THISEКомплект мебели THISE 5 места сиво
Препоръчани продукти
5-местен комплект мебели. Маса: Стомана, изкуствена дървесина и ПВЦ ратан. Ш75 x Д130 x В67 см. 3-местен диван и стол: Стомана и ПВЦ ратан. Вкл. луксозни възглавници с издръжлива тъкана калъфка.
Характеристики
| Комплект мебели | 3-местен диван, 2 стола, 1 маса |
|---|---|
| Диван | |
| Размер в сглобено състояние | Ширина: 187 см, Височина: 76 см, Дълбочина: 67 см, Височина на седалката: 42 |
| Материал | pамка: Стомана, Облегало : ПВЦ ратанът е вид лека, синтетична ракита. Издръжлив, с UV защита и устойчив на атмосферните влияния. ПВЦ ратанът е вид лека, синтетична ракита. Издръжлив, с UV защита и устойчив на атмосферните влияния. ПВЦ ратанът е вид лека, синтетична ракита. Издръжлив, с UV защита и устойчив на атмосферните влияния. |
| Тип | 3-местен диван |
| Стол | |
| Размер в сглобено състояние | Ширина: 67, Височина: 76 см, Дълбочина: 67 см, Височина на седалката: 42 |
| Материал | pамка: Стомана, Облегало : ПВЦ ратанът е вид лека, синтетична ракита. Издръжлив, с UV защита и устойчив на атмосферните влияния. ПВЦ ратанът е вид лека, синтетична ракита. Издръжлив, с UV защита и устойчив на атмосферните влияния. ПВЦ ратанът е вид лека, синтетична ракита. Издръжлив, с UV защита и устойчив на атмосферните влияния. |
| Височина подлакътник | 60 см |
| Маса | |
| Размер в сглобено състояние | Ширина: 75, Дължина: 130 см, Височина: 67 см |
| Материал | pамка: ПВЦ ратанът е вид лека, синтетична ракита. Издръжлив, с UV защита и устойчив на атмосферните влияния. Изкуствената дървесина е синтетичен материал с естествено изглеждаща дървесна структура, който няма нужда от поддръжка. Направен е от пластмаса, като например полистирен, като резултатът е издръжлив и устойчив на атмосферните влияния материал. Изкуствената дървесина е UV-защитена, което осигурява издръжливост на цвета. |
| Височина маса - от пода до долната част на рамката | 64 см |
| Рафт | ПВЦ ратанът е вид лека, синтетична ракита. Издръжлив, с UV защита и устойчив на атмосферните влияния. |
| Капачка за крака | Полипропилен |
| Размер преди монтаж | Ширина: 77/58/77 см, Дължина: 183/118/133 см, Височина: 35/32/7 см |
| Тегло | 34/20/15 кг |
| Цвят | Сив |
| Души | 5 |
| Включително | Луксозни възглавници с издръжлива тъкана калъфка |
| Обработка | Прахово покритие |
| Възглавница | |
| Възглавница за сядане | Материя: 100% полиестер, Пълнеж: Полиуретанова пяна/100% полиестер, влакна, Плътност на пяната: 20 кг/м³, Пълнеж за възглавница: 100% полипропилен, Машинно пране: 30°C, Избелване: не използвайте белина, Центрофугиране : Не сушете в сушилня, Гладене: Да не се глади, Химическо чистене: Да не се използва химическо чистене, Перете отделно: Перете винаги с подобни цветове, Преди да перете се уверете, че ципът е закопчан, Калъфът може да се пере |
| Възглавница за гръб | Материя: 100% полиестер, Пълнеж: 100% полиестерни влакна, Пълнеж за възглавница: 100% полипропилен, Машинно пране: 30°C, Избелване: не използвайте белина, Центрофугиране : Не сушете в сушилня, Гладене: Да не се глади, Химическо чистене: Да не се използва химическо чистене, Перете отделно: Перете винаги с подобни цветове, Преди да перете се уверете, че ципът е закопчан, Калъфът може да се пере |
| Максимално натоварване | 550 кг |
| Тествано за | 550 кг |
| Информация за монтаж | За самостоятелно сглобяване |
| Поддръжка | Почиствайте с вода и неагресивен сапун. |
| Съхранение | Съхранявайте на закрито по време на зимния период |
| Употреба | На открито |
| Производител | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Отзиви
Mindre än förväntat
Det tog 2,5 timme att montera möbeln, kändes onödigt komplicerat. Hela möbeln upplevs ganska liten, även om måtten stämmer så blev känslan lite besvikelse. Framförallt djupet på sittplatserna är i minsta laget, inget för stora rumpor minst sagt.
Име: Helen
Nöjd
Väldigt nöjd, bra möbler för bra peng!
Име: Elin
Alberto Rausell Comín
No los he recibido.
Име: Alberto
Pohodlné posezení
Za akční cenu je to bezva set. Složení bez problémů. Velmi pohodlné.
Име: Tomáš
Tökéletes, kényelmes.
Nagyon kényelmes a szék és a kanapé is. Mivel könnyű a szerkezete, nagyon lehet átpakolni másik helyre. Megérte.
Име: Nebizsu
Záhradný set Thise pre 5 osôb
Skvelý set, veľký, pohodlný, stol je veľký, s policou. Pekne vyzerá. Veľká spokojnosť.
Име: Križan
zahradní set Thise 5místní
Na propagčních materiálech vypadá robusnější, ale jinak za ty koruny hodně dobrý
Име: Kadlec
Instalarea e un cosmar..suburile se rup stranse la mana
Nu ma asteptam sa fie de asa slaba calitate suruburile, Daca le strangi prea tare sare filetul bagat in teava rotunda goala(care este foarte subtire si moale) ori se foarfeca direct suburile. La un singur fotoliu sau rupt 4, toate cu cheia din set. In total pentru tot setul s-au rupt 6. A trebuit sa improvizez si sa folosesc tija filetata M 6 si saibe.. altfel nu putea monta. Vedem cum rezista in timp dar nu sunt dat deloc pe spate de calitate, structura nu pare rezistenta ..singura care pare mai teapana e masa.
Име: Razvan
Zestaw wypoczynkowy THISE 5-miejs. szary
na chwile obecną wygląda na solidny dobrze zrobiony produkt. łatwy w składaniu. Duży stół wygodne miejsca do siedzenia, a przy tym w dobrej cenie. Zobaczymy jak się będzie sprawdzał w codziennym użytkowaniu.
Име: Jarek
Ullehuse Lounge Set
Wir haben diese Sitzlounge auf der sonnigen Terrasse seit zwei Jahren stehen. Es ist sehr bequem und das Aussehen ist gut aber.... es geht jetzt schon kaputt, die Ecken von der Rückenlehne sind abgebrochen und die Strähne brechen auch sonst überall ab. Auch im Angebot lohnt sich das nicht zu kaufen, man will ja nicht alle 2-3 Jahre neue Möbeln kaufen.
Име: Gebhard
Доставка
Доставка
Когато пазарувате онлайн на JYSK.bg, имате възможността да изберете Вашата поръчка да бъде доставена директно до Вашия дом или офис:
Кликни & Вземи - без такса транспорт
Нашата услуга Кликни & Вземи Ви позволява да резервирате артикули онлайн и да ги вземете в избран от Вас магазин на JYSK. След като направите Вашата резервация онлайн, в рамките на 30 минути ще получите потвърждение от магазина, че Вашата поръчка е готова за получаване. С нашата услуга Кликни & Вземи не плащате такса транспорт и заплащате поръчаните артикули в момента на получаване на стоката в магазина.
Доставка в магазин - без такса транспорт
Доставка в магазин е опция, подобна на Кликни & Вземи, но предоставя възможност да поръчате по-голям асортимент от артикули, отколкото са налични във физическите ни магазини. Всички поръчки с доставка до магазин се предплащат предварително с карта при създаването на поръчката. Наш служител ще се свърже с Вас, когато поръчката Ви е вече налична в магазина и можете да отидете да я получите. Моля, имайте предвид, че някои артикули не могат да бъдат доставени с тази опция поради техния обем или размери.
Доставка до адрес - такса транспорт
Когато пазарувате онлайн, можете да изберете адрес, където да бъде доставена Вашата поръчка, било то до дома или офиса Ви. Поръчката ще бъде доставена с куриер.
Големи пакети - допълнителна такса
Със закупуването на обемни и тежки артикули като матраци, канапета и т.н. много от нашите клиенти желаят транспорт до входната врата. Със заплащането на допълнителна такса куриерската фирма ще достави поръчката директно до вратата на Вашия дом.
Артикули, предлагани единствено в магазина
В JYSK се гордеем с това, че предлагаме голяма част от нашия асортимент както онлайн, така и в нашите физически магазини. Но в някои случаи част от артикулите ни могат да бъдат закупени единствено чрез услугата Кликни и Вземи или директно в нашите магазини. В повечето случаи това са продукти в разпродажба, чупливи артикули или такива, които излизат от нашия асортимент.


