GISTRUPДиван GISTRUP 3-местен тъмносин текстил
Тип:
Препоръчани продукти
| Тип | триместен диван |
|---|---|
| Души | 3 |
| Материал | Пяна, LVL, Шперплат, Полиестер, Масивно каучуково дърво |
| Материал | Седалка: Пяна, LVL, Шперплат, Полиестер, Облегалка: Пяна, LVL, Шперплат, Полиестер, Крак : Масивно каучуково дърво |
| Седалка | Материя: Полиестер, Пяна материал: Полиуретанова пяна, Плътност на пяната: 24/29/28 кг/м³ |
| Облегалка | Материя: Полиестер, Пяна материал: Полиуретанова пяна, Плътност на пяната: 70/12 кг/м³ |
| Подлакътник | Материя: Полиестер, Пяна материал: Полиуретанова пяна, Плътност на пяната: 70/12 кг/м³ |
| Външен материал | 100% полиестер |
| Цвят | Тъмносин, Натурален дъб |
| Размер след монтаж | Ширина: 197 см, Височина: 78 см, Дълбочина: 76 см |
| Височина на седалката | 49 |
| Информация за монтаж | За самостоятелно сглобяване |
| Размер преди монтаж | Ширина: 199 см, Дължина: 77 см, Височина: 53 см |
| Тегло | 38 кг |
| Максимално натоварване на седящо място | 110 кг |
| Брой пакети | 1 |
| Сертификат за защита на здравето и околната среда | Всички материали от горски произход, използвани в продуктите, носещи този етикет, произхождат от гори, които са били одитирани от независима трета страна, за да се потвърди, че се управляват в съответствие със строгите социални и екологични стандарти на FSC®. Търсете продукти с етикет FSC в магазините и онлайн. |
| Производител | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Opinia
Kanapy proste w montażu. Prezentują się naprawdę dobrze. Polecam.
Име: Beata
Kanapa 3 i 2 osobowa
Wygodne i eleganckie. Stabilne, a lekkie zarazem. Sprawdzą sie w różnych stylach i aranzacjach wnętrz. Od nowoczesnych, przez minimalistyczne, skandi czy nadal często spotykane boho i glamour. Granatowa tapicerka prezentuje się bardzo dostojnie. Dodatkowym atutem jest dobra cena.
Име: Monika
3 zits
super en heel goed dat kussens wasbaar zijn
Име: Valentine
Sofa
Super fin sofa
Име: Lene Dorf Pedersen
Glad
Min nu sofa var perfekt og billig
Име: Farhad
Lækker sofa
En lækker sofa med super siddekomfort og rigtig god støtte. Nem at samle, og af yderst god kvalitet i forhold til pris.
Име: Michael Gregersen
Lækker sofa
En lækker sofa med super siddekomfort og rigtig god støtte. Nem at samle, og af yderst god kvalitet i forhold til pris.
Име: Michael Gregersen
Lækker sofa
En lækker sofa med super siddekomfort og rigtig god støtte. Nem at samle, og af yderst god kvalitet i forhold til pris.
Име: Michael Gregersen
Er meget tilfreds med møblerne.
Har i år købt skrivebord med stol til, to sofaer, puder puf og lænestol - alt er rigtig godt. De er højbenede, der gør det lettere at gøre rent og især at komme ned og op ad, da sæderne er faste.
Име: Merethe Lindved Egeberg Holm
Er meget tilfreds med møblerne.
Har i år købt skrivebord med stol til, to sofaer, puder puf og lænestol - alt er rigtig godt. De er højbenede, der gør det lettere at gøre rent og især at komme ned og op ad, da sæderne er faste.
Име: Merethe Lindved Egeberg Holm
Доставка
Когато пазарувате онлайн на JYSK.bg, имате възможността да изберете Вашата поръчка да бъде доставена директно до Вашия дом или офис:
Кликни & Вземи - без такса транспорт
Нашата услуга Кликни & Вземи Ви позволява да резервирате артикули онлайн и да ги вземете в избран от Вас магазин на JYSK. След като направите Вашата резервация онлайн, в рамките на 30 минути ще получите потвърждение от магазина, че Вашата поръчка е готова за получаване. С нашата услуга Кликни & Вземи не плащате такса транспорт и заплащате поръчаните артикули в момента на получаване на стоката в магазина.
Доставка в магазин - без такса транспорт
Доставка в магазин е опция, подобна на Кликни & Вземи, но предоставя възможност да поръчате по-голям асортимент от артикули, отколкото са налични във физическите ни магазини. Всички поръчки с доставка до магазин се предплащат предварително с карта при създаването на поръчката. Наш служител ще се свърже с Вас, когато поръчката Ви е вече налична в магазина и можете да отидете да я получите. Моля, имайте предвид, че някои артикули не могат да бъдат доставени с тази опция поради техния обем или размери.
Доставка до адрес - такса транспорт
Когато пазарувате онлайн, можете да изберете адрес, където да бъде доставена Вашата поръчка, било то до дома или офиса Ви. Поръчката ще бъде доставена с куриер.
Големи пакети - допълнителна такса
Със закупуването на обемни и тежки артикули като матраци, канапета и т.н. много от нашите клиенти желаят транспорт до входната врата. Със заплащането на допълнителна такса куриерската фирма ще достави поръчката директно до вратата на Вашия дом.
Артикули, предлагани единствено в магазина
В JYSK се гордеем с това, че предлагаме голяма част от нашия асортимент както онлайн, така и в нашите физически магазини. Но в някои случаи част от артикулите ни могат да бъдат закупени единствено чрез услугата Кликни и Вземи или директно в нашите магазини. В повечето случаи това са продукти в разпродажба, чупливи артикули или такива, които излизат от нашия асортимент.