BILLEFJORDbasicМатрак от пяна 80x200 см BILLEFJORD твърд
Размер:
Матрак от пяна BILLEFJORD 80x200 см е твърд матрак, проектиран да ви осигури опора и комфорт през цялата нощ. Матраците от пяна обикновено се оформят добре според тялото ви.
Характеристики
Размер: Ш80 x Д200 см. Височина: 7 см
Твърд матрак: Стабилен и поддържащ
Полиетерна пяна: Осигурява твърда опора
OEKO-TEX® STANDARD 100: Тестван за вредни вещества
Перещ се калъф: Калъфът е сваляем и може да се пере на 60°C
Обръщащ се: Удължава живота на матрака
Твърд матрак
Твърдият матрак помага за равномерното разпределение на телесното тегло, което осигурява стабилна повърхност за сън и подобрена опора през цялата нощ. Въпреки че комфортът варира от човек на човек, като цяло, колкото по-тежък е вашият матрак, толкова по-твърд трябва да бъде и обратното. Матракът трябва да е мек или достатъчно твърд, за да поддържа гръбнака ви в права линия.
Полиетерна пяна
Полиетерната пяна е често използван вид пяна, която осигурява твърда опора и е подходяща за ежедневни нужди от сън.
OEKO-TEX® STANDARD 100
Този матрак е сертифициран по OEKO-TEX® STANDARD 100. Това означава, че всеки компонент, от платове и пълнежи до конци и ципове, е тестван от независими институти OEKO-TEX® и отговаря на строги ограничения за вредни вещества.
Перещ се калъф
Матракът има калъф с цип, който може лесно да се сваля и да се пере в пералня на 60°C, за да се запази свеж и чист. Прането на 60°C или по-висока температура ще премахне нежеланите акари от плата.
Обръщащ се
Можете да обърнете матрака от горната страна на долната и да го завъртите от главата до петите. Това ще помогне да се предотврати прекомерната употреба в едни и същи зони и ще удължи живота на матрака.
Производствената миризма изчезва с времето
Когато за първи път получите нов матрак, може да забележите лека производствена миризма. Тя е напълно безвредна и ще изчезне с времето. Проветряването или прахосмукирането на матрака може да помогне за ускоряване на процеса.
Нека ви помогнем да изберете правилния матрак
За да научите повече за това кой матрак е подходящ за вас, прочетете нашите ръководства или посетете местния магазин на JYSK. Там можете да тествате различни опции и да получите насоки за избор на правилния матрак въз основа на вашата позиция за сън и други лични предпочитания.
| Тип матрак | Матрак от пяна |
|---|---|
| Твърдост | Твърд |
| Състав на пълнежа | Полиуретанова пяна |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна |
| Комфортен слой 1 (отгоре) | 70мм полиуретанова пяна 25кг/м³ |
| Състав на материята | 100% полиестер (57% рециклиран) |
| Машинно пране | 60°C, само калъфа |
| Сушене в сушилня | Не сушете в сушилня |
| Избелване | не използвайте белина |
| Гладене | Да не се глади |
| Химическо чистене и мокро почистване | Да не се използва химическо чистене |
| Размер | Ширина: 80 см, Дължина: 200 см, Височина: 7 см |
| Размер | 80x200 |
| Размер на опаковката | Ширина: 26 см, Дължина: 80 см, Височина: 26 см, Диаметър: 26 см |
| Опакован | Навит на руло |
| Тегло | 2,8 кг |
| Сертификат за защита на здравето и околната среда | Този продукт е сертифициран по OEKO-TEX® STANDARD 100. Това означава, че всеки компонент е тестван от независими институти OEKO-TEX® и отговаря на строги ограничения за съдържане на вредни вещества. |
| Качество | BASIC |
| Цвят | Бяло |
| Производител | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Ядро за матрак само с хастар
Покрай мострите със калъфи от капитонирани дамаски с ципове, не очаквах, че може да се продават матраци без калъфи. Този навит матрак няма калъф с цип. Купувате само ядро за матрак с тънък платнен хастар!
Име: Владо
Matrace na gauč
Je fajn..i když je jenom obyčejná
Име: Renata
Sve osim dužine 190
Opis, spužva, debljina, periva bijela navlaka bez zipa, ali nije 200 već 190 dug, širina je točno 90
Име: Sasha
190 cm long
Not as described to be long 2 meters, 10 cm shorter, all else is as described, spunge is in a washable clothing, thin white poliester, no zip but it will do.
Име: Sasha
Skumgummi madrass kjøp
Helt okay
Име: Kenneth Rosén
Patja
Tyytyväinen patjaan
Име: Laila
Matrace
Maximální spokojenost
Име: Radys
Ár érték arányban teljesen megfelelő!
Beváltotta a róla írt jellemzőket. Kényelmes, keményebb fekhely, mégis puha. Árban teljesen megfelelő. A tartósságára még kíváncsi leszek Remélem nem 1 év
Име: Újvidéki Gabriella
Pěnová matrace tvrda
Velká spokojenost s výrobkem i dopravou. Doporučuji.
Име: Babeta
Kényelmes
Teljesen alap verzió. Nekem, az én igényeim alapján kényelmes. Egy franca ágy fele szóval kettő darab kell belőle az igazán nagy páros élményhez. Vagy nagyobb méret egyben. Szóval minden OK!
Име: Kovács Tamás
Доставка
Когато пазарувате онлайн на JYSK.bg, имате възможността да изберете Вашата поръчка да бъде доставена директно до Вашия дом или офис:
Кликни & Вземи - без такса транспорт
Нашата услуга Кликни & Вземи Ви позволява да резервирате артикули онлайн и да ги вземете в избран от Вас магазин на JYSK. След като направите Вашата резервация онлайн, в рамките на 30 минути ще получите потвърждение от магазина, че Вашата поръчка е готова за получаване. С нашата услуга Кликни & Вземи не плащате такса транспорт и заплащате поръчаните артикули в момента на получаване на стоката в магазина.
Доставка в магазин - без такса транспорт
Доставка в магазин е опция, подобна на Кликни & Вземи, но предоставя възможност да поръчате по-голям асортимент от артикули, отколкото са налични във физическите ни магазини. Всички поръчки с доставка до магазин се предплащат предварително с карта при създаването на поръчката. Наш служител ще се свърже с Вас, когато поръчката Ви е вече налична в магазина и можете да отидете да я получите. Моля, имайте предвид, че някои артикули не могат да бъдат доставени с тази опция поради техния обем или размери.
Доставка до адрес - такса транспорт
Когато пазарувате онлайн, можете да изберете адрес, където да бъде доставена Вашата поръчка, било то до дома или офиса Ви. Поръчката ще бъде доставена с куриер.
Големи пакети - допълнителна такса
Със закупуването на обемни и тежки артикули като матраци, канапета и т.н. много от нашите клиенти желаят транспорт до входната врата. Със заплащането на допълнителна такса куриерската фирма ще достави поръчката директно до вратата на Вашия дом.
Артикули, предлагани единствено в магазина
В JYSK се гордеем с това, че предлагаме голяма част от нашия асортимент както онлайн, така и в нашите физически магазини. Но в някои случаи част от артикулите ни могат да бъдат закупени единствено чрез услугата Кликни и Вземи или директно в нашите магазини. В повечето случаи това са продукти в разпродажба, чупливи артикули или такива, които излизат от нашия асортимент.

