JUELSMINDEЛюлка JUELSMINDE Ш219xВ184xДълб.130 натурал
Характеристики
| Размер след монтаж | Ширина: 219 см, Височина: 184 см, Дълбочина: 130 см |
|---|---|
| Височина на седалката | 46 |
| Височина подлакътник | 75 см |
| Размер преди монтаж | Ширина: 215 см, Дължина: 55 см, Височина: 23 см |
| Тегло | 28 кг |
| Материал | Рамка: Стомана, Облегалка: 100% полиестер, Стомана, Седалка: 100% полиестер, Стомана, Подлакътник: ПВЦ ратанът е вид лека, синтетична ракита. Издръжлив, с UV защита и устойчив на атмосферните влияния. |
| Капачка за крака | Полипропилен |
| Покритие | 100% полиестер |
| Възглавница | |
| Възглавница за сядане | Материя: 100% полиестер, Пълнеж: Полиуретанова пяна/100% полиестер, влакна, Плътност на пяната: 15 кг/м³, Пълнеж за възглавница: 100% полипропилен, Машинно пране: Не, Избелване: не използвайте белина, Центрофугиране : Не сушете в сушилня, Гладене: Да не се глади, Химическо чистене: Да не се използва химическо чистене, Перете отделно: Петната се почистват само с вода. Не се пере |
| Възглавница за гръб | Материя: 100% полиестер, Пълнеж: Полиуретанова пяна/100% полиестер, влакна, Плътност на пяната: 15 кг/м³, Пълнеж за възглавница: 100% полипропилен, Машинно пране: Не, Избелване: не използвайте белина, Центрофугиране : Не сушете в сушилня, Гладене: Да не се глади, Химическо чистене: Да не се използва химическо чистене, Перете отделно: Петната се почистват само с вода. Не се пере |
| Души | 3 |
| Обработка | Праховото покритие подпомага защитата на метала срещу износване и ръжда. Праховото покритие е процес на нанасяне на защитен слой оцветен прах върху метала. |
| Цвят | Натурален |
| Тествано за | 330 кг |
| Включително | Възглавница |
| Информация за монтаж | За самостоятелно сглобяване |
| Поддръжка | Почиствайте с вода и неагресивен сапун. |
| Съхранение | Съхранявайте на закрито по време на зимния период |
| Употреба | На открито |
| Производител | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Отзиви
Люлка
Много е удобна и много лесно се сглобява , дори от сам човек.
Име: Галина
Проблем с покрива на люлката
От лятото на 2022 г. ползваме люлката. Като конструкция и стабилност е добра. Сериозен проблем е качеството на плата, особено на сенника. Платът се нацепи, въпреки че през зимата се прибира. Невъзможно е да бъде ремонтиран! Вече сигнализирахме персонала в магазините на вашата верига. "Успокоиха" ни, че не влиза в гаранцията. Съгласни сме да си закупим резервен покрив/ текстилната част/, но такъв не се предлага! Моля за решаване на този проблем! При тази стабилна метална конструкция е смешно да не сте предвидили резервните аксесоари за нея !!!
Име: Светла Иванова
Hammock
Jag är nöjd med hammocken, Ett rör var skadad men vi fick kompensation för skadan.
Име: Muhamed
Prost făcut
Șuruburile se rup repede, mi-a venit balansoarul cu bările îndoite și instrucțiunile sunt prost făcute, mi-a luat 4 ore să montez produsul deoarece nu precizau pe ce parte se pun anumite atașamente
Име: Mihail
Elegedett vagyok
Nagyon.kenyelmes imadjuk
Име: Éva
Dålig kvalitet på taket på hammocken!
Efter en säsong sprack tyget på taket! Jättedålig kvalitet. Har ändå haft hammocken i varmbonat garage under höst och vinter. Takställningen har dessutom rostat sönder efter 2 säsonger. Skön att sitta i dock så får ha den utan tak då det ej finns att köpa/komplettera med.
Име: Catarina
Jó de
Nagyon masszív fém váz, A huzata két szezont bírt, megfelelő tárolás mellett. Nem lehet beszerezni új huzat szettet. Boszantó és bosszantó dolog,hogy nem árulnak hozzá. Ráadásul olyan méret ami nem kompatibilis egyetlen után gyártott garnitúrával sem...
Име: Nagy Z
☺️
ne gusta mucho, muy bien producto
Име: Renata Fazakas
Balansoar
Sunt mulțumită. Sper să tina ani mulți!
Име: Carmen
Christine Ann Gerard
I’m very pleased with the swing furniture it’s sturdy and well made. Perhaps the cushions could be a little thicker but for the price it’s great value and should last. It was fairly easy to put together but needs two people.
Име: Christine Gerard
Доставка
Доставка
Когато пазарувате онлайн на JYSK.bg, имате възможността да изберете Вашата поръчка да бъде доставена директно до Вашия дом или офис:
Кликни & Вземи - без такса транспорт
Нашата услуга Кликни & Вземи Ви позволява да резервирате артикули онлайн и да ги вземете в избран от Вас магазин на JYSK. След като направите Вашата резервация онлайн, в рамките на 30 минути ще получите потвърждение от магазина, че Вашата поръчка е готова за получаване. С нашата услуга Кликни & Вземи не плащате такса транспорт и заплащате поръчаните артикули в момента на получаване на стоката в магазина.
Доставка в магазин - без такса транспорт
Доставка в магазин е опция, подобна на Кликни & Вземи, но предоставя възможност да поръчате по-голям асортимент от артикули, отколкото са налични във физическите ни магазини. Всички поръчки с доставка до магазин се предплащат предварително с карта при създаването на поръчката. Наш служител ще се свърже с Вас, когато поръчката Ви е вече налична в магазина и можете да отидете да я получите. Моля, имайте предвид, че някои артикули не могат да бъдат доставени с тази опция поради техния обем или размери.
Доставка до адрес - такса транспорт
Когато пазарувате онлайн, можете да изберете адрес, където да бъде доставена Вашата поръчка, било то до дома или офиса Ви. Поръчката ще бъде доставена с куриер.
Големи пакети - допълнителна такса
Със закупуването на обемни и тежки артикули като матраци, канапета и т.н. много от нашите клиенти желаят транспорт до входната врата. Със заплащането на допълнителна такса куриерската фирма ще достави поръчката директно до вратата на Вашия дом.
Артикули, предлагани единствено в магазина
В JYSK се гордеем с това, че предлагаме голяма част от нашия асортимент както онлайн, така и в нашите физически магазини. Но в някои случаи част от артикулите ни могат да бъдат закупени единствено чрез услугата Кликни и Вземи или директно в нашите магазини. В повечето случаи това са продукти в разпродажба, чупливи артикули или такива, които излизат от нашия асортимент.


