VELFJORDEN + FLYAbasicКонтинентално легло 90x200 VELFJORDEN + FLYA сиво-40 твърд
Размер:
Континенталното легло VELFJORDEN 90x200 см с горен матрак FLYA е елегантно решение за легло, проектирано да ви осигури опора и комфорт през цялата нощ. Континенталните легла комбинират множество слоеве матрак, за да осигурят балансиран комфорт, опора и дълбочина.
Какво е включено
1 горен матрак с полиетерна пяна. Височина: 4 см
1 пружинен матрак с целенасочена опора
1 основа
Краката и таблата могат да се закупят отделно
Характеристики
Размер: Ш90 x Д200 см. Височина: 43 см
Твърд матрак: Стабилен и поддържащ
Цвят: Сив-40
OEKO-TEX® STANDARD 100: Тестван за вредни вещества
FSC® Mix: Дървесината и горските материали в този продукт са от FSC®-сертифицирани или рециклирани или други контролирани източници
Твърд матрак
Твърдият матрак помага за равномерно разпределение на телесното тегло, което осигурява стабилна повърхност за сън и подобрена опора през цялата нощ. Въпреки че комфортът варира от човек на човек, като цяло, колкото по-тежък е вашият матрак, толкова по-твърд трябва да бъде и обратното. Матракът трябва да е достатъчно мек или твърд, за да поддържа гръбнака ви в права линия.
1 горен матрак с полиетерна пяна
Полиетерната пяна е често използван вид пяна, която осигурява твърда опора и е подходяща за ежедневни нужди от сън. Тя може да направи леглото да се усеща малко по-твърдо. Калъфът може да се пере на 60°C.
1 пружинен матрак с целенасочена опора
Пружинният матрак е проектиран да осигурява целенасочена опора. Състои се от 3 комфортни слоя, които включват пружини бонел и полиетерна пяна, всеки от които допринася за дълбочината и цялостната опора. Пружините бонел са свързани помежду си и осигуряват равномерна, твърда опора по цялата повърхност за спане.
1 основа
Основата осигурява подобрена стабилност и опора за матрака отгоре. Това допринася за по-балансирано изживяване при сън.
Цвят
Съчетайте леглото си с табла в същия цветен код Grey-40, за да създадете цялостен вид. Таблата за легло добавя стил към вашата спалня и помага за намаляване на следите по стената, които могат да се появят, когато спите близо до нея.
OEKO-TEX® STANDARD 100
Този продукт е сертифициран по OEKO-TEX® STANDARD 100. Това означава, че всеки компонент е тестван от независими институти OEKO-TEX® и отговаря на строги ограничения за вредни вещества.
FSC® Mix
Етикетът FSC® Mix показва, че всички дървесни и горски материали в този продукт идват от комбинация от сертифицирани по FSC® гори или рециклирани източници, или дървесина, контролирана от FSC®.
Производствената миризма изчезва с времето
Когато за първи път си купите ново легло, може да усетите лека производствена миризма. Това е напълно безвредно и ще изчезне с времето. Проветряването или прахосмукирането на леглото може да помогне за ускоряване на процеса.
Нека ви помогнем да изберете правилното легло
За да научите повече за това кое легло е подходящо за вас, прочетете нашите ръководства или посетете местния магазин на JYSK. Там можете да тествате различни опции и да получите насоки за избор на правилния вариант въз основа на вашата позиция за сън и други лични предпочитания.
| Височина без крака/стойка | 43 см |
|---|---|
| Размер | Ширина: 90 см, Дължина: 200 см |
| Размер | 90x200 |
| Табла | Без |
| Твърдост | Твърд |
| Тип пружини | Бонел |
| Пълнеж надматрачна постелка | Полиуретанова пяна |
| Цвят на матрака | Сиво-40 |
| Сертификат за защита на здравето и околната среда | FSC® Mix, OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Качество | BASIC |
| Производител | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Характеристики - Континентално легло 90x200см VELFJORDEN сиво-40 твърд
| Твърдост | Твърд |
|---|---|
| Леглото се състои от | 1 основа + 1 матрак |
| Табла | Без |
| Цвят на матрака | Сиво-40 |
| Скоби за бокс матрак | Без |
| Информация за монтаж | За самостоятелно сглобяване |
| Матрак с пружини | |
| Размер | Ширина: 90 см, Дължина: 200 см, Височина: 17 см |
| Комфортен слой 1 (отгоре) | 20 мм полиуретанова пяна 25 кг/м³ |
| Пружинен слой 1 (отгоре) | 13 см Бонел пружините осигуряват твърд и сравнително стабилен матрак. |
| Тип пружини | Бонел пружините осигуряват твърд и сравнително стабилен матрак. |
| Брой пружини/м² | 110 |
| Комфортен слой 4 | 20 мм полиуретанова пяна 25 кг/м³ |
| Състав на калъфката | 100% полиестер// 64% полипропилен/36% полиестер |
| Основа | |
| Размер | Ширина: 90 см, Дължина: 200 см, Височина: 22 см |
| Височина на дървената рамка | 22 см |
| Брой летви | 13 |
| Цвят | Сиво |
| Перете отделно | Почиствайте само петната. |
| Текстил | |
| Състав на материята | 100% полиестер// 64% полипропилен/36% полиестер |
| Перете отделно | Почиствайте само петната. |
| Общ размер | Ширина: 90 см, Дължина: 200 см, Височина: 39 см |
| Размер | 90x200 |
| Крака и стойки | Не вкл. |
| Опакована - основа | На части в кашон |
| Опакован - матрак с пружини | Навит на руло в кашон |
| Тегло | 43,42 кг |
| Сертификат за защита на здравето и околната среда | Продуктите, които носят този етикет, са изработени от смесица от материали от FSC®-сертифицирани гори, рециклирани материали и/или дървесина, контролирана от FSC. Въпреки че контролираната дървесина не е от сертифицирани от FSC гори, тя намалява риска материалът да произхожда от неприемливи източници. Търсете продукти с етикет FSC в магазините и онлайн. Този продукт е сертифициран по OEKO-TEX® STANDARD 100. Това означава, че всеки компонент е тестван от независими институти OEKO-TEX® и отговаря на строги ограничения за съдържане на вредни вещества. |
| Качество | BASIC |
| Производител | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Характеристики - Tоп матрак 90x200см FLYA
| Тип матрак | Надматрачна постелка |
|---|---|
| Размер | Ширина: 90 см, Дължина: 200 см, Височина: 4 см |
| Размер | 90x200 |
| Опакован | Навит на руло в кашон |
| Размер на опаковката | Ширина: 25 см, Дължина: 105 см, Височина: 25 см |
| Пълнеж | 30 мм полиуретанова пяна 25 кг/м³ |
| Състав на пълнежа | Полиуретанова пяна |
| Състав на материята | 100% полиестер (100% рециклиран) |
| Материал | Плетен, Тъкан текстил |
| Прошиване | 200 г/м² полиестер |
| Цвят | Бяло |
| Машинно пране | 60°C, само калъфа |
| Избелване | не използвайте белина |
| Сушене в сушилня | Не сушете в сушилня |
| Гладене | Да не се глади |
| Химическо чистене и мокро почистване | Да не се използва химическо чистене |
| Перете отделно | Перете винаги с подобни цветове, Преди да перете се уверете, че ципът е закопчан, Калъфът може да се пере |
| Сертификат за защита на здравето и околната среда | Този продукт е сертифициран по OEKO-TEX® STANDARD 100. Това означава, че всеки компонент е тестван от независими институти OEKO-TEX® и отговаря на строги ограничения за съдържане на вредни вещества. |
| Качество | BASIC |
| Тегло | 2,19 кг |
| Производител | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Доставка
Когато пазарувате онлайн на JYSK.bg, имате възможността да изберете Вашата поръчка да бъде доставена директно до Вашия дом или офис:
Кликни & Вземи - без такса транспорт
Нашата услуга Кликни & Вземи Ви позволява да резервирате артикули онлайн и да ги вземете в избран от Вас магазин на JYSK. След като направите Вашата резервация онлайн, в рамките на 30 минути ще получите потвърждение от магазина, че Вашата поръчка е готова за получаване. С нашата услуга Кликни & Вземи не плащате такса транспорт и заплащате поръчаните артикули в момента на получаване на стоката в магазина.
Доставка в магазин - без такса транспорт
Доставка в магазин е опция, подобна на Кликни & Вземи, но предоставя възможност да поръчате по-голям асортимент от артикули, отколкото са налични във физическите ни магазини. Всички поръчки с доставка до магазин се предплащат предварително с карта при създаването на поръчката. Наш служител ще се свърже с Вас, когато поръчката Ви е вече налична в магазина и можете да отидете да я получите. Моля, имайте предвид, че някои артикули не могат да бъдат доставени с тази опция поради техния обем или размери.
Доставка до адрес - такса транспорт
Когато пазарувате онлайн, можете да изберете адрес, където да бъде доставена Вашата поръчка, било то до дома или офиса Ви. Поръчката ще бъде доставена с куриер.
Големи пакети - допълнителна такса
Със закупуването на обемни и тежки артикули като матраци, канапета и т.н. много от нашите клиенти желаят транспорт до входната врата. Със заплащането на допълнителна такса куриерската фирма ще достави поръчката директно до вратата на Вашия дом.
Артикули, предлагани единствено в магазина
В JYSK се гордеем с това, че предлагаме голяма част от нашия асортимент както онлайн, така и в нашите физически магазини. Но в някои случаи част от артикулите ни могат да бъдат закупени единствено чрез услугата Кликни и Вземи или директно в нашите магазини. В повечето случаи това са продукти в разпродажба, чупливи артикули или такива, които излизат от нашия асортимент.


