JUNGLEDALЛюлеещ стол JUNGLEDAL бежов
Градински люлеещ стол от стомана. Вкл. луксозна възглавница с издръжлива тъкана калъфка. Ш86 x В80 x Дълб.105 см
| Размер след монтаж | Ширина: 86 см, Височина: 80 см, Дълбочина: 105 см |
|---|---|
| Височина на седалката | 35 |
| Размер преди монтаж | Ширина: 67 см, Дължина: 89 см, Височина: 43 см |
| Тегло | 12.6 кг |
| Материал | Рамка: Стомана, Облегалка: Стомана, Седалка: Стомана, Крака: Стомана |
| Капачка за крака | Полипропилен |
| Възглавница | |
| Възглавница за сядане | Материя: 100% полиестер, Пълнеж: 100% полиестерни влакна, Пълнеж за възглавница: 100% полипропилен, Машинно пране: Не, Избелване: не използвайте белина, Центрофугиране : Не сушете в сушилня, Гладене: Да не се глади, Химическо чистене: Да не се използва химическо чистене, Перете отделно: Петната се почистват само с вода. Не се пере |
| Възглавница за гръб | Материя: 100% полиестер, Пълнеж: 100% полиестерни влакна, Пълнеж за възглавница: 100% полипропилен, Машинно пране: Не, Избелване: не използвайте белина, Центрофугиране : Не сушете в сушилня, Гладене: Да не се глади, Химическо чистене: Да не се използва химическо чистене, Перете отделно: Петната се почистват само с вода. Не се пере |
| Обработка | Праховото покритие подпомага защитата на метала срещу износване и ръжда. Праховото покритие е процес на нанасяне на защитен слой оцветен прах върху метала. |
| Цвят | Бежов |
| Тествано за | 110 кг |
| Включително | Луксозна възглавница с издръжлива тъкана калъфка |
| Информация за монтаж | За самостоятелно сглобяване |
| Поддръжка | Почиствайте с вода и неагресивен сапун. |
| Съхранение | Съхранявайте на закрито по време на зимния период |
| Употреба | На открито |
| Производител | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Opinia o fotelu w kolorze szarym
Fotel bardzo wygodny ale poduszka ma intensywny dość nieprzyjemny zapach i nie jest tak duża jak na załączonych zdjęciach za co odejmuje jedną gwiazdkę. Nie jest też niczym przymocowana do fotela więc się przesuwa i trzeba ją poprawiać.
Име: Ula
Ideal para el patio
La compra fue facil y llego rapido en plazo. El montaje no fue complicado pero si pusieran una pegatina con el numero de la pieza mejor. Y es super comoda
Име: Teresa
Paula
Maravilloso.algo complejo de montar pero comodisimo
Име: Paula
Jungledal
Divna, udobna
Име: Ana
Fotel bujany Rewelacja
Jest piekny i mega wygodny polecamy ❤️
Име: Gosia&Darek
Cel mai comod balansoar
Este cel mai comod balansoar pe care l-am testat vreodata. Se monteaza extrem de usor, se muta cu usurinta prin casa sau terasa pentru ca nu este deloc greu. Pacat ca o sa fie scos din gama de produse pentru ca este cel mai bun produs cumparat vreodata de la jysk.
Име: Corina
lo mejor que he probado
es lo mas cercano a estar en un paraiso pero en tu casa. Es extremadamente cómoda.
Име: Fernando
Jungledal za deset!
Jako udobna i kvalitetna fotelja za ljuljanje. Savršeno se uklopila u prostor i svi me pitaju gdje je kupljena. Odličan dodatak za opuštanje. Vrlo sam zadovoljan! Kupit ću još!
Име: Domagoj
Jungledal keinutuoli terassille beige
Aivan ihana tuoli. Keinuu mukavasti. Siro, mutta hyvän kokoinen. Ihana käpertyä tuoliin. Helppo kasata.
Име: Suvi
Es amplia
Es cómoda. Al montarla, cuesta un rato, porque el marco (2 mitades), no encajan muy bien. El cojín, no es lo suficientemente grande, es más pequeño que en las fotos de fábrica, por lo que el marco sobresale por abajo, arriba o en un lateral.
Име: Diana
Доставка
Когато пазарувате онлайн на JYSK.bg, имате възможността да изберете Вашата поръчка да бъде доставена директно до Вашия дом или офис:
Кликни & Вземи - без такса транспорт
Нашата услуга Кликни & Вземи Ви позволява да резервирате артикули онлайн и да ги вземете в избран от Вас магазин на JYSK. След като направите Вашата резервация онлайн, в рамките на 30 минути ще получите потвърждение от магазина, че Вашата поръчка е готова за получаване. С нашата услуга Кликни & Вземи не плащате такса транспорт и заплащате поръчаните артикули в момента на получаване на стоката в магазина.
Доставка в магазин - без такса транспорт
Доставка в магазин е опция, подобна на Кликни & Вземи, но предоставя възможност да поръчате по-голям асортимент от артикули, отколкото са налични във физическите ни магазини. Всички поръчки с доставка до магазин се предплащат предварително с карта при създаването на поръчката. Наш служител ще се свърже с Вас, когато поръчката Ви е вече налична в магазина и можете да отидете да я получите. Моля, имайте предвид, че някои артикули не могат да бъдат доставени с тази опция поради техния обем или размери.
Доставка до адрес - такса транспорт
Когато пазарувате онлайн, можете да изберете адрес, където да бъде доставена Вашата поръчка, било то до дома или офиса Ви. Поръчката ще бъде доставена с куриер.
Големи пакети - допълнителна такса
Със закупуването на обемни и тежки артикули като матраци, канапета и т.н. много от нашите клиенти желаят транспорт до входната врата. Със заплащането на допълнителна такса куриерската фирма ще достави поръчката директно до вратата на Вашия дом.
Артикули, предлагани единствено в магазина
В JYSK се гордеем с това, че предлагаме голяма част от нашия асортимент както онлайн, така и в нашите физически магазини. Но в някои случаи част от артикулите ни могат да бъдат закупени единствено чрез услугата Кликни и Вземи или директно в нашите магазини. В повечето случаи това са продукти в разпродажба, чупливи артикули или такива, които излизат от нашия асортимент.


