FERRITSLEVРегулируемо кресло FERRITSLEV бежов текстил
| Тип | Регулируемо кресло |
|---|---|
| Материал | Пяна, Шперплат, Полиестер, Полиуретанова пяна, Масивно каучуково дърво, Стомана |
| Материал | Седалка: Пяна, Шперплат, Полиестер, Стомана, Облегалка: Пяна, Шперплат, Полиестер, Подлакътник : Пяна, Шперплат, Полиестер, Крак : Масивно каучуково дърво |
| Рамка | Шперплат |
| Седалка | Материя: Полиестер, Пяна материал: Полиуретанова пяна, Плътност на пяната: 25 кг/м³ |
| Облегалка | Материя: Полиестер, Пяна материал: Полиуретанова пяна, Плътност на пяната: 25 кг/м³ |
| Подлакътник | Материя: Полиестер, Пяна материал: Полиуретанова пяна, Плътност на пяната: 25 кг/м³ |
| Крака | Масивно каучуково дърво |
| Пълнеж | 100% полиестер, 100% полиестер |
| Външен материал | 100% полиестер |
| Цвят | Бежов |
| Функция | Вградена опора за крака, Механизъм за плавно накланяне |
| Тип пружини | Джоб |
| Размер след монтаж | Ширина: 90 см, Височина: 105 см, Дълбочина: 93 см |
| Височина на седалката | 47 |
| Дълбочина на седалката | 51 |
| Информация за монтаж | За самостоятелно сглобяване |
| Размер преди монтаж | Ширина: 77 см, Дължина: 92 см, Височина: 65 см |
| Тегло | 33 кг |
| Максимално натоварване | 110 кг |
| Максимално натоварване на седящо място | 110 кг |
| Брой пакети | 1 |
| Сертификат за защита на здравето и околната среда | FSC® 100% |
| Производител | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Helt underbar fåtölj!
Köpte två av dessa fåtöljer i dag. Det tog en kvart att montera ihop dom, super enkelt var det, kom i två delar, var bara att klicka på ryggstödet och skruva dit benen, behövde inte ens ta upp bruksanvisningen. Ser ut precis som på bilden. Stor, bred och stabil men ändå lätt i vikt. Bra stoppning i sitts och ryggstöd, inte för mjuk, bra sitthöjd, bra längd på ryggstödet så huvudet kan vila på det, bra att armstöden var breda och långt ned så man inte får ont i axlarna, lätt att luta bakåt i den om man trycker ifrån med tårna i golvet när man ska bakåt, går att fälla så långt bak att man kan ligga i den. Ser ut att vara bra kvalité och hoppas den håller länge och att den finns kvar i sortimentet om man behöver en ny om något år. Prisvärd, snygg och skön. Rekommenderas verkligen!
Име: Catarina
Helt underbar fåtölj!
Köpte två av dessa fåtöljer i dag. Det tog en kvart att montera ihop dom, super enkelt var det, kom i två delar, var bara att klicka på ryggstödet och skruva dit benen, behövde inte ens ta upp bruksanvisningen. Ser ut precis som på bilden. Stor, bred och stabil men ändå lätt i vikt. Bra stoppning i sitts och ryggstöd, inte för mjuk, bra sitthöjd, bra längd på ryggstödet så huvudet kan vila på det, bra att armstöden var breda och långt ned så man inte får ont i axlarna, lätt att luta bakåt i den om man trycker ifrån med tårna i golvet när man ska bakåt, går att fälla så långt bak att man kan ligga i den. Ser ut att vara bra kvalité och hoppas den håller länge och att den finns kvar i sortimentet om man behöver en ny om något år. Prisvärd, snygg och skön. Rekommenderas verkligen!
Име: Catarina
Helt underbar fåtölj!
Köpte två av dessa fåtöljer i dag. Det tog en kvart att montera ihop dom, super enkelt var det, kom i två delar, var bara att klicka på ryggstödet och skruva dit benen, behövde inte ens ta upp bruksanvisningen. Ser ut precis som på bilden. Stor, bred och stabil men ändå lätt i vikt. Bra stoppning i sitts och ryggstöd, inte för mjuk, bra sitthöjd, bra längd på ryggstödet så huvudet kan vila på det, bra att armstöden var breda och långt ned så man inte får ont i axlarna, lätt att luta bakåt i den om man trycker ifrån med tårna i golvet när man ska bakåt, går att fälla så långt bak att man kan ligga i den. Ser ut att vara bra kvalité och hoppas den håller länge och att den finns kvar i sortimentet om man behöver en ny om något år. Prisvärd, snygg och skön. Rekommenderas verkligen!
Име: Catarina
Linda e prática
Muito fácil e rápida de montar. Confortável, apesar de não ser fácil de levantar o apoio de pés, depois torna-se prática. Ótima para relaxar, ler e embeleza o espaço.
Име: Isabel
relax Fauteuil
goede kwaliteit voor de prijs
Име: Hanna
Fåtölj
Jag tycker att färgen stämmer, den känns hög när man sitter i den och ganska stum men den är också helt ny. Jag är jätte nöjd!
Име: Elli
Eugenio
Comprada hace 3 semanas. Fácil de montar, cómoda, ligera, elegante y a buen precio. Muy contentos con la compra. Eso sí, el respaldo debería ser algo más alto.
Име: Eugenio
Extrem de comod, material foarte slab
Are 5 luni, folosire normală, adică stat pe el în fiecare seară. Materialul din zonele care intră în contact cu corpul au urme vizibile de utilizare. Comparabil cu altă mobila cu scop similar, de la un competitor, este mult mai slab pe partea de textil. Canapeaua de la competitor are 6 ani și arată perfect, ambele produse sunt crem.
Име: Stefan
Ivan
Savršeno!!!
Име: Ivan
Fotelja
Odlična fotelja. Uslužno osoblje.
Име: Dubravka
Доставка
Когато пазарувате онлайн на JYSK.bg, имате възможността да изберете Вашата поръчка да бъде доставена директно до Вашия дом или офис:
Кликни & Вземи - без такса транспорт
Нашата услуга Кликни & Вземи Ви позволява да резервирате артикули онлайн и да ги вземете в избран от Вас магазин на JYSK. След като направите Вашата резервация онлайн, в рамките на 30 минути ще получите потвърждение от магазина, че Вашата поръчка е готова за получаване. С нашата услуга Кликни & Вземи не плащате такса транспорт и заплащате поръчаните артикули в момента на получаване на стоката в магазина.
Доставка в магазин - без такса транспорт
Доставка в магазин е опция, подобна на Кликни & Вземи, но предоставя възможност да поръчате по-голям асортимент от артикули, отколкото са налични във физическите ни магазини. Всички поръчки с доставка до магазин се предплащат предварително с карта при създаването на поръчката. Наш служител ще се свърже с Вас, когато поръчката Ви е вече налична в магазина и можете да отидете да я получите. Моля, имайте предвид, че някои артикули не могат да бъдат доставени с тази опция поради техния обем или размери.
Доставка до адрес - такса транспорт
Когато пазарувате онлайн, можете да изберете адрес, където да бъде доставена Вашата поръчка, било то до дома или офиса Ви. Поръчката ще бъде доставена с куриер.
Големи пакети - допълнителна такса
Със закупуването на обемни и тежки артикули като матраци, канапета и т.н. много от нашите клиенти желаят транспорт до входната врата. Със заплащането на допълнителна такса куриерската фирма ще достави поръчката директно до вратата на Вашия дом.
Артикули, предлагани единствено в магазина
В JYSK се гордеем с това, че предлагаме голяма част от нашия асортимент както онлайн, така и в нашите физически магазини. Но в някои случаи част от артикулите ни могат да бъдат закупени единствено чрез услугата Кликни и Вземи или директно в нашите магазини. В повечето случаи това са продукти в разпродажба, чупливи артикули или такива, които излизат от нашия асортимент.