HYLLAbasicСгъваем матрак 60x190x7см HYLLA
Сгъваемият матрак HYLLA 60x190 см е матрак, проектиран да ви осигури опора и комфорт през цялата нощ. Матраците от пяна обикновено се оформят добре според тялото ви.
Характеристики
Размер: Ш60 x Д190 см. Височина: 7 см
Полиетерна пяна: Осигурява твърда опора
OEKO-TEX® STANDARD 100: Тестван за вредни вещества
Обратим: Удължава живота на матрака
Полиетерна пяна
Полиетерната пяна е често използван вид пяна, която осигурява твърда опора и е подходяща за ежедневни нужди от сън.
OEKO-TEX® STANDARD 100
Този матрак е сертифициран по OEKO-TEX® STANDARD 100. Това означава, че всеки компонент, от платове и пълнежи до конци и ципове, е тестван от независими институти OEKO-TEX® и отговаря на строги ограничения за вредни вещества.
Обратим
Можете да обръщате матрака от горната страна на долната и да го завъртате от главата до петите. Това ще помогне за предотвратяване на прекомерната употреба в едни и същи зони и ще удължи живота на матрака.
Производствената миризма изчезва с времето
Когато за първи път си купите нов матрак, може да усетите лека производствена миризма. Тя е напълно безвредна и ще изчезне с времето. Проветряването или прахосмукирането на матрака може да помогне за ускоряване на процеса.
Нека ви помогнем да изберете правилния матрак
За да научите повече за това кой матрак е подходящ за вас, прочетете нашите ръководства или посетете местния магазин на JYSK. Там можете да тествате различни опции и да получите насоки за избор на правилния матрак въз основа на вашата позиция за сън и други лични предпочитания.
| Тип матрак | Матрак от пяна |
|---|---|
| Пълнеж | Полиуретанова пяна |
| Комфортен слой 1 (отгоре) | 70мм полиуретанова пяна 25кг/м³ |
| Състав на материята | 52% полиестер/48% памук |
| Машинно пране | Не |
| Сушене в сушилня | Не сушете в сушилня |
| Избелване | не използвайте белина |
| Гладене | Да не се глади |
| Химическо чистене и мокро почистване | Да не се използва химическо чистене |
| Перете отделно | Избършете с влажна кърпа |
| Размер | Ширина: 60 см, Дължина: 190 см, Височина: 7 см |
| Размер | 60x190 |
| Размер на опаковката | Ширина: 28 см, Дължина: 65 см, Височина: 28 см |
| Опакован | Навит на руло в найлон |
| Тегло | 2,275 кг |
| Сертификат за защита на здравето и околната среда | Този продукт е сертифициран по OEKO-TEX® STANDARD 100. Това означава, че всеки компонент е тестван от независими институти OEKO-TEX® и отговаря на строги ограничения за съдържане на вредни вещества. |
| Качество | BASIC |
| Цвят | Сиво |
| Производител | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Сгъваем матрак
Доволна съм от матрака, даже закупих и втори. Ползваме го за гости на сина ми.
Име: Snezhana
Ценовата оферта е отлична
Отлично
Име: Димитър
Bekväm och praktisk
Jag är verkligen supernöjd med den här madrassen! Den överträffade mina förväntningar helt, särskilt med tanke på det låga priset. Den är både bekväm och praktisk – perfekt att ha hemma när man får gäster eller bara behöver en extra sovplats.
Име: Abbe
Exact ce căutam.
Foarte bună. Este exact ce cautam
Име: Camelia
Madrac HYLLA
Odličan, oduševljena kvalitetom i spavala sam odlično na njemu, s obzirom da je pomoćni madrac, izvrsno.
Име: Sara
Pěnová matrace Jysk
Spokojenost. Za dobré peníze, dobrá matrace. Používám do stanu a je pohodlná.
Име: Dominik
Saltea pliabila
Saltea bunicica , slaba la material/ husa deja de rupe la un colt. In rest, calitate pret, ok.
Име: Bucsa Cristina
Nicht nochmal-
Ich habe sie als Ergänzung zu meinem Schlafsofa gekauftl, also aufgelegt zur vorhandenden Polsterung. Das war aber nichts. Ist einfach zu weich, auch hatte ich es falsch eingeschätzt mit der kurzen Länge von 190cm., Habe ich dann Entsorgt weil mir der Aufwand zu Groß war. Aber für Kinder wohl ausreichend.
Име: Matthias
O saltea foarte buna
Un produs excelent. Salteaua este confortabilă și ușoară.
Име: Maximilian
Foarte comoda si utila
Mi se pare super practica si desi pare subtire e foarte confortabila. Ar fi fost perfecta daca era o idee mai lata.
Име: Mihaela
Доставка
Когато пазарувате онлайн на JYSK.bg, имате възможността да изберете Вашата поръчка да бъде доставена директно до Вашия дом или офис:
Кликни & Вземи - без такса транспорт
Нашата услуга Кликни & Вземи Ви позволява да резервирате артикули онлайн и да ги вземете в избран от Вас магазин на JYSK. След като направите Вашата резервация онлайн, в рамките на 30 минути ще получите потвърждение от магазина, че Вашата поръчка е готова за получаване. С нашата услуга Кликни & Вземи не плащате такса транспорт и заплащате поръчаните артикули в момента на получаване на стоката в магазина.
Доставка в магазин - без такса транспорт
Доставка в магазин е опция, подобна на Кликни & Вземи, но предоставя възможност да поръчате по-голям асортимент от артикули, отколкото са налични във физическите ни магазини. Всички поръчки с доставка до магазин се предплащат предварително с карта при създаването на поръчката. Наш служител ще се свърже с Вас, когато поръчката Ви е вече налична в магазина и можете да отидете да я получите. Моля, имайте предвид, че някои артикули не могат да бъдат доставени с тази опция поради техния обем или размери.
Доставка до адрес - такса транспорт
Когато пазарувате онлайн, можете да изберете адрес, където да бъде доставена Вашата поръчка, било то до дома или офиса Ви. Поръчката ще бъде доставена с куриер.
Големи пакети - допълнителна такса
Със закупуването на обемни и тежки артикули като матраци, канапета и т.н. много от нашите клиенти желаят транспорт до входната врата. Със заплащането на допълнителна такса куриерската фирма ще достави поръчката директно до вратата на Вашия дом.
Артикули, предлагани единствено в магазина
В JYSK се гордеем с това, че предлагаме голяма част от нашия асортимент както онлайн, така и в нашите физически магазини. Но в някои случаи част от артикулите ни могат да бъдат закупени единствено чрез услугата Кликни и Вземи или директно в нашите магазини. В повечето случаи това са продукти в разпродажба, чупливи артикули или такива, които излизат от нашия асортимент.

