EJDRUPТВ стойка EJDRUP 1 рафт бежова
| Вид | ТВ шкаф |
|---|---|
| Материал | Стомана |
| Материал | Лицева страна: Стомана, Горна част : Стомана, Крака: Стомана, Рамка : Стомана, Рафт: Стомана |
| Цвят | Бежов |
| Характеристики | Подходяща за телевизори 32-65 инча, Свободно стоящ |
| Включително | 1 рафт, 4 регулируеми крака, 4 колела |
| Размер след монтаж | Ширина: 100 см, Височина: 116 см, Дълбочина: 55 см |
| Информация за монтаж | За самостоятелно сглобяване |
| Размер преди монтаж | Ширина: 46 см, Дължина: 108 см, Височина: 8 см |
| Тегло | 11 кг |
| Максимално натоварване | 50 кг |
| Брой пакети | 1 |
| Производител | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Tv jalusta
Täydellinen televisiolle ja muulle tarvittavalle
Име: Anne
Zła jakość i nielogiczny montaż
Stojak jest wykonany tandetnie, otwory są niespasowane, sporo trzeba dopasowywać na siłę, milion śrubek, każda z inną głowicą (trzeba niewspółmiernie dużej ilości narzędzi jak na taki sprzęt). Długości śrub nieprzemyślane, przez co trzeba stosów podkładek. Kąt tv po zawieszeniu jest odwrotny - odchyla się do tyłu. Jedynie w miarę ładnie wygląda. Nie polecam.
Име: Kaja
Mobiel tv-meubel
Ontzettend praktisch meubel. Het is heel stevig en wat heel fijn is is dat je het ontzettend makkelijk kunt verplaatsen. In ons geval staat het aan het voeteneind van het bed, dus met het bed verschonen ideaal. Verder geen tierelantijnen, gewoon super handig.
Име: Leontine
Robust
Pænt og robust tvbord
Име: Lisbeth
super, nadočekávání
stojan je bitelný, pořádný a funguje skvěle i moc dobře vypadá, jsem fakt moc spokojená, i cena je velmi příjemná
Име: Tereza
Prisvärd och snygg
Ser lika fin ut som en dyrare variant. Känns hållbar. Den beige färgen smälter in bra. Lite komplicerad att bygga ihop så bra om man är två personer.
Име: Jonna
Utmärkt
Alldeles utmärkt. Tydliga anvisningar. Stabil, rullar mjukt på parkett. Rimligt pris!
Име: Mikael
Τέλεια!
Πολύ σωστή ενημέρωση για την εξέλιξη της αποστολής. Το προϊόν όπως είχε περιγραφεί και πολύ καλή ποιότητα.
Име: Lambros
PERFECTO
Lo recomiendo al 100% Me costó un poco montarlo yo sola, pero basta seguir el manual y tener paciencia. Lo compré para mi bravia de 50 pulgadas y la soporta perfectamente. Las ruedas son un plus!!
Име: Maria
Mycket nöjd
Detta tv stativ på hjul var mycket snyggare och stabilare än jag trodde. Jämfört med andra (dyrare) är detta ett riktigt bra alternativ. Jag är nöjd.
Име: Jenny
Доставка
Когато пазарувате онлайн на JYSK.bg, имате възможността да изберете Вашата поръчка да бъде доставена директно до Вашия дом или офис:
Кликни & Вземи - без такса транспорт
Нашата услуга Кликни & Вземи Ви позволява да резервирате артикули онлайн и да ги вземете в избран от Вас магазин на JYSK. След като направите Вашата резервация онлайн, в рамките на 30 минути ще получите потвърждение от магазина, че Вашата поръчка е готова за получаване. С нашата услуга Кликни & Вземи не плащате такса транспорт и заплащате поръчаните артикули в момента на получаване на стоката в магазина.
Доставка в магазин - без такса транспорт
Доставка в магазин е опция, подобна на Кликни & Вземи, но предоставя възможност да поръчате по-голям асортимент от артикули, отколкото са налични във физическите ни магазини. Всички поръчки с доставка до магазин се предплащат предварително с карта при създаването на поръчката. Наш служител ще се свърже с Вас, когато поръчката Ви е вече налична в магазина и можете да отидете да я получите. Моля, имайте предвид, че някои артикули не могат да бъдат доставени с тази опция поради техния обем или размери.
Доставка до адрес - такса транспорт
Когато пазарувате онлайн, можете да изберете адрес, където да бъде доставена Вашата поръчка, било то до дома или офиса Ви. Поръчката ще бъде доставена с куриер.
Големи пакети - допълнителна такса
Със закупуването на обемни и тежки артикули като матраци, канапета и т.н. много от нашите клиенти желаят транспорт до входната врата. Със заплащането на допълнителна такса куриерската фирма ще достави поръчката директно до вратата на Вашия дом.
Артикули, предлагани единствено в магазина
В JYSK се гордеем с това, че предлагаме голяма част от нашия асортимент както онлайн, така и в нашите физически магазини. Но в някои случаи част от артикулите ни могат да бъдат закупени единствено чрез услугата Кликни и Вземи или директно в нашите магазини. В повечето случаи това са продукти в разпродажба, чупливи артикули или такива, които излизат от нашия асортимент.