FEJENSENGКутия за възглавници FEJENSENG Ш128xВ59xДълб.54 черна
Характеристики
| Размер след монтаж | Ширина: 128 см, Височина: 59 см, Дълбочина: 54 см, Литър: 350 л |
|---|---|
| Размер преди монтаж | Ширина: 132 см, Дължина: 56 см, Височина: 18 см |
| Тегло | 11 кг |
| Материал | |
| Рамка | Полипропилен (85% рециклиран) |
| Страни | Полипропилен (85% рециклиран) |
| Горна част | Полипропилен (85% рециклиран) |
| вътрешни мерки | ширина:126 см,дължина:52 см,височина:58 |
| Характеристики | Устойчив на замръзване, Дръжка за дърпане, UV- защита, Водоустойчив |
| Цвят | Черен |
| Не се нуждае от поддръжка | Да |
| Информация за монтаж | За самостоятелно сглобяване |
| Допълнителна информация | 60% рециклирана пластмаса |
| Поддръжка | Без нужда от поддръжка. Почиствайте с вода и неагресивен сапун. |
| Употреба | На открито |
| Производител | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Отзиви
Доволен
Доволен съм
Име: Радослав
Скрин
Много доволна!
Име: Надя Митева
Køb af hybdebiks
Bestilt på click and collect. Det tog lidt tid at finde den, men betjeningen var meget venlig og hjælpsom.
Име: Stefan
Pret bun/ calitate
Este o cutie foarte robusta. Am cumparat o perna lunga pentru scaun pliabil de la Jysk si acum o folosim si pe post de bancuta. Montajul a mers foarte usor
Име: Annamaria
Rommel
Kussenbox is makkelijk in elkaar te zetten maar als je de box vult met kussens en er komt een beetje druk op de zijkant springt de box open. Kan goed zijn om speelgoed op te bergen, maar voor tuinkussens is hij niet stevig genoeg. Let er ook op dat je sommige onderdelen bijna niet meer uit elkaar krijgt en dus zeer moeilijk te retourneren is.
Име: Yasmine
Stevig en waterdicht
Stevige box. Makkelijk in elkaar te zetten en beschermd goed
Име: Martin
Best outdoor storage box
Great product, easy to assemble, good instruction and it is waterproof. I highly recommend.
Име: Madalina Preda
Impeccable
Bon rapport qualité prix. Montage facile et rapide, la solidité me semble correct. Avoir avec le temps, car il va rester dehors en permanence Pour le moment correspond à mes attentes.
Име: picard60
Fin kasse, lett å montere
En pen og praktisk kasse. Jeg kjøpte to til balkongen, funker fint. Monterte begge på få minutter. Bra kjøp.
Име: jørgen gulvik
Stevig tuinbox
Makkelijk in elkaar te zetten, gebruiksaanwijzing zat helemaal verstopt. Je moet wel goed zoeken, maar dan is het wel klik en klaar
Име: Nancy
Доставка
Доставка
Когато пазарувате онлайн на JYSK.bg, имате възможността да изберете Вашата поръчка да бъде доставена директно до Вашия дом или офис:
Кликни & Вземи - без такса транспорт
Нашата услуга Кликни & Вземи Ви позволява да резервирате артикули онлайн и да ги вземете в избран от Вас магазин на JYSK. След като направите Вашата резервация онлайн, в рамките на 30 минути ще получите потвърждение от магазина, че Вашата поръчка е готова за получаване. С нашата услуга Кликни & Вземи не плащате такса транспорт и заплащате поръчаните артикули в момента на получаване на стоката в магазина.
Доставка в магазин - без такса транспорт
Доставка в магазин е опция, подобна на Кликни & Вземи, но предоставя възможност да поръчате по-голям асортимент от артикули, отколкото са налични във физическите ни магазини. Всички поръчки с доставка до магазин се предплащат предварително с карта при създаването на поръчката. Наш служител ще се свърже с Вас, когато поръчката Ви е вече налична в магазина и можете да отидете да я получите. Моля, имайте предвид, че някои артикули не могат да бъдат доставени с тази опция поради техния обем или размери.
Доставка до адрес - такса транспорт
Когато пазарувате онлайн, можете да изберете адрес, където да бъде доставена Вашата поръчка, било то до дома или офиса Ви. Поръчката ще бъде доставена с куриер.
Големи пакети - допълнителна такса
Със закупуването на обемни и тежки артикули като матраци, канапета и т.н. много от нашите клиенти желаят транспорт до входната врата. Със заплащането на допълнителна такса куриерската фирма ще достави поръчката директно до вратата на Вашия дом.
Артикули, предлагани единствено в магазина
В JYSK се гордеем с това, че предлагаме голяма част от нашия асортимент както онлайн, така и в нашите физически магазини. Но в някои случаи част от артикулите ни могат да бъдат закупени единствено чрез услугата Кликни и Вземи или директно в нашите магазини. В повечето случаи това са продукти в разпродажба, чупливи артикули или такива, които излизат от нашия асортимент.

