BEDSTEDРазтегателен диван с разширение BEDSTED сив
Препоръчани продукти
| Тип | триместен разтегателен диван с мини канапе |
|---|---|
| Души | 3 |
| Материал | Пяна, LVL, MDF плоскостите се състоят от много дребно нарязани, залепени под натиск дървесни влакна. |
| Материал | Седалка: Пяна, LVL, MDF плоскостите се състоят от много дребно нарязани, залепени под натиск дървесни влакна. MDF плоскостите се състоят от много дребно нарязани, залепени под натиск дървесни влакна. MDF плоскостите се състоят от много дребно нарязани, залепени под натиск дървесни влакна. MDF плоскостите се състоят от много дребно нарязани, залепени под натиск дървесни влакна. |
| Седалка | Материя: Полиестер, Пяна материал: Полиуретанова пяна, Плътност на пяната: 25/25 кг/м³ |
| Облегалка | Материя: Полиестер, Пяна материал: Полиуретанова пяна, Плътност на пяната: 25 кг/м³ |
| Шезлонг | Материя: Полиестер, Пяна материал: Полиуретанова пяна, Плътност на пяната: 25/25 кг/м³ |
| Пълнеж | 100% полиестер, Пяна |
| Цвят | Сив |
| Характеристики | Не може да бъде обърнат, С място за съхранение |
| Тип пружини | Всяка джоб пружина е защитена от текстилен джоб - това придава на матрака гъвкавост, увеличава издръжливостта и редуцира шума. |
| Брой пружини на м² | 158 |
| Размер след монтаж | Ширина: 229 см, Височина: 86 см, Дълбочина: 86/203 см |
| Височина на седалката | 45 |
| Повърхност за спане | Ширина: 150 см, Дължина: 195 см |
| Информация за монтаж | За самостоятелно сглобяване |
| Размер преди монтаж | Ширина: 89 см, Дължина: 202 см, Височина: 47 см |
| Тегло | 126 кг |
| Максимално натоварване на седящо място | 110 кг |
| Брой пакети | 4 |
| Сертификат за защита на здравето и околната среда | Всички материали от горски произход, използвани в продуктите, носещи този етикет, произхождат от гори, които са били одитирани от независима трета страна, за да се потвърди, че се управляват в съответствие със строгите социални и екологични стандарти на FSC®. Търсете продукти с етикет FSC в магазините и онлайн. |
| Място за съхранение | В разширението |
| Производител | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Хубав диван
Качествен материал и лесно сглобяване! Доволни сме!
Име: Т. Стоянова
Slaapbank
Na een jaar al helemaal gescheurd qua stof erg jammer
Име: Naomi
Huono ostos
Sohva on pari vuotta vanha, sohvan jouset rikki/irronneet useammasta kohdasta varsinkin divaaniosassa. Kerran saatu vaihtopala eri kohtaan mikä oli myös rikki mennyt perus istumisesta. Sohvan tyynyt menettävät muotonsa helposti ja lytistyvät.
Име: Jupe
Dårlig kvalitet
Efter 1 år er komforten helt i bund. Skummet i puderne rykker sig så man begynder at kunne mærke fjedrene eller træet. Den er på ingen måde pengene værd, heller ikke på tilbud.
Име: Kristina jensen
Odlicen izdelek
Zelel bi samo, da se mi izstavi nov račun, kateri je izdan na 16.01.2026, izdelek pa sem prejel 30.01.2026, da ne bom imel morebitnih težav, v kolikor bi zelel uveljavljati garancijo. Hvala za razumevanje in lepo pozdrav Boštjan Klenovšek
Име: Boštjan
Bedsted
Sen var skön någranveckor. Har haft den mindre än ett år. Man kan ta tag i fjädrarna. Sitter en skiva i hörnet som man får upp i rumpan om man sätter sig där. Helt nedsutten. Ska lämna tillbaka den så.fort jag hittar en annan.
Име: Jörgen Å
Mye for pengene på tilbud
Mye for pengene på tilbud. Litt hard å sitte i men regner med den blir bedre etterhvert. Bør ha ekstra puter i ryggen skal man sitte godt i den. Ikke prøvd som seng enda. Hjørne putene passer ikke 100%
Име: Odd Arild
Surkea
Tämän vuodesohvan osto oli suurin erehdys, mitä olemme huonekaluostoksilla tehneet. Istuinosa meni surkeaan kuntoon lyhyessä ajassa. Saimme varaosan, joka oli vielä huonompi, ja nyt meillä alle vuoden vanha sohva, jonka jouset törröttävät ja joka käytännössä on istumiskelvoton. Emme myöskään saaneet edes palautettua sitä. En suosittele kenellekään tämän ostamista. Jos voisin, antaisin nolla tähteä.
Име: Petri
Gyenge minőségű szivacs
A szivacs és a huzat nagyon gyenge minőség egy hónap utan már kiült, a huzat ezert nem veszes gyűrött rajta. A támla kemény kenyelmetlen. Kinai gyártmány, nagyon látszik a terméken, pl. velby kanapéhoz hasonlítva.
Име: Viktor
Kan anbefales
Jeg købte "lillesøsteren" for nogle år tilbage, og har nu købt denne model, der blot bliver sat til side til senere brug, da den gamle stadig fungerer. Så et godt køb. Også til fuld pris...
Име: bjladk1892
Доставка
Когато пазарувате онлайн на JYSK.bg, имате възможността да изберете Вашата поръчка да бъде доставена директно до Вашия дом или офис:
Кликни & Вземи - без такса транспорт
Нашата услуга Кликни & Вземи Ви позволява да резервирате артикули онлайн и да ги вземете в избран от Вас магазин на JYSK. След като направите Вашата резервация онлайн, в рамките на 30 минути ще получите потвърждение от магазина, че Вашата поръчка е готова за получаване. С нашата услуга Кликни & Вземи не плащате такса транспорт и заплащате поръчаните артикули в момента на получаване на стоката в магазина.
Доставка в магазин - без такса транспорт
Доставка в магазин е опция, подобна на Кликни & Вземи, но предоставя възможност да поръчате по-голям асортимент от артикули, отколкото са налични във физическите ни магазини. Всички поръчки с доставка до магазин се предплащат предварително с карта при създаването на поръчката. Наш служител ще се свърже с Вас, когато поръчката Ви е вече налична в магазина и можете да отидете да я получите. Моля, имайте предвид, че някои артикули не могат да бъдат доставени с тази опция поради техния обем или размери.
Доставка до адрес - такса транспорт
Когато пазарувате онлайн, можете да изберете адрес, където да бъде доставена Вашата поръчка, било то до дома или офиса Ви. Поръчката ще бъде доставена с куриер.
Големи пакети - допълнителна такса
Със закупуването на обемни и тежки артикули като матраци, канапета и т.н. много от нашите клиенти желаят транспорт до входната врата. Със заплащането на допълнителна такса куриерската фирма ще достави поръчката директно до вратата на Вашия дом.
Артикули, предлагани единствено в магазина
В JYSK се гордеем с това, че предлагаме голяма част от нашия асортимент както онлайн, така и в нашите физически магазини. Но в някои случаи част от артикулите ни могат да бъдат закупени единствено чрез услугата Кликни и Вземи или директно в нашите магазини. В повечето случаи това са продукти в разпродажба, чупливи артикули или такива, които излизат от нашия асортимент.