SKAUMA + FLYAbasicКонтинентално легло 90x200см SKAUMA+FLYA сиво-40 много твърд
Размер:
Континенталното легло SKAUMA 90x200 см с горен матрак FLYA е елегантно решение за легло, проектирано да ви осигури опора и комфорт през цялата нощ. Континенталните легла комбинират множество слоеве матрак, за да осигурят балансиран комфорт, опора и дълбочина.
Какво е включено
1 горен матрак с полиетерна пяна. Височина: 4 см
1 пружинен матрак с целенасочена опора
1 основа
Краката и таблата могат да се закупят отделно
Характеристики
Размер: Ш90 x Д200 см. Височина: 50,5 см
Много твърд матрак: Незабавна и силна опора
Цвят: Сив-40
OEKO-TEX® STANDARD 100: Тестван за вредни вещества
FSC® Mix: Дървесината и горските материали в този продукт са от FSC®-сертифицирани или рециклирани или други контролирани източници
Много твърд матрак
Много твърдият матрак ви позволява да изпитате незабавна опора, което гарантира минимално потъване през цялата нощ. Въпреки че комфортът варира от човек на човек, като цяло, колкото по-тежък сте, толкова по-твърд трябва да бъде вашият матрак и обратно. Матракът трябва да е достатъчно мек или твърд, за да поддържа гръбнака ви в права линия.
1 горен матрак с полиетерна пяна
Полиетерната пяна е често използван вид пяна, която осигурява твърда опора и е подходяща за ежедневни нужди от сън. Тя може да направи леглото малко по-твърдо. Калъфът може да се пере на 60°C.
1 пружинен матрак с целенасочена опора
Пружинният матрак е проектиран да осигурява целенасочена опора. Състои се от 2 комфортни слоя, които включват пружини Bonell и полиетерна пяна, всеки от които допринася за дълбочината и цялостната опора. Пружините Bonell са свързани помежду си и осигуряват равномерна, твърда опора по цялата повърхност за спане.
1 основа
Основата осигурява подобрена стабилност и опора за матрака отгоре. Това допринася за по-балансирано преживяване при сън.
Цвят
Съчетайте леглото си с табла в същия цветен код Grey-40, за да създадете цялостен вид. Таблата добавя стил към вашата спалня и помага за намаляване на следите по стената, които могат да се появят, когато спите близо до нея.
OEKO-TEX® STANDARD 100
Този продукт е сертифициран по OEKO-TEX® STANDARD 100. Това означава, че всеки компонент е тестван от независими институти OEKO-TEX® и отговаря на строги ограничения за вредни вещества.
FSC® Mix
Етикетът FSC® Mix показва, че всички дървени и горски материали в този продукт идват от комбинация от сертифицирани по FSC® гори или рециклирани източници, или дървесина, контролирана от FSC®.
Производствената миризма изчезва с времето
Когато за първи път си купите ново легло, може да усетите лека производствена миризма. Тя е напълно безвредна и ще изчезне с времето. Проветряването или прахосмукирането на леглото може да помогне за ускоряване на процеса.
Нека ви помогнем да изберете правилното легло
За да научите повече за това кое легло е подходящо за вас, прочетете нашите ръководства или посетете местния магазин на JYSK. Там можете да тествате различни опции и да получите насоки за избор на правилния вариант въз основа на вашата позиция за сън и други лични предпочитания.
| Височина без крака/стойка | 50,5 см |
|---|---|
| Размер | Ширина: 90 см, Дължина: 200 см |
| Размер | 90x200 |
| Табла | Без |
| Твърдост | Много твърд |
| Тип пружини | Бонел |
| Пълнеж надматрачна постелка | Полиуретанова пяна |
| Цвят на матрака | Сиво-40 |
| Сертификат за защита на здравето и околната среда | FSC® 100%, OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Качество | BASIC |
| Производител | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Характеристики - Континентално легло 90x200 SKAUMA STORAGE сиво-40 мн. твърд
| Твърдост | Много твърд |
|---|---|
| Леглото се състои от | 1 основа + 1 матрак |
| Табла | Без |
| Цвят на матрака | Сиво-40 |
| Място за съхранение | Под матрака |
| Информация за монтаж | За самостоятелно сглобяване |
| Матрак с пружини | |
| Размер | Ширина: 90 см, Дължина: 200 см, Височина: 22,5 см |
| Комфортен слой 1 (отгоре) | 20 мм полиуретанова пяна 25 кг/м³ |
| Пружинен слой 1 (отгоре) | 13 см Бонел пружините осигуряват твърд и сравнително стабилен матрак. |
| Тип пружини | Бонел пружините осигуряват твърд и сравнително стабилен матрак. |
| Брой пружини/м² | 110 |
| Състав на калъфката | 100% полиестер// 64% полипропилен/36% полиестер |
| Основа | |
| Размер | Ширина: 90 см, Дължина: 200 см, Височина: 24 см |
| Височина на дървената рамка | 24 см |
| Брой летви | 0 |
| Цвят | Сиво, Бяло |
| Перете отделно | Избършете с влажна кърпа |
| Текстил | |
| Състав на материята | 100% полиестер// 64% полипропилен/36% полиестер |
| Перете отделно | Избършете с влажна кърпа |
| Общ размер | Ширина: 90 см, Дължина: 200 см, Височина: 46,5 см |
| Размер | 90x200 |
| Крака и стойки | Не вкл. |
| Опакована - основа | Опаковани в картонена кутия |
| Опакован - матрак с пружини | Опаковани в картонена кутия |
| Тегло | 38,4 кг |
| Сертификат за защита на здравето и околната среда | Всички материали от горски произход, използвани в продуктите, носещи този етикет, произхождат от гори, които са били одитирани от независима трета страна, за да се потвърди, че се управляват в съответствие със строгите социални и екологични стандарти на FSC®. Търсете продукти с етикет FSC в магазините и онлайн. Този продукт е сертифициран по OEKO-TEX® STANDARD 100. Това означава, че всеки компонент е тестван от независими институти OEKO-TEX® и отговаря на строги ограничения за съдържане на вредни вещества. |
| Качество | BASIC |
| Производител | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Характеристики - Tоп матрак 90x200см FLYA
| Тип матрак | Надматрачна постелка |
|---|---|
| Размер | Ширина: 90 см, Дължина: 200 см, Височина: 4 см |
| Размер | 90x200 |
| Опакован | Навит на руло в кашон |
| Размер на опаковката | Ширина: 25 см, Дължина: 105 см, Височина: 25 см |
| Пълнеж | 30 мм полиуретанова пяна 25 кг/м³ |
| Състав на пълнежа | Полиуретанова пяна |
| Състав на материята | 100% полиестер (100% рециклиран) |
| Материал | Плетен, Тъкан текстил |
| Прошиване | 200 г/м² полиестер |
| Цвят | Бяло |
| Машинно пране | 60°C, само калъфа |
| Избелване | не използвайте белина |
| Сушене в сушилня | Не сушете в сушилня |
| Гладене | Да не се глади |
| Химическо чистене и мокро почистване | Да не се използва химическо чистене |
| Перете отделно | Перете винаги с подобни цветове, Преди да перете се уверете, че ципът е закопчан, Калъфът може да се пере |
| Сертификат за защита на здравето и околната среда | Този продукт е сертифициран по OEKO-TEX® STANDARD 100. Това означава, че всеки компонент е тестван от независими институти OEKO-TEX® и отговаря на строги ограничения за съдържане на вредни вещества. |
| Качество | BASIC |
| Тегло | 2,19 кг |
| Производител | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Доставка
Когато пазарувате онлайн на JYSK.bg, имате възможността да изберете Вашата поръчка да бъде доставена директно до Вашия дом или офис:
Кликни & Вземи - без такса транспорт
Нашата услуга Кликни & Вземи Ви позволява да резервирате артикули онлайн и да ги вземете в избран от Вас магазин на JYSK. След като направите Вашата резервация онлайн, в рамките на 30 минути ще получите потвърждение от магазина, че Вашата поръчка е готова за получаване. С нашата услуга Кликни & Вземи не плащате такса транспорт и заплащате поръчаните артикули в момента на получаване на стоката в магазина.
Доставка в магазин - без такса транспорт
Доставка в магазин е опция, подобна на Кликни & Вземи, но предоставя възможност да поръчате по-голям асортимент от артикули, отколкото са налични във физическите ни магазини. Всички поръчки с доставка до магазин се предплащат предварително с карта при създаването на поръчката. Наш служител ще се свърже с Вас, когато поръчката Ви е вече налична в магазина и можете да отидете да я получите. Моля, имайте предвид, че някои артикули не могат да бъдат доставени с тази опция поради техния обем или размери.
Доставка до адрес - такса транспорт
Когато пазарувате онлайн, можете да изберете адрес, където да бъде доставена Вашата поръчка, било то до дома или офиса Ви. Поръчката ще бъде доставена с куриер.
Големи пакети - допълнителна такса
Със закупуването на обемни и тежки артикули като матраци, канапета и т.н. много от нашите клиенти желаят транспорт до входната врата. Със заплащането на допълнителна такса куриерската фирма ще достави поръчката директно до вратата на Вашия дом.
Артикули, предлагани единствено в магазина
В JYSK се гордеем с това, че предлагаме голяма част от нашия асортимент както онлайн, така и в нашите физически магазини. Но в някои случаи част от артикулите ни могат да бъдат закупени единствено чрез услугата Кликни и Вземи или директно в нашите магазини. В повечето случаи това са продукти в разпродажба, чупливи артикули или такива, които излизат от нашия асортимент.


