KAPPELПейка KAPPEL с място за съхранение цвят светъл пясък
| Материал | Пяна, MDF, PP (полипропилен), Шперплат, Полиестер, Масивен евкалипт, Стомана |
|---|---|
| Седалка | Материя: Полиестер, Пяна материал: PU (полиуретан), Плътност на пяната: 24 кг/м³ |
| Рамка | MDF, Шперплат, Масивен евкалипт |
| Цвят | Светлопясъчен |
| Характеристики | С място за съхранение |
| Размер след монтаж | Ширина: 118 см, Височина: 45 см, Дълбочина: 50 см |
| Размер преди монтаж | Ширина: 50 см, Дължина: 118 см, Височина: 45 см |
| Информация за монтаж | Сглобен |
| Тегло | 13 кг |
| Максимално натоварване | 110 кг |
| Сертификат за защита на здравето и околната среда | FSC® 100% |
| Място за съхранение | Под седалката |
| Производител | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Пейка за съхранение.
Пейката събира доста вещи. Подходяща е за антре и за други помещения. Оправда очакванията ми.
Име: Теодора
Schöne Sitzbank
Eine sehr schöne Sitzbank mit tollem Stauraum.
Име: Luise
Schöne Sitzbank
Eine sehr schöne Sitzbank mit tollem Stauraum.
Име: Luise
nepříjemně zapáchá
Lavice je krásná a má opravdu spoustu uložného místa. Ale materiál, ze kterého je, velmi nepříjemně zapáchá a čpí na celý byt. Snažili jsme se ji nechat vyvětrat, následně přišla na řadu soda, ocet, vonné balíčky. Všechno marné. I po měsíci velmi nepříjemně smrdí a není tedy možné do něj nic dát, protože všechno do sebe zápach natáhne. Budeme ho muset vrátit, což mě opravdu mrzí, žádný obdobný jsem nenašla...
Име: Iveta
Εξαιρετικό προϊόν
Το προϊόν ήταν αντάξιο των προσδοκιών μου. Μου άρεσε πολύ το ύφασμα, ακόμα κι αν λερωθεί μπορεί να καθαριστεί πανευκολα. Το μέγεθος είναι εξαιρετικό , έχει άνετο χώρο αποθήκευσης. Εγώ το αγόρασα για να αποθηκεύω τα πανωφόρια και χώρεσε σίγουρα 5-6 μπουφάν. Έμεινα πολύ ευχαριστημένη.
Име: Κωνσταντίνα
A célnak tökéletesen megfelel
A gardróbba vettük, hogy öltözés közben le tudjunk ülni. Nagyon szépen mutat és a célnak tökéletesen megfelel. A mérete is meglepően nagy.
Име: Csilla
KAPPEL
Artigo muito bonito. Boa qualidade/preco
Име: Bruno
Rymlig
Den är väldigt rymlig och får plats med mer än förväntat. Locket är lätt att öppna
Име: Caritha
Tan lujoso
Qué bien precio y la calidad bastante lujoso, me gustó tanto que compré dos!
Име: Michael
Jättefin, men stinker
Den är verkligen snygg och även ganska rymlig. Men den luktar sill innuti, och det försvinner inte. Jag har nu har den snart ett år och vädrat den såväl som testat flera olika luktborttagningssprayer, både med enzymer och utan, men det går bara inte bort. Kläder som läggs i den kan inte böras efteråt, utan måste tvättas direkt. Hela poängen med att ha en förvaringsmöbel försvinner för mig då! Även plagg som legat ovanpå luktar äckligt. Jag är inte särskilt känslig mot lukter i vanliga fall, nya möbler kan ju alltid lukta annorlunda, men denna luktar starkt av sill och där går gränsen.
Име: Helena
Доставка
Когато пазарувате онлайн на JYSK.bg, имате възможността да изберете Вашата поръчка да бъде доставена директно до Вашия дом или офис:
Кликни & Вземи - без такса транспорт
Нашата услуга Кликни & Вземи Ви позволява да резервирате артикули онлайн и да ги вземете в избран от Вас магазин на JYSK. След като направите Вашата резервация онлайн, в рамките на 30 минути ще получите потвърждение от магазина, че Вашата поръчка е готова за получаване. С нашата услуга Кликни & Вземи не плащате такса транспорт и заплащате поръчаните артикули в момента на получаване на стоката в магазина.
Доставка в магазин - без такса транспорт
Доставка в магазин е опция, подобна на Кликни & Вземи, но предоставя възможност да поръчате по-голям асортимент от артикули, отколкото са налични във физическите ни магазини. Всички поръчки с доставка до магазин се предплащат предварително с карта при създаването на поръчката. Наш служител ще се свърже с Вас, когато поръчката Ви е вече налична в магазина и можете да отидете да я получите. Моля, имайте предвид, че някои артикули не могат да бъдат доставени с тази опция поради техния обем или размери.
Доставка до адрес - такса транспорт
Когато пазарувате онлайн, можете да изберете адрес, където да бъде доставена Вашата поръчка, било то до дома или офиса Ви. Поръчката ще бъде доставена с куриер.
Големи пакети - допълнителна такса
Със закупуването на обемни и тежки артикули като матраци, канапета и т.н. много от нашите клиенти желаят транспорт до входната врата. Със заплащането на допълнителна такса куриерската фирма ще достави поръчката директно до вратата на Вашия дом.
Артикули, предлагани единствено в магазина
В JYSK се гордеем с това, че предлагаме голяма част от нашия асортимент както онлайн, така и в нашите физически магазини. Но в някои случаи част от артикулите ни могат да бъдат закупени единствено чрез услугата Кликни и Вземи или директно в нашите магазини. В повечето случаи това са продукти в разпродажба, чупливи артикули или такива, които излизат от нашия асортимент.
