VEJLBYРазтегателен диван VEJLBY 3 местен светлопясъчен текстил
Препоръчани продукти
3-местен диван от текстил. Лесно се превръща в легло. Възглавница за сядане с джоб пружини и подплата от пяна. Възглавница за гръб от пяна. Площ за спане 140х200 см. Ш240 × В86 × Д88 см
| Тип | триместен разтегателен диван |
|---|---|
| Души | 3 |
| Материал | Пяна, LVL, MDF плоскостите се състоят от много дребно нарязани, залепени под натиск дървесни влакна. |
| Материал | Седалка: Пяна, LVL, Плочи от дървесни частици, Шперплат, Полиестер, Облегалка: Пяна, Полиестер, Подлакътник : Пяна, LVL, Плочи от дървесни частици, Полиестер, Крак : PP (полипропилен), Масивно каучуково дърво, Стомана |
| Седалка | Материя: Полиестер, Пяна материал: Полиуретанова пяна, Плътност на пяната: D30 кг/м³ |
| Облегалка | Материя: Полиестер, Пяна материал: Полиестер, Плътност на пяната: 80g/m2 кг/м³ |
| Подлакътник | Материя: Полиестер, Пяна материал: Полиуретанова пяна, Плътност на пяната: D23 кг/м³ |
| Крака | PP (полипропилен) |
| Сгъваема секция | Материя: Полиестер, Пяна материал: Полиуретанова пяна, Плътност на пяната: D30 кг/м³ |
| Цвят | Светлопясъчен |
| Характеристики | Без място за съхранение |
| Тип пружини | Всяка джоб пружина е защитена от текстилен джоб - това придава на матрака гъвкавост, увеличава издръжливостта и редуцира шума. |
| Размер след монтаж | Ширина: 240 см, Височина: 86 см, Дълбочина: 88 см |
| Височина на седалката | 49 |
| Дълбочина на седалката | 55 |
| Повърхност за спане | Ширина: 140 см, Дължина: 200 см |
| Разширен размер | Дължина: 191 см |
| Информация за монтаж | За самостоятелно сглобяване |
| Размер преди монтаж | Ширина: 76 см, Дължина: 195 см, Височина: 105 см |
| Тегло | 99 кг |
| Максимално натоварване | 330 кг |
| Максимално натоварване на седящо място | 110 кг |
| Максимално натоварване на зона за спане | 220 кг |
| Брой пакети | 3 |
| Сертификат за защита на здравето и околната среда | Продуктите, които носят този етикет, са изработени от смесица от материали от FSC®-сертифицирани гори, рециклирани материали и/или дървесина, контролирана от FSC. Въпреки че контролираната дървесина не е от сертифицирани от FSC гори, тя намалява риска материалът да произхожда от неприемливи източници. Търсете продукти с етикет FSC в магазините и онлайн. |
| Перете отделно | Петната се почистват само с вода. Не се пере |
| Производител | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Comfortable but hard to assemble
There were 4 positions for screwing but one of them wasn’t corresponding to the hole. It was very hard to get it right.
Име: Simay
Диван дуже подобається
Доставили за дві неділі. Занесли. Збирали самі. Те що бильця пустотілі то не страшно. Тканина міцна та приємна. Диван збитий та середньої жорсткості. Брали по акції і воно того вартує на всі сто.
Име: Олена
prima
prijs kwaliteit is prima
Име: Bart
Εξαιρετική επιλογή
Ευκολη συναρμολόγηση, 1 ατομο σε 45 λεπτά. Εκει που λεει σφιξτε τις βίδες μεχρι το 80% καντε το και οταν λεει 100% σε επομένο στάδιο σφίξτε τες ολες για να ισιώσει. Ανετα μαξιλάρια ειδικά τα πίσω, βουλιάζεις ωραία. ειμαι 183 και ειναι μια χαρα, για 185 και πανω ψαχτέιτε για μεγαλύτερη πλάτη. Ευκολο ανοιγμα σε 5 δευτερόλεπτα. Το κρεβάτι το εξτρα ειναι λιγο πιο σκληρό αλλα κοιμάσαι ανετα.
Име: PANAGIOTIS
Kvalita odpovídá ceně
Uvidíme, kdy se prosedí. Brala bych o trochu vyšší opěrnou část. Konstrukce odpovídá ceně po slevě. Barva je krásná. Splňuje očekávání a výběru nelitujeme.
Име: Jitka
Nem felel meg a leírásnak.
Nem táskarugóval készült a leírás ellenére. Nagyon hianyzik a tároló.
Име: Ricza Kornélia
Vejlby
Montáž v pohodě v jedné osobě... Pevné sedáky, pohodlná a bezproblémové rozkládání lůžka. Příjemný potah. Koupil bych znovu.
Име: Ladislav
Диван хороший, але не зовсім...
Диван хороший, як і ціна по знижці. Збирав сам, тому витратив майже 2 години. Він досить габаритний, тому зручніше було би і швидше вдвох. Диван хороший, але поки збираєш, то розумієш нюанси, чому він має таку ціну. Мені неподобається, що його бокові стінки, це натянута тканина, а так там порожній каркас із фанери. Тобто, якщо тканину порвати то буде порожнеча. Але все ж він стильний і симпатичний.
Име: Олександр
molto bello e comodissimo
articolo perfetto
Име: caroline
Sofa
Dieses sofa hat 5sterne verdient preis leistund und Qualität sehr gut . Schnelles zusammen bauen .
Име: Ines
Доставка
Когато пазарувате онлайн на JYSK.bg, имате възможността да изберете Вашата поръчка да бъде доставена директно до Вашия дом или офис:
Кликни & Вземи - без такса транспорт
Нашата услуга Кликни & Вземи Ви позволява да резервирате артикули онлайн и да ги вземете в избран от Вас магазин на JYSK. След като направите Вашата резервация онлайн, в рамките на 30 минути ще получите потвърждение от магазина, че Вашата поръчка е готова за получаване. С нашата услуга Кликни & Вземи не плащате такса транспорт и заплащате поръчаните артикули в момента на получаване на стоката в магазина.
Доставка в магазин - без такса транспорт
Доставка в магазин е опция, подобна на Кликни & Вземи, но предоставя възможност да поръчате по-голям асортимент от артикули, отколкото са налични във физическите ни магазини. Всички поръчки с доставка до магазин се предплащат предварително с карта при създаването на поръчката. Наш служител ще се свърже с Вас, когато поръчката Ви е вече налична в магазина и можете да отидете да я получите. Моля, имайте предвид, че някои артикули не могат да бъдат доставени с тази опция поради техния обем или размери.
Доставка до адрес - такса транспорт
Когато пазарувате онлайн, можете да изберете адрес, където да бъде доставена Вашата поръчка, било то до дома или офиса Ви. Поръчката ще бъде доставена с куриер.
Големи пакети - допълнителна такса
Със закупуването на обемни и тежки артикули като матраци, канапета и т.н. много от нашите клиенти желаят транспорт до входната врата. Със заплащането на допълнителна такса куриерската фирма ще достави поръчката директно до вратата на Вашия дом.
Артикули, предлагани единствено в магазина
В JYSK се гордеем с това, че предлагаме голяма част от нашия асортимент както онлайн, така и в нашите физически магазини. Но в някои случаи част от артикулите ни могат да бъдат закупени единствено чрез услугата Кликни и Вземи или директно в нашите магазини. В повечето случаи това са продукти в разпродажба, чупливи артикули или такива, които излизат от нашия асортимент.