AIDTСтифиращ стол AIDT черен
Препоръчани продукти
Черен, стифиращ стол от ПВЦ ратан и рамка от стомана с прахово покритие. ПВЦ ратанът наподобява ракита, а в същото време е устойчив на атмосферни влияния и няма нужда от поддръжка.
| Размер след монтаж | Ширина: 58 см, Височина: 87 см, Дълбочина: 62 см |
|---|---|
| Височина на седалката | 45 |
| Височина подлакътник | 65 см |
| Тегло | 5 кг |
| Материал | Рамка: Стомана, Облегалка: ПВЦ ратанът е вид лека, синтетична ракита. Издръжлив, с UV защита и устойчив на атмосферните влияния. ПВЦ ратанът е вид лека, синтетична ракита. Издръжлив, с UV защита и устойчив на атмосферните влияния. ПВЦ ратанът е вид лека, синтетична ракита. Издръжлив, с UV защита и устойчив на атмосферните влияния. ПВЦ ратанът е вид лека, синтетична ракита. Издръжлив, с UV защита и устойчив на атмосферните влияния. |
| Капачка за крака | Полипропилен |
| Функция | Стифиращ |
| Обработка | Праховото покритие подпомага защитата на метала срещу износване и ръжда. Праховото покритие е процес на нанасяне на защитен слой оцветен прах върху метала. |
| Цвят | Черен |
| Тествано за | 110 кг |
| Информация за монтаж | Сглобен |
| Поддръжка | Почиствайте с вода и неагресивен сапун. |
| Съхранение | Съхранявайте на закрито по време на зимния период |
| Употреба | На открито |
| Производител | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Чудесен
За тази цена, няма по-добър на пазара. Купих си два за терасата, влизат един в друг и не заемат много място. Не знам за калъф какво ще намеря, обаче.
Име: Милвана
Супер
Хубав стол , удобен и качествен .
Име: Сибел
За стола.
Много са удобни столовете.
Име: Цветелин Асенов
Стол AIDT
Изключително удобен и много красив. Много сме доволни,
Име: Даниела Христова
Удобни,красиви практични
Много съм доволна от столовете,поръчах си два към градинския сет
Име: Оливия
AIDT Scaun stivuibil AIDT negru
Nu recomandam acest produs!!!
Име: CRISTEA
Heerlijke stoelen
We waren op zoek naar mooie stevige tuinstoelen waar je heerlijk uren in kan zitten als je buiten gaat bbqen en voor de lange zomeravonden. Dus na veel proefzitten kwamen we deze stoelen tegen. Stevig maar toch erg prettig om in te zitten. We hadden er zes gekocht. Maar aangezien je ze ook makelijk kunt stapelen en dus kan opbergen hebben we er nog snel twee bijgehaald. Kijk nu al uit naar de mooie warme zomeravonden!!
Име: Sieldra
fina stapelbara stolar
Fina stolar bra att man kan stapla dem och väldigt sköna
Име: Helena
Super
Krásná židle
Име: Evi
Stohovací židle AIDT
Se židlemi jsem spokojená, mám s jejich užíváním již letité zkušenosti. Aby vydržely co nejdéle, nesmí židle zůstat venku přes zimní období. Vlastně jsem nákupem těchto nových židlí vyměnila jen ty už opotřebované. Výprodej je vždy za zajímavou cenu. Židle jsem objednala v neděli on-line a za pár minut je vyzvedla na prodejně. Vše jsem díky pohotovému a ochotnému personálu stihla krátce před zavírací dobou.
Име: Ilona
Доставка
Когато пазарувате онлайн на JYSK.bg, имате възможността да изберете Вашата поръчка да бъде доставена директно до Вашия дом или офис:
Кликни & Вземи - без такса транспорт
Нашата услуга Кликни & Вземи Ви позволява да резервирате артикули онлайн и да ги вземете в избран от Вас магазин на JYSK. След като направите Вашата резервация онлайн, в рамките на 30 минути ще получите потвърждение от магазина, че Вашата поръчка е готова за получаване. С нашата услуга Кликни & Вземи не плащате такса транспорт и заплащате поръчаните артикули в момента на получаване на стоката в магазина.
Доставка в магазин - без такса транспорт
Доставка в магазин е опция, подобна на Кликни & Вземи, но предоставя възможност да поръчате по-голям асортимент от артикули, отколкото са налични във физическите ни магазини. Всички поръчки с доставка до магазин се предплащат предварително с карта при създаването на поръчката. Наш служител ще се свърже с Вас, когато поръчката Ви е вече налична в магазина и можете да отидете да я получите. Моля, имайте предвид, че някои артикули не могат да бъдат доставени с тази опция поради техния обем или размери.
Доставка до адрес - такса транспорт
Когато пазарувате онлайн, можете да изберете адрес, където да бъде доставена Вашата поръчка, било то до дома или офиса Ви. Поръчката ще бъде доставена с куриер.
Големи пакети - допълнителна такса
Със закупуването на обемни и тежки артикули като матраци, канапета и т.н. много от нашите клиенти желаят транспорт до входната врата. Със заплащането на допълнителна такса куриерската фирма ще достави поръчката директно до вратата на Вашия дом.
Артикули, предлагани единствено в магазина
В JYSK се гордеем с това, че предлагаме голяма част от нашия асортимент както онлайн, така и в нашите физически магазини. Но в някои случаи част от артикулите ни могат да бъдат закупени единствено чрез услугата Кликни и Вземи или директно в нашите магазини. В повечето случаи това са продукти в разпродажба, чупливи артикули или такива, които излизат от нашия асортимент.


