HOLMESTRANDКомплект мебели HOLMESTRAND 5-местен сив
Препоръчани продукти
| Комплект мебели | 3-местен диван, 2 стола, 2 маси |
|---|---|
| Диван | |
| Размер в сглобено състояние | Ширина: 205 см, Височина: 75 см, Дълбочина: 88 см, Височина на седалката: 45 |
| Материал | pамка: Алуминият е лек и елегантен материал, който не ръждясва. Алуминият не изисква поддръжка и е лесен за почистване с влажна кърпа. Алуминият е лек и елегантен материал, който не ръждясва. Алуминият не изисква поддръжка и е лесен за почистване с влажна кърпа. |
| Тип | 3-местен диван |
| Стол | |
| Размер в сглобено състояние | Ширина: 85, Височина: 75 см, Дълбочина: 88 см, Височина на седалката: 45 |
| Материал | pамка: Алуминият е лек и елегантен материал, който не ръждясва. Алуминият не изисква поддръжка и е лесен за почистване с влажна кърпа. Алуминият е лек и елегантен материал, който не ръждясва. Алуминият не изисква поддръжка и е лесен за почистване с влажна кърпа. |
| Височина подлакътник | 57 см |
| Маса | |
| Размер в сглобено състояние | Височина: 43/38 см, Диаметър : 74/61 см |
| Материал | pамка: Алуминият е лек и елегантен материал, който не ръждясва. Алуминият не изисква поддръжка и е лесен за почистване с влажна кърпа. |
| Височина маса - от пода до долната част на рамката | 40/35 см |
| Капачка за крака | Полипропилен |
| Размер преди монтаж | Ширина: 101/80 см, Дължина: 208,5/80 см, Височина: 63/13 см |
| Тегло | 45,5/17,8 кг |
| Цвят | Сив |
| Души | 5 |
| Включително | Луксозни възглавници с издръжлива тъкана калъфка |
| Обработка | Прахово покритие |
| Не се нуждае от поддръжка | Да |
| Възглавница | |
| Възглавница за сядане | Материя: 100% полипропилен (текстил), Пълнеж: Полиуретанова пяна/100% полиестер, влакна, Плътност на пяната: 28 кг/м³, Пълнеж за възглавница: 100% полипропилен, Машинно пране: 30°C, Избелване: не използвайте белина, Центрофугиране : Не сушете в сушилня, Гладене: Да не се глади, Химическо чистене: Да не се използва химическо чистене, Перете отделно: Перете винаги с подобни цветове, Преди да перете се уверете, че ципът е закопчан, Калъфът може да се пере |
| Възглавница за гръб | Материя: 100% полипропилен (текстил), Пълнеж: 100% полиестерни влакна, Пълнеж за възглавница: 100% полипропилен, Машинно пране: 30°C, Избелване: не използвайте белина, Центрофугиране : Не сушете в сушилня, Гладене: Да не се глади, Химическо чистене: Да не се използва химическо чистене, Перете отделно: Перете винаги с подобни цветове, Преди да перете се уверете, че ципът е закопчан, Калъфът може да се пере |
| Максимално натоварване | 550 кг |
| Тествано за | 550 кг |
| Информация за монтаж | За самостоятелно сглобяване |
| Поддръжка | Без нужда от поддръжка. Почиствайте с вода и неагресивен сапун. |
| Съхранение | Съхранявайте на закрито по време на зимния период |
| Употреба | На открито |
| Производител | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Перфектен
Ползвам го всеки ден и съм повече от доволна. Удобен е, качествено изработен и наистина помага да се отпусна. Перфектен за релакс – превърна се в любимото ми място у дома!
Име: Райна Зашева
Susan Gonsalves
I ordered the garden furniture online while it was on promotion. I saved quite a lot of money by doing this although I did check it out at the store for quality first. I arranged a home delivery and it arrived exactly on time. It was very heavy getting it off the delivery van and took two people to get it into my front garden. They were very helpful. It looks fabulous on my solarium.
Име: Susan Gonsalves
Rejäla och bekväma
Vi provsatt möblerna i butik och har inte ångrat vårt val. Om vi ska anmärka på något är det att dynorna är stora och lite svåra att förvara när möblerna inte används. Vi löste det genom att köpa ett vattentätt överdrag. Det är lite krångligt att sätta på, men absolut värt besväret.
Име: Jessica
Recomand acest set de terasă
Sunt foarte mulțumită de produs, este exact ca în descriere. Îmi place că este foarte comod, bun pentru relaxare și arată foarte bine.
Име: Marilena
JUTLANDIA - Скандинавски мебели за Вашата градина
Внесете удобство в своето лято с качествените градински продукти JUTLANDIA®, комбиниращи модерен дизайн и функционалност на страхотни цени.
Независимо дали мебелирате най-слънчевото място в градината, разпростирате удобството на хола в посока вътрешния двор, или създавате един градски оазис на своя балкон, ще намерите решението от JUTLANDIA. Асортиментът се състои от класически модели, както и най-модерните сезонни предпочитания – всички с нотка Скандинавски дизайн.
Голяма част от градинските мебели JUTLANDIA не изискват поддръжка, а марката също така предлага дървени градински мебели, по-голямата част от които са FSC® сертифицирани. Това означава, че дървото се добива от отговорни горски стопанства, гарантирайки подходящи условия за природата, животните и хората.
Доставка
Когато пазарувате онлайн на JYSK.bg, имате възможността да изберете Вашата поръчка да бъде доставена директно до Вашия дом или офис:
Кликни & Вземи - без такса транспорт
Нашата услуга Кликни & Вземи Ви позволява да резервирате артикули онлайн и да ги вземете в избран от Вас магазин на JYSK. След като направите Вашата резервация онлайн, в рамките на 30 минути ще получите потвърждение от магазина, че Вашата поръчка е готова за получаване. С нашата услуга Кликни & Вземи не плащате такса транспорт и заплащате поръчаните артикули в момента на получаване на стоката в магазина.
Доставка в магазин - без такса транспорт
Доставка в магазин е опция, подобна на Кликни & Вземи, но предоставя възможност да поръчате по-голям асортимент от артикули, отколкото са налични във физическите ни магазини. Всички поръчки с доставка до магазин се предплащат предварително с карта при създаването на поръчката. Наш служител ще се свърже с Вас, когато поръчката Ви е вече налична в магазина и можете да отидете да я получите. Моля, имайте предвид, че някои артикули не могат да бъдат доставени с тази опция поради техния обем или размери.
Доставка до адрес - такса транспорт
Когато пазарувате онлайн, можете да изберете адрес, където да бъде доставена Вашата поръчка, било то до дома или офиса Ви. Поръчката ще бъде доставена с куриер.
Големи пакети - допълнителна такса
Със закупуването на обемни и тежки артикули като матраци, канапета и т.н. много от нашите клиенти желаят транспорт до входната врата. Със заплащането на допълнителна такса куриерската фирма ще достави поръчката директно до вратата на Вашия дом.
Артикули, предлагани единствено в магазина
В JYSK се гордеем с това, че предлагаме голяма част от нашия асортимент както онлайн, така и в нашите физически магазини. Но в някои случаи част от артикулите ни могат да бъдат закупени единствено чрез услугата Кликни и Вземи или директно в нашите магазини. В повечето случаи това са продукти в разпродажба, чупливи артикули или такива, които излизат от нашия асортимент.


