GRENAAСтифиращ стол GRENAA сив
Препоръчани продукти
Сив стифиращ стол със седалка и облегалка от ПВЦ ратан, рамка от стомана с прахово покритие. ПВЦ ратанът придава естествена ратанова визия, като в същото време е устойчив на атмосферни явления и не се нуждае от поддръжка. Стифираща функция за компактно съхранение.
| Размер след монтаж | Ширина: 51 см, Височина: 71 см, Дълбочина: 60 см |
|---|---|
| Височина на седалката | 43 |
| Височина подлакътник | 61 см |
| Тегло | 2,58 кг |
| Материал | Рамка: Стомана, Облегалка: ПВЦ ратанът е вид лека, синтетична ракита. Издръжлив, с UV защита и устойчив на атмосферните влияния. ПВЦ ратанът е вид лека, синтетична ракита. Издръжлив, с UV защита и устойчив на атмосферните влияния. |
| Капачка за крака | Полипропилен |
| Функция | Стифиращ |
| Характеристики | Подходящ за тераса |
| Обработка | Праховото покритие подпомага защитата на метала срещу износване и ръжда. Праховото покритие е процес на нанасяне на защитен слой оцветен прах върху метала. |
| Цвят | Сив |
| Тествано за | 110 кг |
| Информация за монтаж | Сглобен |
| Поддръжка | Почиствайте с вода и неагресивен сапун. |
| Съхранение | Съхранявайте на закрито по време на зимния период |
| Употреба | На открито |
| Производител | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Стифициращи столове мнение
Доволна съм и от качеството и от обслужването.
Име: Маргарита Григорова
Удобни!
Столовете са удобни и с приятен цвят, точно такива ни трябваха за двора.
Име: Стефка
Стол GRENAA
Удобен, практичен, изгоден като цена.
Име: Вероник
Стол
Лек и удобен
Име: Иванка
Столовете са чудесни
Удобни и практични за ползване
Име: Нефсегюл Абтулла
Krzesła
Piękne i wygodne
Име: Dorota
Fine stole
Fine stole, gode at sidde på og god pris
Име: Helle
Stolica
Super je
Име: Marica Sliško
Καρεκλες
Τέλειες!!
Име: Παναγιώτα
Krzesła
Super polecam bardzo ładnie te krzesła ładnie się prezentuje z tym stolikiem
Име: Gocha
Доставка
Когато пазарувате онлайн на JYSK.bg, имате възможността да изберете Вашата поръчка да бъде доставена директно до Вашия дом или офис:
Кликни & Вземи - без такса транспорт
Нашата услуга Кликни & Вземи Ви позволява да резервирате артикули онлайн и да ги вземете в избран от Вас магазин на JYSK. След като направите Вашата резервация онлайн, в рамките на 30 минути ще получите потвърждение от магазина, че Вашата поръчка е готова за получаване. С нашата услуга Кликни & Вземи не плащате такса транспорт и заплащате поръчаните артикули в момента на получаване на стоката в магазина.
Доставка в магазин - без такса транспорт
Доставка в магазин е опция, подобна на Кликни & Вземи, но предоставя възможност да поръчате по-голям асортимент от артикули, отколкото са налични във физическите ни магазини. Всички поръчки с доставка до магазин се предплащат предварително с карта при създаването на поръчката. Наш служител ще се свърже с Вас, когато поръчката Ви е вече налична в магазина и можете да отидете да я получите. Моля, имайте предвид, че някои артикули не могат да бъдат доставени с тази опция поради техния обем или размери.
Доставка до адрес - такса транспорт
Когато пазарувате онлайн, можете да изберете адрес, където да бъде доставена Вашата поръчка, било то до дома или офиса Ви. Поръчката ще бъде доставена с куриер.
Големи пакети - допълнителна такса
Със закупуването на обемни и тежки артикули като матраци, канапета и т.н. много от нашите клиенти желаят транспорт до входната врата. Със заплащането на допълнителна такса куриерската фирма ще достави поръчката директно до вратата на Вашия дом.
Артикули, предлагани единствено в магазина
В JYSK се гордеем с това, че предлагаме голяма част от нашия асортимент както онлайн, така и в нашите физически магазини. Но в някои случаи част от артикулите ни могат да бъдат закупени единствено чрез услугата Кликни и Вземи или директно в нашите магазини. В повечето случаи това са продукти в разпродажба, чупливи артикули или такива, които излизат от нашия асортимент.


