med sig. Lite lågt och ett minus för att brickan visserligen är löstagbar men inte så lätt att sätta tillbaka på piggarna igen.
Име: Margareta
Schöner Beistelltisch
Habe den Tisch in Bordeaux gekauft für den Garten als Beistelltisch für meinen Liegestuhl. Finde ich optimal und perfekt. Sieht schön aus, schöne Farbe, schnell zusammen zu bauen ohne Werkzeug. Perfekt.
Име: Melanie Krämer
Ne vrijedi ni tih 7,5 EUR
Za sastavljanje potreban čekić jer te 4 rupe u plehu koji je stolić nisu u ravnini s nožicama kad se nožice rašire, kako bi se sve uspijele staviti u svoje mjesto potrebno je dosta snage i muke da uđu, osim toga nisu ni jednakih dužina pa se i sam stolić ljulja.
Име: Ivana
table
very nice table at v low price
Име: Sehar
Rengi Çok Güzel.
Çok beğenerek aldım ve çok zarif bir ürün Kurulumu kolay, Taşıması kolay, hafif bir ürün. Sadece biraz denge sorunu vardı, tek ayağının altına koruyucu silikon/pad taktim sorun çözüldü.
Име: Aslıhan
Tavolino rosso
Prodotto estremamente facile da montare, praticissimo e versatile
Име: Rache
Loše
Bilo bi dobro da se može normalno sastaviti ali nešto ne odgovara. Ne očekujem konkretan stol za ovaj novac ali barem da odgovaraju mjere.
Име: Tena
Beistelltisch
Sehr praktischer Klapptisch in schöner Farbe zu einem unschlagbaren Preis
Име: Rita
Conforme à la photo
Très bon rapport qualité prix. Plutôt robuste et plus grande qu'elle ne paraît.
Име: Ghita
Beznadziejny
Jest niestabilny, gdy chcesz go przesunac to gora caly czas wychodzi, nie polecam.
Име: Monika
Доставка
Когато пазарувате онлайн на JYSK.bg, имате възможността да изберете Вашата поръчка да бъде доставена директно до Вашия дом или офис:
Кликни & Вземи - без такса транспорт
Нашата услуга Кликни & Вземи Ви позволява да резервирате артикули онлайн и да ги вземете в избран от Вас магазин на JYSK. След като направите Вашата резервация онлайн, в рамките на 30 минути ще получите потвърждение от магазина, че Вашата поръчка е готова за получаване. С нашата услуга Кликни & Вземи не плащате такса транспорт и заплащате поръчаните артикули в момента на получаване на стоката в магазина.
Доставка в магазин - без такса транспорт
Доставка в магазин е опция, подобна на Кликни & Вземи, но предоставя възможност да поръчате по-голям асортимент от артикули, отколкото са налични във физическите ни магазини. Всички поръчки с доставка до магазин се предплащат предварително с карта при създаването на поръчката. Наш служител ще се свърже с Вас, когато поръчката Ви е вече налична в магазина и можете да отидете да я получите. Моля, имайте предвид, че някои артикули не могат да бъдат доставени с тази опция поради техния обем или размери.
Доставка до адрес - такса транспорт
Когато пазарувате онлайн, можете да изберете адрес, където да бъде доставена Вашата поръчка, било то до дома или офиса Ви. Поръчката ще бъде доставена с куриер.
Големи пакети - допълнителна такса
Със закупуването на обемни и тежки артикули като матраци, канапета и т.н. много от нашите клиенти желаят транспорт до входната врата. Със заплащането на допълнителна такса куриерската фирма ще достави поръчката директно до вратата на Вашия дом.
Артикули, предлагани единствено в магазина
В JYSK се гордеем с това, че предлагаме голяма част от нашия асортимент както онлайн, така и в нашите физически магазини. Но в някои случаи част от артикулите ни могат да бъдат закупени единствено чрез услугата Кликни и Вземи или директно в нашите магазини. В повечето случаи това са продукти в разпродажба, чупливи артикули или такива, които излизат от нашия асортимент.
