BORKВисящ стол BORK Ш96xВ192xДълб.124 натурал
Висящ стол от стомана и ПВЦ ратан. Вкл. стойка и луксозни възглавници с издръжлива тъкана калъфка. Ш96 x В192 x Дълб.124 см
| Размер след монтаж | Ширина: 96 см, Височина: 192 см, Дълбочина: 124 см |
|---|---|
| Височина на седалката | 53 |
| Размер преди монтаж | Ширина: 69 см, Дължина: 117 см, Височина: 43 см |
| Тегло | 27 кг |
| Материал | Рамка: Стомана, Облегалка: ПВЦ ратанът е вид лека, синтетична ракита. Издръжлив, с UV защита и устойчив на атмосферните влияния. ПВЦ ратанът е вид лека, синтетична ракита. Издръжлив, с UV защита и устойчив на атмосферните влияния. |
| Капачка за крака | Полипропилен |
| Възглавница | |
| Възглавница за сядане | Материя: 100% полиестер, Пълнеж: 100% полиестерни влакна, Пълнеж за възглавница: 100% полипропилен, Машинно пране: 30°C, Избелване: не използвайте белина, Центрофугиране : Не сушете в сушилня, Гладене: Да не се глади, Химическо чистене: Да не се използва химическо чистене, Перете отделно: Перете винаги с подобни цветове, Преди да перете се уверете, че ципът е закопчан, Калъфът може да се пере |
| Възглавница за гръб | Материя: 100% полиестер, Пълнеж: 100% полиестерни влакна, Пълнеж за възглавница: 100% полипропилен, Машинно пране: 30°C, Избелване: не използвайте белина, Центрофугиране : Не сушете в сушилня, Гладене: Да не се глади, Химическо чистене: Да не се използва химическо чистене, Перете отделно: Перете винаги с подобни цветове, Преди да перете се уверете, че ципът е закопчан, Калъфът може да се пере |
| Обработка | Праховото покритие подпомага защитата на метала срещу износване и ръжда. Праховото покритие е процес на нанасяне на защитен слой оцветен прах върху метала. |
| Цвят | Натурален |
| Тествано за | 110 кг |
| Включително | Луксозни възглавници с издръжлива тъкана калъфка |
| Информация за монтаж | За самостоятелно сглобяване |
| Поддръжка | Почиствайте с вода и неагресивен сапун. |
| Съхранение | Съхранявайте на закрито по време на зимния период |
| Употреба | На открито |
| Производител | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Висящ стол
Висящия стол е уникален. Здрав, стабилен и много удобен. Беше на промоция, която беше изкушаваща и се възползвах от това.
Име: Десислава Йочева
Rikkinäinen tuote ja hidas asiakaspalvelu.
Tuote oli viallinen ja tuoli lojuu kokoamattomana. Nyt odotamme reklamaation vastausta viidettä päivää.
Име: Johanna
Fotel wiszacy
Fotek bardzo ładny i wygodny. Niestety po kilku dniach użytkowania zerwała się jedna rurka w siedzisku. Będę musiała go reklamować .
Име: Hanna
Jaje ljuljaška
Udobna kvalitetna sve pohvale
Име: Bojan
Jó vétel volt
Nagyon jó áron vettem, egy óra alatt összeszereltem egyedül. Szuper a leírás A szereléshez. Egész délután benne ültem, nagyon kényelmes.
Име: Gyöngyi
Alles super
Die Abmessungen des Korbes beim Zusammensetzen passen nicht genau aufeinander, aber der Hängesessel erfüllt seinen Zweck. Er ist superbequem und ich könnte stundenlang darin sitzen.
Име: Sabine Ferdinand
Alles super
Die Abmessungen des Korbes beim Zusammensetzen passen nicht genau aufeinander, aber der Hängesessel erfüllt seinen Zweck. Er ist superbequem und ich könnte stundenlang darin sitzen.
Име: Sabine Ferdinand
Wunderbare Schaukelsessel
Ich habe gleich zwei gekauft, weil sie im Preis reduziert waren und freue mich nun, in der beginnenden Gartenzeit, täglich über diese zwei bequemen und schön anzusehenden Schaukelsessel.
Име: Irene
Supernöjd
Köpte denna idag och hade tur att det var rea på den också. Lätt att sätta ihop och så otroligt skön så där kommer jag tillbringa mycket tid i sommar när man bara ska ta det lugnt.. Super nöjd med denna stol. Stabil och rejäl.
Име: susanne
Excelente
Muito fácil de montar. Confortável e muito bonita.
Име: Patrícia
Доставка
Когато пазарувате онлайн на JYSK.bg, имате възможността да изберете Вашата поръчка да бъде доставена директно до Вашия дом или офис:
Кликни & Вземи - без такса транспорт
Нашата услуга Кликни & Вземи Ви позволява да резервирате артикули онлайн и да ги вземете в избран от Вас магазин на JYSK. След като направите Вашата резервация онлайн, в рамките на 30 минути ще получите потвърждение от магазина, че Вашата поръчка е готова за получаване. С нашата услуга Кликни & Вземи не плащате такса транспорт и заплащате поръчаните артикули в момента на получаване на стоката в магазина.
Доставка в магазин - без такса транспорт
Доставка в магазин е опция, подобна на Кликни & Вземи, но предоставя възможност да поръчате по-голям асортимент от артикули, отколкото са налични във физическите ни магазини. Всички поръчки с доставка до магазин се предплащат предварително с карта при създаването на поръчката. Наш служител ще се свърже с Вас, когато поръчката Ви е вече налична в магазина и можете да отидете да я получите. Моля, имайте предвид, че някои артикули не могат да бъдат доставени с тази опция поради техния обем или размери.
Доставка до адрес - такса транспорт
Когато пазарувате онлайн, можете да изберете адрес, където да бъде доставена Вашата поръчка, било то до дома или офиса Ви. Поръчката ще бъде доставена с куриер.
Големи пакети - допълнителна такса
Със закупуването на обемни и тежки артикули като матраци, канапета и т.н. много от нашите клиенти желаят транспорт до входната врата. Със заплащането на допълнителна такса куриерската фирма ще достави поръчката директно до вратата на Вашия дом.
Артикули, предлагани единствено в магазина
В JYSK се гордеем с това, че предлагаме голяма част от нашия асортимент както онлайн, така и в нашите физически магазини. Но в някои случаи част от артикулите ни могат да бъдат закупени единствено чрез услугата Кликни и Вземи или директно в нашите магазини. В повечето случаи това са продукти в разпродажба, чупливи артикули или такива, които излизат от нашия асортимент.


