SKOLLA STORAGEplusКонтинентално легло 180x200 см SKOLLA STORAGE сиво твърд
Размер:
Препоръчани продукти
| Твърдост | Твърд |
|---|---|
| Леглото се състои от | 2 основи + 2 матрака + 1 надматрачна постелка |
| Табла | Без |
| Цвят на матрака | Сиво-40 |
| Място за съхранение | Под матрака |
| Информация за монтаж | За самостоятелно сглобяване |
| Надматрачна постелка | |
| Размер | Ширина: 180 см, Дължина: 200 см, Дебелина: 3 см |
| Пълнеж надматрачна постелка | Полиуретанова пяна |
| Комфортен слой 1 (отгоре) | 30 мм полиуретанова пяна 30 кг/м³ |
| Състав на материята | 100% полиестер |
| Машинно пране | 40°C, само калъфа |
| Избелване | не използвайте белина |
| Сушене в сушилня | Не сушете в сушилня |
| Гладене | Да не се глади |
| Химическо чистене и мокро почистване | Да не се използва химическо чистене |
| Матрак с пружини | |
| Размер | Ширина: 180 см, Дължина: 200 см, Височина: 13 см |
| Комфортен слой 1 (отгоре) | 20 мм полиуретанова пяна 25 кг/м³ |
| Пружинен слой 1 (отгоре) | 13 см Бонел пружините осигуряват твърд и сравнително стабилен матрак. |
| Тип пружини | Бонел пружините осигуряват твърд и сравнително стабилен матрак. |
| Брой пружини/м² | 240 |
| Комфортен слой 4 | 20 мм полиуретанова пяна 25 кг/м³ |
| Състав на калъфката | 66% полипропилен/34% полиестер |
| Основа | |
| Размер | Ширина: 180 см, Дължина: 200 см, Височина: 29,5 см |
| Цвят | Тъмносиво |
| Перете отделно | Петната се почистват само с вода. Не се пере |
| Текстил | |
| Състав на материята | 66% полипропилен/34% полиестер |
| Прошиване | 120г/м² полиестер |
| Перете отделно | Петната се почистват само с вода. Не се пере |
| Общ размер | Ширина: 180 см, Дължина: 200 см, Височина: 56,5 см |
| Размер | 180x200 |
| Крака и стойки | Вкл. крака |
| Височина на крака/подпори/колела | 6 см |
| Опакована - основа | Опаковани в картонена кутия |
| Опакован - матрак с пружини | Пълен размер в кашон |
| Тегло | 115,4 кг |
| Сертификат за защита на здравето и околната среда | Всички материали от горски произход, използвани в продуктите, носещи този етикет, произхождат от гори, които са били одитирани от независима трета страна, за да се потвърди, че се управляват в съответствие със строгите социални и екологични стандарти на FSC®. Търсете продукти с етикет FSC в магазините и онлайн. Този продукт е сертифициран по OEKO-TEX® STANDARD 100. Това означава, че всеки компонент е тестван от независими институти OEKO-TEX® и отговаря на строги ограничения за съдържане на вредни вещества. |
| Гаранция | 15 години гаранция на матрака |
| Качество | PLUS |
| Производител | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
bolji od recenzija
Bilo je jako mnogo negativnih recenzija za ovaj krevet, ali posle godinu dana korišćenja smatram da možemo da kađemo da je veoma udoban i da ima odličan prostor za stavljanje stvari. Istina je da taj deo leži na podu zbog čega je usisavanje otežano, ali stvari se nisu uprljale i isprašile.
Име: Tanja
Stein hard seng
Ordtaket «sover som en stein» har fått en ny betydning. Praktisk med oppbevaring under, men hjelper lite hvis senga ikke er brukende til det den er for. Senga er stein hard, og det hjelper svært lite å bytte overmadrass. Krise at det er kjøpt inn 3 stk senger til hytta.
Име: Mari
Fejl Information om sengen fra JYSK
Før jeg bestilte senge online var jeg i den lokale JYSK og spørge om hvordan jeg skulle forvente en Fast madras føles, og jeg fik en god beskrivelse af en venlig medarbejder og prøvede også flere senge med Fast madras. Nu har jeg så modtaget sengen, samlede den og ligger i den :) Jeg må konstatere at JYSK har Total fejl informeret om sengen online. Sengen bliver beskrevet som Fast i madrassen, men er i stedet meget hård. Så min konklusion er at jeg har fortrudt mit køb meget og derfor skriver jeg denne anmeldelse.
Име: Jesper Kobberholm
Kontinental seng
Meget tilfredse med produktet. Den er en rigtig god og behagelig seng.
Име: Evelin Stefany Vargas Veliz
God seng, ødelagt innpakning
Fornøyd med sengen, men at den kom i flere ødelagte innpakningen er veldig dårlig service.
Име: Kristian
Bra!
Bekväm säng. Tillräckligt fast för mig. Monteringen gick smort för en person. Nackdelen är att botten av förvaringensutrymmet är i tyg. Hade gärna velat höja upp sängen mer från marken då den är rätt låg. Men vågar inte riskera att tyget på botten lossnar från kardborrbanden om man skulle göra det.
Име: Oskar
Jenkkisänky
Tukeva ja sopivan tukeva patja. yksin kasaaminen oli melko työlästä, mutta kahdestaan sujuu varmasti helpommin.
Име: oona
Hård
En hyfsat hård säng som är toppen för min rygg. Rekommenderar :)
Име: Amanda
Awesome product
Awesome product loved it very much. Got it in best price. Assemble instructions are very good. Everything is provided which requires in assembly. Quality of the bed and matress are great.
Име: Zohaib
DREAMZONE - По-добрият сън започва тук
DREAMZONE® има за цел да подобри Вашия сън с индивидуални решения при избора на матрак или легло. Качеството и функционалността са от основна важност, това е така от основаването на марката в Дания през 2003 г. DREAMZONE е създадена в Скандинавия и предоставя отлично съотношение цена-качество.
Можете да сте сигурни, че ще намерите идеалното решение от богатата гама дизайни и материали. DREAMZONE предлага матраци с пружини и пяна, които пасват на всички видове легла, еднолицеви матраци за по-опростен и минималистичен дизайн, континентални легла, комбиниращи функционалност и дизайн, както и регулируеми легла, предоставящи още повече комфорт. За още повече удобство и за да предпазите матраците, DREAMZONE също така предлага разнообразие от топ матраци и протектори.
Повечето матраци са сертифицирани в съответствие с OEKO-TEX® Standard 100, който е водещият в света „здравословен“ етикет за текстил. Освен това DREAMZONE предоставя гаранция до 25 години.
Доставка
Когато пазарувате онлайн на JYSK.bg, имате възможността да изберете Вашата поръчка да бъде доставена директно до Вашия дом или офис:
Кликни & Вземи - без такса транспорт
Нашата услуга Кликни & Вземи Ви позволява да резервирате артикули онлайн и да ги вземете в избран от Вас магазин на JYSK. След като направите Вашата резервация онлайн, в рамките на 30 минути ще получите потвърждение от магазина, че Вашата поръчка е готова за получаване. С нашата услуга Кликни & Вземи не плащате такса транспорт и заплащате поръчаните артикули в момента на получаване на стоката в магазина.
Доставка в магазин - без такса транспорт
Доставка в магазин е опция, подобна на Кликни & Вземи, но предоставя възможност да поръчате по-голям асортимент от артикули, отколкото са налични във физическите ни магазини. Всички поръчки с доставка до магазин се предплащат предварително с карта при създаването на поръчката. Наш служител ще се свърже с Вас, когато поръчката Ви е вече налична в магазина и можете да отидете да я получите. Моля, имайте предвид, че някои артикули не могат да бъдат доставени с тази опция поради техния обем или размери.
Доставка до адрес - такса транспорт
Когато пазарувате онлайн, можете да изберете адрес, където да бъде доставена Вашата поръчка, било то до дома или офиса Ви. Поръчката ще бъде доставена с куриер.
Големи пакети - допълнителна такса
Със закупуването на обемни и тежки артикули като матраци, канапета и т.н. много от нашите клиенти желаят транспорт до входната врата. Със заплащането на допълнителна такса куриерската фирма ще достави поръчката директно до вратата на Вашия дом.
Артикули, предлагани единствено в магазина
В JYSK се гордеем с това, че предлагаме голяма част от нашия асортимент както онлайн, така и в нашите физически магазини. Но в някои случаи част от артикулите ни могат да бъдат закупени единствено чрез услугата Кликни и Вземи или директно в нашите магазини. В повечето случаи това са продукти в разпродажба, чупливи артикули или такива, които излизат от нашия асортимент.


