NIMTOFTEОфис стол NIMTOFTE сив текстил/черен
Препоръчани продукти
Офис столът NIMTOFTE ви осигурява добра опора, за да можете да се фокусирате по-добре. Работният стол е регулируем, с подлакътници и е покрит с мек, сив текстил. Столът подпомага правилната стойка, като ви предоставя и комфорт през целия работен ден.Ш58 x В92-102 x Д64 см
Характеристики:
- Механизъм за плавно накланяне: Следва движенията на тялото ви
- Заключване на функцията за наклон в изправена позиция: Заключва стола, за да осигури стабилна стойка
- Регулируема височина: Регулира се според вашата височина и стойка
- Предпазни колелца: Заключват се автоматично, когато столът не се използва
- Текстил: Мек, издръжлив полиестер
Механизъм за плавно накланяне
Механизмът позволява на седалката и облегалката да се накланят леко назад, за да се движат заедно с вас, когато се облегнете. По този начин поддържа естественото ви движение, за да можете да седите удобно по-дълго време. Можете също така да увеличите или намалите съпротивлението на плавното накланяне, за да промените колко усилие е необходимо, за да се отпуснете назад.
Заключване на функцията за наклон в изправена позиция
Можете да заключите механизма за плавно накланяне, за да седите в стабилна изправена поза. Това е добре, когато трябва да се фокусирате по време на дълги работни сесии.
Регулируема височина
Регулирайте височината на стола, за да съответства на вашия ръст и начина по който обичате да седите. Седнете удобно за по-дълго време, като оставите краката си да почиват плътно на земята и подравните ръцете си с бюрото.
Предпазни колелца
Колелцата имат чувствителен на натиск спирачен механизъм. От съображения за безопасност колелцата се заключват автоматично, когато столът не се използва. Веднага щом седнете или приложите тежест върху седалката, колелцата се отключват.
Текстил
Столът е покрит с полиестерен текстил, който е мек и удобен за сядане. Полиестерът е издръжлив материал, устойчив във времето, дори при дълга и честа употреба.
Характеристики
| Материал | Пяна, PP (полипропилен), Шперплат, Полиамид, Полиестер, Стомана |
|---|---|
| Материал | Седалка: Пяна, Шперплат, Полиестер, Облегалка: Пяна, Шперплат, Полиестер, Подлакътник : PP (полипропилен), Крак : Полиамид |
| Рамка | Стомана |
| Седалка | Материя: Полиестер, Пяна материал: Пяна, Плътност на пяната: 18 кг/м³ |
| Основа тип звезда | Полиамид |
| Колелца | PU (полиуретан) |
| Облегалка | Материя: Полиестер, Пяна материал: Пяна, Плътност на пяната: 18 кг/м³ |
| Подлакътник | Материя: PP (полипропилен) |
| Рамка на седалката | PP (полипропилен) |
| Подплата | Седалка и облегалка |
| Цвят | Сив, Черен |
| Функция | Регулиране на съпротивлението на функцията за плавно накланяне, Газов амортисьор, Предпазните колелца на геймърските и офис столовете имат спирачен механизъм, чувствителен на натиск. Колелцата се заключат автоматично, когато столът не се използва. Когато седнете или се приложи натиск върху стола, колелцата се отключват. |
| Характеристики | Регулируема височина |
| Размер след монтаж | Ширина: 58 см, Височина: 92-102 см, Дълбочина: 64 см |
| Височина на седалката | 43-53 |
| Дълбочина на седалката | 45 |
| Височина на подлакътника | 61 |
| Информация за монтаж | За самостоятелно сглобяване |
| Размер преди монтаж | Ширина: 59 см, Дължина: 62 см, Височина: 28 см |
| Сертификат за защита на здравето и околната среда | FSC® Mix |
| Тегло | 11 кг |
| Тествано за | 110 кг |
| Максимално натоварване | 110 кг |
| Производител | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Отзиви
Офис стол
МНОГО удобен стол, мек и удобен за работа продължително време. Дойде в един кашон, вътре имаше всичко нужно и се сглоби МНОГО лесно. Това е първата ми покупка от JYSK и определено съм доволна.
Име: Виктория Каменова
Schöner und bequemer Stuhl
Der Aufbau war kinderleicht. Kein zusätzliches Werkzeug notwendig. Kann man in 15 Minuten schaffen. Die Rollfähigkeit ( die hier in den Bewertungen bemängelt wurde) lässt sich mit WD-40 Spray beheben, dann rollt der Stuhl wie geölt....aber bei dieser Art der Behandlung den Stuhl auf die Pappe der Verpackung stellen, damit ggf der kostbare Carrara Marmorfußboden oder das hochwertige Parkett nicht leidet ;-). Für das Geld kann man sich nicht beschweren. Die Zeit wird zeigen, wie strapazierfähig das gute Stück sein wird. Fürs erste ist alles fein.
Име: Ostseekrabbe
Top Stuhl
Leicht aufzubauen und sehr bequem nur zu empfehlen.
Име: Nadja
Silla escritorio
Muy contenta i muy buena calitat .
Име: Ileana
ihan ok...
Ei sovi 95kg miehen alle, 2kk ollut käytössä ja pumppu vuotaa, narisee. pelkäämpä että kohta ei pysy yläasennossa....
Име: Aapo
Ideální do menší místnosti
Pohodlná, levná, kvalitní, hezká
Име: Zlata
Chaise Nimtofte
Très bonne chaise, confortable et robuste
Име: Grande Lopez Miguel
Výborná kancelárska stolička
Super kreslo, pohodlné, príjemný poťah, som s nim veľmi spokojná.
Име: Marcela
Ár-érték arány kitűnő
kényelmes irodai szék
Име: G.T.
Scaun birou NIMTOFTE gri
Sunt foarte multumita de produsul achizitionat. Livrarea s-a efectuat in timp util. JYSK este magazinul meu preferat pentru produse de casa si gradina.
Име: Zeca MIRELA
Доставка
Доставка
Когато пазарувате онлайн на JYSK.bg, имате възможността да изберете Вашата поръчка да бъде доставена директно до Вашия дом или офис:
Кликни & Вземи - без такса транспорт
Нашата услуга Кликни & Вземи Ви позволява да резервирате артикули онлайн и да ги вземете в избран от Вас магазин на JYSK. След като направите Вашата резервация онлайн, в рамките на 30 минути ще получите потвърждение от магазина, че Вашата поръчка е готова за получаване. С нашата услуга Кликни & Вземи не плащате такса транспорт и заплащате поръчаните артикули в момента на получаване на стоката в магазина.
Доставка в магазин - без такса транспорт
Доставка в магазин е опция, подобна на Кликни & Вземи, но предоставя възможност да поръчате по-голям асортимент от артикули, отколкото са налични във физическите ни магазини. Всички поръчки с доставка до магазин се предплащат предварително с карта при създаването на поръчката. Наш служител ще се свърже с Вас, когато поръчката Ви е вече налична в магазина и можете да отидете да я получите. Моля, имайте предвид, че някои артикули не могат да бъдат доставени с тази опция поради техния обем или размери.
Доставка до адрес - такса транспорт
Когато пазарувате онлайн, можете да изберете адрес, където да бъде доставена Вашата поръчка, било то до дома или офиса Ви. Поръчката ще бъде доставена с куриер.
Големи пакети - допълнителна такса
Със закупуването на обемни и тежки артикули като матраци, канапета и т.н. много от нашите клиенти желаят транспорт до входната врата. Със заплащането на допълнителна такса куриерската фирма ще достави поръчката директно до вратата на Вашия дом.
Артикули, предлагани единствено в магазина
В JYSK се гордеем с това, че предлагаме голяма част от нашия асортимент както онлайн, така и в нашите физически магазини. Но в някои случаи част от артикулите ни могат да бъдат закупени единствено чрез услугата Кликни и Вземи или директно в нашите магазини. В повечето случаи това са продукти в разпродажба, чупливи артикули или такива, които излизат от нашия асортимент.
