BORKВисящ стол BORK Ш96xВ192xДълб.124 натурал
Висящ стол от стомана и ПВЦ ратан. Вкл. стойка и луксозни възглавници с издръжлива тъкана калъфка. Ш96 x В192 x Дълб.124 см
| Размер след монтаж | Ширина: 96 см, Височина: 192 см, Дълбочина: 124 см |
|---|---|
| Височина на седалката | 53 |
| Размер преди монтаж | Ширина: 69 см, Дължина: 117 см, Височина: 43 см |
| Тегло | 27 кг |
| Материал | Рамка: Стомана, Облегалка: ПВЦ ратанът е вид лека, синтетична ракита. Издръжлив, с UV защита и устойчив на атмосферните влияния. ПВЦ ратанът е вид лека, синтетична ракита. Издръжлив, с UV защита и устойчив на атмосферните влияния. |
| Капачка за крака | Полипропилен |
| Възглавница | |
| Възглавница за сядане | Материя: 100% полиестер, Пълнеж: 100% полиестерни влакна, Пълнеж за възглавница: 100% полипропилен, Машинно пране: 30°C, Избелване: не използвайте белина, Центрофугиране : Не сушете в сушилня, Гладене: Да не се глади, Химическо чистене: Да не се използва химическо чистене, Перете отделно: Перете винаги с подобни цветове, Преди да перете се уверете, че ципът е закопчан, Калъфът може да се пере |
| Възглавница за гръб | Материя: 100% полиестер, Пълнеж: 100% полиестерни влакна, Пълнеж за възглавница: 100% полипропилен, Машинно пране: 30°C, Избелване: не използвайте белина, Центрофугиране : Не сушете в сушилня, Гладене: Да не се глади, Химическо чистене: Да не се използва химическо чистене, Перете отделно: Перете винаги с подобни цветове, Преди да перете се уверете, че ципът е закопчан, Калъфът може да се пере |
| Обработка | Праховото покритие подпомага защитата на метала срещу износване и ръжда. Праховото покритие е процес на нанасяне на защитен слой оцветен прах върху метала. |
| Цвят | Натурален |
| Тествано за | 110 кг |
| Включително | Луксозни възглавници с издръжлива тъкана калъфка |
| Информация за монтаж | За самостоятелно сглобяване |
| Поддръжка | Почиствайте с вода и неагресивен сапун. |
| Съхранение | Съхранявайте на закрито по време на зимния период |
| Употреба | На открито |
| Производител | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Висящ стол
Висящия стол е уникален. Здрав, стабилен и много удобен. Беше на промоция, която беше изкушаваща и се възползвах от това.
Име: Десислава Йочева
Supernöjd
Köpte denna idag och hade tur att det var rea på den också. Lätt att sätta ihop och så otroligt skön så där kommer jag tillbringa mycket tid i sommar när man bara ska ta det lugnt.. Super nöjd med denna stol. Stabil och rejäl.
Име: susanne
Excelente
Muito fácil de montar. Confortável e muito bonita.
Име: Patrícia
POLECAM
Fotel jest super wygodny, POLECAM
Име: Roza
Relaxed!
Alleen in elkaar zetten, was wel even een werkje. Maar het resultaat is geweldig, al schommelend relaxen, niks beter dan dat!
Име: Erna
Meeega schön
Der Hängesessel ist einfach Mega schln und bequem. Ich liebe ihn und habe ihn dazu noch im Angebot erworben. Mega!!
Име: Karin Mädcher
Atenció al públic
Estem molt contents de l'atenció i assessorament rebut per part de la senyoreta Carla, simpàtica, professional i molt resolutiva. Dona gust anar a comprar a Jysk a Palafrugell. Moltes gràcies
Име: Montse
Fotel
Bardzo fajny wygodny fotel. Dopiero od paru dni go mam zobaczymy jak bedzie sie sprawowac
Име: Ewa
Kerti hinta
Szuper, kényelmes. Az összeszerelés során két csavart helyettesítenem kellett, mert nem volt jó.
Име: Zsizsi
Einfach nur schön
Der Hängesessel ist der Knaller. Ich habe selten so eine übersichtliche Aufbauanleitung mit so gut vorsortierten Schraubenpäckchen gesehen. Laut Anleitung soll man den Aufbau zu zweit vornehmen. Ich habe es allein geschafft und es war gut machbar. Dauer: etwas mehr als 1 Stunde, mit Unterbrechungen. Ich wiege 70 Kilo bei 1,70 m Größe und der Sessel trägt mich ohne weiteres. Mein neuer Lieblingsplatz. Erwähnt sei noch, dass man vorher besser gründlich messen sollte. Ich habe Pi mal Daumen auf Augenmaß online bestellt und der Sessel fällt etwas(!) größer aus, als ich ihn mir vorgestellt habe… Sollte sich langfristig etwas ändern, passe ich die Rezension an.
Име: Iris
Доставка
Когато пазарувате онлайн на JYSK.bg, имате възможността да изберете Вашата поръчка да бъде доставена директно до Вашия дом или офис:
Кликни & Вземи - без такса транспорт
Нашата услуга Кликни & Вземи Ви позволява да резервирате артикули онлайн и да ги вземете в избран от Вас магазин на JYSK. След като направите Вашата резервация онлайн, в рамките на 30 минути ще получите потвърждение от магазина, че Вашата поръчка е готова за получаване. С нашата услуга Кликни & Вземи не плащате такса транспорт и заплащате поръчаните артикули в момента на получаване на стоката в магазина.
Доставка в магазин - без такса транспорт
Доставка в магазин е опция, подобна на Кликни & Вземи, но предоставя възможност да поръчате по-голям асортимент от артикули, отколкото са налични във физическите ни магазини. Всички поръчки с доставка до магазин се предплащат предварително с карта при създаването на поръчката. Наш служител ще се свърже с Вас, когато поръчката Ви е вече налична в магазина и можете да отидете да я получите. Моля, имайте предвид, че някои артикули не могат да бъдат доставени с тази опция поради техния обем или размери.
Доставка до адрес - такса транспорт
Когато пазарувате онлайн, можете да изберете адрес, където да бъде доставена Вашата поръчка, било то до дома или офиса Ви. Поръчката ще бъде доставена с куриер.
Големи пакети - допълнителна такса
Със закупуването на обемни и тежки артикули като матраци, канапета и т.н. много от нашите клиенти желаят транспорт до входната врата. Със заплащането на допълнителна такса куриерската фирма ще достави поръчката директно до вратата на Вашия дом.
Артикули, предлагани единствено в магазина
В JYSK се гордеем с това, че предлагаме голяма част от нашия асортимент както онлайн, така и в нашите физически магазини. Но в някои случаи част от артикулите ни могат да бъдат закупени единствено чрез услугата Кликни и Вземи или директно в нашите магазини. В повечето случаи това са продукти в разпродажба, чупливи артикули или такива, които излизат от нашия асортимент.


