KUMLAГрадинска маса KUMLA Ш95xД150 бежова
Бежова градинска маса с плот от синтерован кавмък. Рамка и крака от алуминий с прахово покритие. Керамиката е устойчива на надрасквания, петна и топлина. Алуминият е лек и устойчив материал, който не ръждясва. Ш95 x Д150 x В74 см
| Размер след монтаж | Ширина: 95 см, Дължина: 150 см, Височина: 74 см |
|---|---|
| Височина маса - от пода до долната част на рамката | 68 см |
| Размер преди монтаж | Ширина: 34/103 см, Дължина: 78/158 см, Височина: 10/10 см |
| Тегло | 0,7/32 кг |
| Материал | Рамка: Алуминият е лек и елегантен материал, който не ръждясва. Алуминият не изисква поддръжка и е лесен за почистване с влажна кърпа. Алуминият е лек и елегантен материал, който не ръждясва. Алуминият не изисква поддръжка и е лесен за почистване с влажна кърпа. |
| Капачка за крака | Полипропилен |
| Форма | Правоъгълен |
| Обработка | Праховото покритие подпомага защитата на метала срещу износване и ръжда. Праховото покритие е процес на нанасяне на защитен слой оцветен прах върху метала. |
| Цвят | Бежов |
| Не се нуждае от поддръжка | Да |
| Информация за монтаж | За самостоятелно сглобяване |
| Поддръжка | Без нужда от поддръжка. Почиствайте с вода и неагресивен сапун. |
| Съхранение | Съхранявайте на закрито по време на зимния период |
| Производител | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Добро качество, тежка е и масивна
Много е здрава конструкцията и е лека структурата, но цялата маса е много тежка заради плота, ако трябва често да се мести, е тежка.
Име: Георги
Tavolo da esterno bello, solido e super versatile
Ho acquistato questo tavolo per il mio spazio esterno e devo dire che ha superato le aspettative. Il design è moderno e pulito, con una finitura effetto travertino molto elegante che si abbina facilmente a diversi stili di arredo, dal minimal al più naturale. La struttura sembra robusta e stabile, ideale sia per pranzi in famiglia che per momenti di relax. Un altro punto a favore è la facilità di pulizia: basta un panno umido e torna come nuovo, perfetto per l’uso quotidiano all’aperto. Molto apprezzata anche la leggerezza: si sposta facilmente senza rinunciare alla solidità. Inoltre, le dimensioni sono perfette per accogliere comodamente più persone senza risultare ingombrante. Nel complesso, un ottimo acquisto per chi cerca un tavolo da esterno pratico, resistente e dal bel design.
Име: Alessandro
Muy elegante y de alta calidad.
Muy elegante y de alta calidad.
Име: Vanessa
JUTLANDIA - Скандинавски мебели за Вашата градина
Внесете удобство в своето лято с качествените градински продукти JUTLANDIA®, комбиниращи модерен дизайн и функционалност на страхотни цени.
Независимо дали мебелирате най-слънчевото място в градината, разпростирате удобството на хола в посока вътрешния двор, или създавате един градски оазис на своя балкон, ще намерите решението от JUTLANDIA. Асортиментът се състои от класически модели, както и най-модерните сезонни предпочитания – всички с нотка Скандинавски дизайн.
Голяма част от градинските мебели JUTLANDIA не изискват поддръжка, а марката също така предлага дървени градински мебели, по-голямата част от които са FSC® сертифицирани. Това означава, че дървото се добива от отговорни горски стопанства, гарантирайки подходящи условия за природата, животните и хората.
Доставка
Когато пазарувате онлайн на JYSK.bg, имате възможността да изберете Вашата поръчка да бъде доставена директно до Вашия дом или офис:
Кликни & Вземи - без такса транспорт
Нашата услуга Кликни & Вземи Ви позволява да резервирате артикули онлайн и да ги вземете в избран от Вас магазин на JYSK. След като направите Вашата резервация онлайн, в рамките на 30 минути ще получите потвърждение от магазина, че Вашата поръчка е готова за получаване. С нашата услуга Кликни & Вземи не плащате такса транспорт и заплащате поръчаните артикули в момента на получаване на стоката в магазина.
Доставка в магазин - без такса транспорт
Доставка в магазин е опция, подобна на Кликни & Вземи, но предоставя възможност да поръчате по-голям асортимент от артикули, отколкото са налични във физическите ни магазини. Всички поръчки с доставка до магазин се предплащат предварително с карта при създаването на поръчката. Наш служител ще се свърже с Вас, когато поръчката Ви е вече налична в магазина и можете да отидете да я получите. Моля, имайте предвид, че някои артикули не могат да бъдат доставени с тази опция поради техния обем или размери.
Доставка до адрес - такса транспорт
Когато пазарувате онлайн, можете да изберете адрес, където да бъде доставена Вашата поръчка, било то до дома или офиса Ви. Поръчката ще бъде доставена с куриер.
Големи пакети - допълнителна такса
Със закупуването на обемни и тежки артикули като матраци, канапета и т.н. много от нашите клиенти желаят транспорт до входната врата. Със заплащането на допълнителна такса куриерската фирма ще достави поръчката директно до вратата на Вашия дом.
Артикули, предлагани единствено в магазина
В JYSK се гордеем с това, че предлагаме голяма част от нашия асортимент както онлайн, така и в нашите физически магазини. Но в някои случаи част от артикулите ни могат да бъдат закупени единствено чрез услугата Кликни и Вземи или директно в нашите магазини. В повечето случаи това са продукти в разпродажба, чупливи артикули или такива, които излизат от нашия асортимент.


