KLINTГрадинска пейка KLINT Ш125xДълб.58 сиво
| Размер след монтаж | Ширина: 125 см, Височина: 81 см, Дълбочина: 58 см |
|---|---|
| Височина на седалката | 45 |
| Размер преди монтаж | Ширина: 128,5 см, Дължина: 63 см, Височина: 14,5 см |
| Тегло | 13,46 кг |
| Материал | Рамка: Стомана, Облегалка: Изкуствената дървесина е синтетичен материал с естествено изглеждаща дървесна структура, който няма нужда от поддръжка. Направен е от пластмаса, като например полистирен, като резултатът е издръжлив и устойчив на атмосферните влияния материал. Изкуствената дървесина е UV-защитена, което осигурява издръжливост на цвета. Изкуствената дървесина е синтетичен материал с естествено изглеждаща дървесна структура, който няма нужда от поддръжка. Направен е от пластмаса, като например полистирен, като резултатът е издръжлив и устойчив на атмосферните влияния материал. Изкуствената дървесина е UV-защитена, което осигурява издръжливост на цвета. |
| Капачка за крака | Полипропилен |
| Души | 2 |
| Характеристики | Подходящ за тераса |
| Обработка | Праховото покритие подпомага защитата на метала срещу износване и ръжда. Праховото покритие е процес на нанасяне на защитен слой оцветен прах върху метала. |
| Цвят | Сив |
| Тествано за | 220 кг |
| Информация за монтаж | За самостоятелно сглобяване |
| Поддръжка | Почиствайте с вода и неагресивен сапун. |
| Съхранение | Съхранявайте на закрито по време на зимния период |
| Употреба | На открито |
| Производител | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Много добра
Пейката напълно отговори на очакванията ми. Удобна и стабилна
Име: Донка
Super
Много съм доволна. Страхотна пейка. Хем удобна хем стабилна хем елегантна. Улучих промоцията и я купих онлайн на получаване от магазин. Всичко беше идеално.
Име: Ф. Т.
Много добра
Удобна, стабилна и добре изглеждаща пейка. От направата изглежда и устойчива на климатични промени. Препоръчвам без забележки!
Име: Жорж Спасов
Много добра
Качествена и удобна
Име: Rositsa Deneva
идеална
без забележка, удобна и качествена
Име: Лъчезар
Хубава придобивка
Пейката изглежда добре, стабилна, всички части бяха налични и сглобяването не представляваше проблем.
Име: Радосвета
Zahradní lavice Klint
Zatím spokojenost, jednoduchá montáž
Име: Vlastimil
Banco
Me encantó y lo encontré muy adecuado para mí espacio
Име: Carmen
Lovely garden bench
Very happy with this bench, it looks great, its sturdy, and very reasonably priced. It is comfortable too. Would recommend highly
Име: Karl
dobra budżetowa ławka
Elegancka prostota, ławka dobrze znosi obciążenie, nie ugina się. Dziwią opinie, że zbiera się w niej woda, prawdopodobnie niektórzy oparcie montują na odwrót - w ramie są specjalne otwory które mają być ustawione w dół. Mógłby być dostępny inny kolor listew drewnopodobnych.
Име: Krzysztof
Доставка
Когато пазарувате онлайн на JYSK.bg, имате възможността да изберете Вашата поръчка да бъде доставена директно до Вашия дом или офис:
Кликни & Вземи - без такса транспорт
Нашата услуга Кликни & Вземи Ви позволява да резервирате артикули онлайн и да ги вземете в избран от Вас магазин на JYSK. След като направите Вашата резервация онлайн, в рамките на 30 минути ще получите потвърждение от магазина, че Вашата поръчка е готова за получаване. С нашата услуга Кликни & Вземи не плащате такса транспорт и заплащате поръчаните артикули в момента на получаване на стоката в магазина.
Доставка в магазин - без такса транспорт
Доставка в магазин е опция, подобна на Кликни & Вземи, но предоставя възможност да поръчате по-голям асортимент от артикули, отколкото са налични във физическите ни магазини. Всички поръчки с доставка до магазин се предплащат предварително с карта при създаването на поръчката. Наш служител ще се свърже с Вас, когато поръчката Ви е вече налична в магазина и можете да отидете да я получите. Моля, имайте предвид, че някои артикули не могат да бъдат доставени с тази опция поради техния обем или размери.
Доставка до адрес - такса транспорт
Когато пазарувате онлайн, можете да изберете адрес, където да бъде доставена Вашата поръчка, било то до дома или офиса Ви. Поръчката ще бъде доставена с куриер.
Големи пакети - допълнителна такса
Със закупуването на обемни и тежки артикули като матраци, канапета и т.н. много от нашите клиенти желаят транспорт до входната врата. Със заплащането на допълнителна такса куриерската фирма ще достави поръчката директно до вратата на Вашия дом.
Артикули, предлагани единствено в магазина
В JYSK се гордеем с това, че предлагаме голяма част от нашия асортимент както онлайн, така и в нашите физически магазини. Но в някои случаи част от артикулите ни могат да бъдат закупени единствено чрез услугата Кликни и Вземи или директно в нашите магазини. В повечето случаи това са продукти в разпродажба, чупливи артикули или такива, които излизат от нашия асортимент.

