VONSILDДиван VONSILD 3-местен регулируем светлосив
Препоръчани продукти
| Тип | триместен диван |
|---|---|
| Души | 3 |
| Материал | Пяна, Шперплат, Полиестер, Стомана |
| Материал | Седалка: Пяна, Полиестер, Облегалка: Пяна, Полиестер, Подлакътник : Пяна, Шперплат, Полиестер, Крак : Стомана |
| Седалка | Материя: Полиестер, Пяна материал: PU (полиуретан), Плътност на пяната: 28 кг/м³ |
| Облегалка | Материя: Полиестер, Пяна материал: PU (полиуретан), Плътност на пяната: 28 кг/м³ |
| Подлакътник | Материя: Полиестер, Пяна материал: Полиестер, Плътност на пяната: 180g кг/м³ |
| Пълнеж | 100% полиестер, 100% полиестерни влакна |
| Цвят | Светлосив |
| Функция | Вградена опора за крака, Механизъм за плавно накланяне |
| Тип пружини | Всяка джоб пружина е защитена от текстилен джоб - това придава на матрака гъвкавост, увеличава издръжливостта и редуцира шума. |
| Брой пружини на м² | 147 |
| Размер след монтаж | Ширина: 195 см, Височина: 87-110 см, Дълбочина: 97-164 см |
| Височина на седалката | 50 |
| Дълбочина на седалката | 55 |
| Размер преди монтаж | Ширина: 80 см, Дължина: 71 см, Височина: 195 см |
| Тегло | 85 кг |
| Максимално натоварване на седящо място | 110 кг |
| Сертификат за защита на здравето и околната среда | Всички материали от горски произход, използвани в продуктите, носещи този етикет, произхождат от гори, които са били одитирани от независима трета страна, за да се потвърди, че се управляват в съответствие със строгите социални и екологични стандарти на FSC®. Търсете продукти с етикет FSC в магазините и онлайн. |
| Производител | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Диван VONSILD 3-местен
Мек и удобен, перфектния диван за пуканки и филм или просто за релакс и четене на книга. Силно препоръчвам!
Име: Цвети
Avkopplande och skön soffa
Soffan är riktigt skön och det bästa är givetvis alla olika lägen som man kan ställa in beroende på stunden du själv önskar njuta i.
Име: Taina
Elektrischer Sofa - sehr bequem!
Ein hochwertiges elektrisches Sofa bietet einen hohen Sitz- und Liegekomfort, ruhige und langlebige Motoren und angenehme Polsterhärte. Das Sofa lässt sich einfach aufbauen (auch alleine, ohne Hilfe möglich), aber auch das auseinanderbauen ganz easy. Sind umgezogen und als Einzelteile war sogar der Transport kein Problem. Jedesmal drauf zu liegen, versetzt einen sofort in Schlafmodus ^_^ Kann ich absolut Weiterempfehlen! Liebes JYSK Team... bitte dieses Modell / Sofa dauerhaft im Sortiment behalten :)
Име: S. G.
Carol Daysh
Me encanta el sofá. Es tan cómodo y muy facil de extender y cerrar. El vendedor en la tienda me ayudó mucho.
Име: Carol
Kjempe god sofa
Behagelig i stoffet, digg at den er elektrisk. Kan legge setene ganske så langt bakover. Lett å montere.
Име: Marianne
Tolles Sofa
Ich kann diese Relaxsofa nur jedem ans Herz der wert legt aus schlichte Eleganz. Mit dem gewissen extra. Wir haben im Angebot gleich zwei drei Sitzer und ein Sessel genommen.
Име: Peter
Sofá
Encomenda cancelada.
Име: Jorge
Josune
Sofa 3 plazas. Viene sin montar pero el montaje es muy facil. Es mjybcomodo y los 2 asientos laterales se mueven. Buena compra.
Име: Josune
Tolles Sofa
Wir haben zwei davon gekauft. Wir waren überrascht wie einfach man das zusammen bauen konnte. Echt klasse
Име: Ellen Schülke
Velmi pohodlná pohovka
Velmi pohodlná pohovka. Příjemný materiál. Měkká. K odpočinku skvělá. V akční ceně super kup! Doufáme, že elektro součástky vydrží.
Име: MartinaV
Доставка
Когато пазарувате онлайн на JYSK.bg, имате възможността да изберете Вашата поръчка да бъде доставена директно до Вашия дом или офис:
Кликни & Вземи - без такса транспорт
Нашата услуга Кликни & Вземи Ви позволява да резервирате артикули онлайн и да ги вземете в избран от Вас магазин на JYSK. След като направите Вашата резервация онлайн, в рамките на 30 минути ще получите потвърждение от магазина, че Вашата поръчка е готова за получаване. С нашата услуга Кликни & Вземи не плащате такса транспорт и заплащате поръчаните артикули в момента на получаване на стоката в магазина.
Доставка в магазин - без такса транспорт
Доставка в магазин е опция, подобна на Кликни & Вземи, но предоставя възможност да поръчате по-голям асортимент от артикули, отколкото са налични във физическите ни магазини. Всички поръчки с доставка до магазин се предплащат предварително с карта при създаването на поръчката. Наш служител ще се свърже с Вас, когато поръчката Ви е вече налична в магазина и можете да отидете да я получите. Моля, имайте предвид, че някои артикули не могат да бъдат доставени с тази опция поради техния обем или размери.
Доставка до адрес - такса транспорт
Когато пазарувате онлайн, можете да изберете адрес, където да бъде доставена Вашата поръчка, било то до дома или офиса Ви. Поръчката ще бъде доставена с куриер.
Големи пакети - допълнителна такса
Със закупуването на обемни и тежки артикули като матраци, канапета и т.н. много от нашите клиенти желаят транспорт до входната врата. Със заплащането на допълнителна такса куриерската фирма ще достави поръчката директно до вратата на Вашия дом.
Артикули, предлагани единствено в магазина
В JYSK се гордеем с това, че предлагаме голяма част от нашия асортимент както онлайн, така и в нашите физически магазини. Но в някои случаи част от артикулите ни могат да бъдат закупени единствено чрез услугата Кликни и Вземи или директно в нашите магазини. В повечето случаи това са продукти в разпродажба, чупливи артикули или такива, които излизат от нашия асортимент.