HASLAbasicМатрак от пяна 160x200 см HASLA твърд
Размер:
Препоръчани продукти
Матракът от пяна HASLA 160x200 см е твърд матрак, проектиран да ви осигури опора и комфорт през цялата нощ. Матраците от пяна обикновено се оформят добре според тялото ви.
Характеристики
Размер: Ш160 x Д200 см. Височина: 10 см
Твърд матрак: Стабилен и поддържащ
Полиетерна пяна: Осигурява твърда опора
OEKO-TEX® STANDARD 100: Тестван за вредни вещества
Перещ се калъф: Калъфът е сваляем и може да се пере на 40°C
Обръщащ се: Удължава живота на матрака
Твърд матрак
Твърдият матрак помага за равномерното разпределение на телесното тегло, което осигурява стабилна повърхност за сън и подобрена опора през цялата нощ. Въпреки че комфортът варира от човек на човек, като цяло, колкото по-тежък сте, толкова по-твърд трябва да бъде вашият матрак и обратно. Матракът трябва да е мек или достатъчно твърд, за да поддържа гръбнака ви в права линия.
Полиетерна пяна
Полиетерната пяна е често използван вид пяна, която осигурява твърда опора и е подходяща за ежедневни нужди от сън.
OEKO-TEX® STANDARD 100
Този матрак е сертифициран по OEKO-TEX® STANDARD 100. Това означава, че всеки компонент, от платове и пълнежи до конци и ципове, е тестван от независими институти OEKO-TEX® и отговаря на строги ограничения за вредни вещества.
Перещ се калъф
Матракът има калъф с цип, който може лесно да се сваля и пере в пералня на 40°C, за да се запази свеж и чист.
Обръщащ се
Можете да обръщате матрака от горната страна на долната и да го завъртате от главата до петите. Това ще помогне да се предотврати прекомерната употреба в едни и същи зони и ще удължи живота на матрака.
Производствената миризма изчезва с времето
Когато за първи път получите нов матрак, може да забележите лека производствена миризма. Това е напълно безвредно и ще изчезне с времето. Проветряването или прахосмукирането на матрака може да помогне за ускоряване на процеса.
Нека ви помогнем да изберете правилния матрак
За да научите повече за това кой матрак е подходящ за вас, прочетете нашите ръководства или посетете местния магазин на JYSK. Там можете да тествате различни опции и да получите насоки за избор на правилния матрак въз основа на вашата позиция за сън и други лични предпочитания.
| Тип матрак | Матрак от пяна |
|---|---|
| Твърдост | Твърд |
| Състав на пълнежа | Полиуретанова пяна |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна |
| Комфортен слой 1 (отгоре) | 100 мм полиуретанова пяна 28 кг/м³ |
| Профилиран | Профилираната пяна е оформена или изрязана в специфична форма, която подобрява въздушния поток и придава мекота на матрака. |
| Състав на материята | 100% полиестерен микрофибър |
| Прошиване | 60 г/м² полиестер |
| Машинно пране | 40°C, само калъфа |
| Сушене в сушилня | Не сушете в сушилня |
| Избелване | не използвайте белина |
| Гладене | Да не се глади |
| Химическо чистене и мокро почистване | Да не се използва химическо чистене |
| Перете отделно | Преди да перете се уверете, че ципът е закопчан |
| Размер | Ширина: 160 см, Дължина: 200 см, Височина: 10 см |
| Размер | 160x200 |
| Размер на опаковката | Ширина: 26 см, Дължина: 165 см, Височина: 26 см, Диаметър: 24 см |
| Опакован | Навит на руло в кашон |
| Тегло | 8,39 кг |
| Сертификат за защита на здравето и околната среда | Този продукт е сертифициран по OEKO-TEX® STANDARD 100. Това означава, че всеки компонент е тестван от независими институти OEKO-TEX® и отговаря на строги ограничения за съдържане на вредни вещества. |
| Подходящ за регулируеми легла | Да |
| Качество | BASIC |
| Материал | Тъкан текстил |
| Цвят | Бяло |
| Производител | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
комфортен
матракът е малко по0нисък отколкото очаквах, но усещането е комфортно
Име: Мария
Great!
Really happy with this mattress. Although not thick it is firm and sturdy, and makes our daybed as comfortable as can be!
Име: H Burrows
Матрак
Супер матрак, взех го вместо топ матрак и е жесток!!!
Име: Ивайло Лазаров
Are 8,5 cm grosime nu 10
Am achiziționat 2 saltele . Nu sunt de 10 cm grosime, ci 8,5 cm . Rămâne de văzut și la utilizarea acesteia
Име: Elvis Ciobanescu
Nach 2 Wochen durchgelegen
Ich habe die Matratze gekauft, weil ich vor ein paar Jahren schonmal die günstigste Matratze von Jysk für einen Wohnwagen gekauft hatte. Also jetzt für den Camperausbau, die gedachte gleiche Matratze, gekauft, Diese war nach 2 Wochen schon durchgelegen.
Име: Jasper
Στρώμα
Πολύ καλή και η τιμή και η ποιότητα
Име: Ευφροσύνη
Dusek
Koristim ga kao naddusek i fenomenalan je i udoban, resio mi je problem sa neudobnim kaucom.
Име: Svetlana
Produto de boa qualidade
Fiz reserva e fui levantá-lo na loja. Em alguns minutos já estava disponível. Procedi deixando-o as 72 horas para que ele tomasse forma e tamanho. Fiquei satisfeita com o produto.
Име: Nathalia Martins
Στρωμα αφρου
Εξαιρετικο για τη χρηση του
Име: Κωνσταντίνος Τσανακτσιδης
Στρωμα αφρου
Μια χαρα ειναι το στρωμα Δεν το θεωρω πολυ σκληρο, μαλλον μετριο θα το ελεγα. Παντως εγω ξεκουραζομαι μια χαρα. Ειμαι ευχαριστημενη απο την αγορα του. Με προβληματιζει λιγο, μηπως θα με ζεσταινει πολυ το καλοκαιρι. Το υψος του δεν ειναι 10cm. Ειναι περιπου 8cm. Μετρηθηκε μετα απο πολλες μερες , αφου ειχε παρει τις τελικες διαστασεις του! Το 4 το παιρνει λογω μικροτερου υψους!
Име: Κωνσταντινα Τζινη
Доставка
Когато пазарувате онлайн на JYSK.bg, имате възможността да изберете Вашата поръчка да бъде доставена директно до Вашия дом или офис:
Кликни & Вземи - без такса транспорт
Нашата услуга Кликни & Вземи Ви позволява да резервирате артикули онлайн и да ги вземете в избран от Вас магазин на JYSK. След като направите Вашата резервация онлайн, в рамките на 30 минути ще получите потвърждение от магазина, че Вашата поръчка е готова за получаване. С нашата услуга Кликни & Вземи не плащате такса транспорт и заплащате поръчаните артикули в момента на получаване на стоката в магазина.
Доставка в магазин - без такса транспорт
Доставка в магазин е опция, подобна на Кликни & Вземи, но предоставя възможност да поръчате по-голям асортимент от артикули, отколкото са налични във физическите ни магазини. Всички поръчки с доставка до магазин се предплащат предварително с карта при създаването на поръчката. Наш служител ще се свърже с Вас, когато поръчката Ви е вече налична в магазина и можете да отидете да я получите. Моля, имайте предвид, че някои артикули не могат да бъдат доставени с тази опция поради техния обем или размери.
Доставка до адрес - такса транспорт
Когато пазарувате онлайн, можете да изберете адрес, където да бъде доставена Вашата поръчка, било то до дома или офиса Ви. Поръчката ще бъде доставена с куриер.
Големи пакети - допълнителна такса
Със закупуването на обемни и тежки артикули като матраци, канапета и т.н. много от нашите клиенти желаят транспорт до входната врата. Със заплащането на допълнителна такса куриерската фирма ще достави поръчката директно до вратата на Вашия дом.
Артикули, предлагани единствено в магазина
В JYSK се гордеем с това, че предлагаме голяма част от нашия асортимент както онлайн, така и в нашите физически магазини. Но в някои случаи част от артикулите ни могат да бъдат закупени единствено чрез услугата Кликни и Вземи или директно в нашите магазини. В повечето случаи това са продукти в разпродажба, чупливи артикули или такива, които излизат от нашия асортимент.

