VILDBJERGМасичка VILDBJERG 42x40 цвят топъл дъб
Характеристики
| Вид | Масичка |
|---|---|
| Форма | Триъгълен |
| Материал | Масивен дъб |
| Материал | Горна част : Масивен дъб, Крака: Масивен дъб |
| Обработка | Лак |
| Цвят | Топъл дъб |
| Размер след монтаж | Ширина: 42 см, Дължина: 50 см, Височина: 40 см |
| Информация за монтаж | За самостоятелно сглобяване |
| Размер преди монтаж | Ширина: 45 см, Дължина: 53 см, Височина: 8 см |
| Тегло | 3 кг |
| Максимално натоварване | 8 кг |
| Брой пакети | 1 |
| Сертификат за защита на здравето и околната среда | Всички материали от горски произход, използвани в продуктите, носещи този етикет, произхождат от гори, които са били одитирани от независима трета страна, за да се потвърди, че се управляват в съответствие със строгите социални и екологични стандарти на FSC®. Търсете продукти с етикет FSC в магазините и онлайн. |
| Производител | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Отзиви
Prachtig!
Een prachtig tafeltje! Massief hout voor een zacht prijsje. Helemaal tevreden ermee. Een tweede besteld om eronder te schuiven. Effe poten wat korter maken en klaar!
Име: M.w. Gerrits
Really pleased
Exactly what I wanted and good quality.
Име: Wayne E
Mooi tafeltje!
Leuke vorm en massief hout. Ziet er duurder uit dan het is.
Име: Joke
Sohvapöytä
Tyylikäs sohvapöytä lapin mökille ja sopii niin hyvin sinne. Hyvä väri! Helppo asentaa jalat.
Име: Päivi
GOOD SOLID TABLE
Always looking for solid wood quality furniture and this is it! Have bought two for living room which now sit by armchairs and prevent my guests from having to stretch to larger coffee table when having drinks. Very pleased and price is amazing too!
Име: Susan
Excellent
Excellent quality end table, solid oak really pleased with it!
Име: Iony
Bordet hade varit jätte fint men..
Köpte det här bordet för att det var helt i riktigt trä, vilket är grymt. Men på bordet jag fick så har de satt trä av samma färg hela bordet, förutom en hörnet på bredden som är i en helt annat färg (superljus trä liknande björk) Detta förstör ju hela estetiken av bordet. Stod även att det skulle finnas tassar i förpackningen (om de inte menade att man ska köpa det själv) men fick inget sådant med i förpackningen. Får gå tillbaka med detta och byta. Annars fint bord.
Име: O
Stolik Vildbjerg
Bardzo ładny stoliczek z litego drewna dębowego. Zależało mi na czymś niewielkim przy sofie. Spełnia swoją rolę. Dobre wykonanie.
Име: Anna
degelijk tafeltje
zeer handig en mooi bijzettafeltje
Име: GM
Jest po prostu świetny!
Kupować w ciemno! :-) Super jakość, materiał (lite drewno) i wykończenie w bardzo rozsądnej cenie. Jest cudowny!
Име: Celina
Доставка
Доставка
Когато пазарувате онлайн на JYSK.bg, имате възможността да изберете Вашата поръчка да бъде доставена директно до Вашия дом или офис:
Кликни & Вземи - без такса транспорт
Нашата услуга Кликни & Вземи Ви позволява да резервирате артикули онлайн и да ги вземете в избран от Вас магазин на JYSK. След като направите Вашата резервация онлайн, в рамките на 30 минути ще получите потвърждение от магазина, че Вашата поръчка е готова за получаване. С нашата услуга Кликни & Вземи не плащате такса транспорт и заплащате поръчаните артикули в момента на получаване на стоката в магазина.
Доставка в магазин - без такса транспорт
Доставка в магазин е опция, подобна на Кликни & Вземи, но предоставя възможност да поръчате по-голям асортимент от артикули, отколкото са налични във физическите ни магазини. Всички поръчки с доставка до магазин се предплащат предварително с карта при създаването на поръчката. Наш служител ще се свърже с Вас, когато поръчката Ви е вече налична в магазина и можете да отидете да я получите. Моля, имайте предвид, че някои артикули не могат да бъдат доставени с тази опция поради техния обем или размери.
Доставка до адрес - такса транспорт
Когато пазарувате онлайн, можете да изберете адрес, където да бъде доставена Вашата поръчка, било то до дома или офиса Ви. Поръчката ще бъде доставена с куриер.
Големи пакети - допълнителна такса
Със закупуването на обемни и тежки артикули като матраци, канапета и т.н. много от нашите клиенти желаят транспорт до входната врата. Със заплащането на допълнителна такса куриерската фирма ще достави поръчката директно до вратата на Вашия дом.
Артикули, предлагани единствено в магазина
В JYSK се гордеем с това, че предлагаме голяма част от нашия асортимент както онлайн, така и в нашите физически магазини. Но в някои случаи част от артикулите ни могат да бъдат закупени единствено чрез услугата Кликни и Вземи или директно в нашите магазини. В повечето случаи това са продукти в разпродажба, чупливи артикули или такива, които излизат от нашия асортимент.
