BANELVAbasicПружинен матрак 90x200 см BANELVA среден
Размер:
Препоръчани продукти
Пружинният матрак BANELVA 90x200 см е средно твърд матрак, проектиран да ви осигури опора и комфорт през цялата нощ. Пружинните матраци следват добре движенията ви, което ви улеснява да се движите свободно и да ставате от леглото.
Характеристики
Размер: Ш90 x Д200 см. Височина: 16 см
Средно твърд матрак: Балансиран и гъвкав
Целенасочена опора: 4 комфортни слоя осигуряват комфорт и стабилна опора
Пружини Bonell: Свързани пружини осигуряват равномерна опора
Полиетерна пяна: Осигурява твърда опора
OEKO-TEX® STANDARD 100: Тестван за вредни вещества
Перещ се калъф: Калъфът е сваляем и може да се пере на 40°C
Средно твърд матрак
Средно твърд матрак е универсален избор, който осигурява балансирана опора и умерена адаптивност. Въпреки че комфортът варира от човек на човек, като цяло, колкото по-тежко е вашето тегло, толкова по-твърд трябва да бъде вашият матрак и обратно. Матракът трябва да е мек или достатъчно твърд, за да поддържа гръбнака ви подравнен в права линия.
Целенасочена поддръжка
Матракът е проектиран да осигурява целенасочена поддръжка. Състои се от 4 комфортни слоя, които включват пружини бонел и полиетерна пяна, всеки от които допринася за дълбочината и цялостната поддръжка. Заедно тези слоеве осигуряват добре балансиран комфорт през цялата нощ.
Пружини бонел
Ядрото на матрака е с 13 см пружинен слой бонел със 117 пружини на м². Взаимосвързаните пружини осигуряват равномерна, твърда поддръжка по цялата повърхност за сън.
Полиетерна пяна
Слоят от полиетерна пяна осигурява твърда поддръжка и е подходящ за ежедневни нужди от сън. Това е често използван вид пяна.
OEKO-TEX® STANDARD 100
Този матрак е сертифициран по OEKO-TEX® STANDARD 100. Това означава, че всеки компонент, от тъкани и пълнежи до конци и ципове, е тестван от независими институти OEKO-TEX® и отговаря на строги ограничения за вредни вещества.
Перещ се калъф
Матракът има калъф с цип, който може лесно да се сваля и пере в пералня на 40°C, за да се запази свеж и чист.
Нека ви помогнем да изберете правилния матрак
За да научите повече за това кой матрак е подходящ за вас, прочетете нашите ръководства или посетете местния магазин на JYSK. Там можете да тествате различни опции и да получите насоки за избор на правилния матрак въз основа на вашата позиция за сън и други лични предпочитания.
| Твърдост | Среден |
|---|---|
| Състав на пълнежа | Полиуретанова пяна |
| Комфортен слой 1 (отгоре) | 20 мм полиуретанова пяна 25 кг/м³ |
| Комфортен слой 2 | 400 г/м² филц |
| Пружинен слой 1 (отгоре) | 13 см Бонел пружините осигуряват твърд и сравнително стабилен матрак. |
| Брой пружини на м² | 117 |
| Комфортен слой 4 | 400 г/м² филц |
| Състав на материята | 100% полиестер |
| Прошиване | 150г/м² полиестер |
| Машинно пране | 40°C, само калъфа |
| Избелване | не използвайте белина |
| Сушене в сушилня | Не сушете в сушилня |
| Гладене | Да не се глади |
| Химическо чистене и мокро почистване | Да не се използва химическо чистене |
| Размер | Ширина: 90 см, Дължина: 200 см, Височина: 16 см |
| Размер | 90x200 |
| Размер на опаковката | Ширина: 40 см, Дължина: 97 см, Височина: 40 см |
| Опакован | Навит на руло в кашон |
| Тегло | 10 кг |
| Сертификат за защита на здравето и околната среда | Този продукт е сертифициран по OEKO-TEX® STANDARD 100. Това означава, че всеки компонент е тестван от независими институти OEKO-TEX® и отговаря на строги ограничения за съдържане на вредни вещества. |
| Подходящ за регулируеми легла | Да |
| Цвят | Бяло |
| Тип матрак | Пружинен матрак |
| Тип пружини | Бонел пружините осигуряват твърд и сравнително стабилен матрак. |
| Качество | BASIC |
| Производител | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Multumiri !
Proptitudinea, amabilitarea mi-au placut dar…. reci, fără nici un zimbet!… la Medgidia
Име: Nicolae
Olcsó, mégis kifogástalan matrac
Nagyon kényelmes, minőségi termék! Ár-érték arányban egyedülálló.
Име: Kassai Mónika
Salteaua ideală pentru vară
Este o saltea ideală mai ales pe timp de vară, având arcuri în interior și mai mult spațiu între ele față de una din spumă care este plină, menține răcoare. La început a fost o perioadă de acomodare cu arcurile, dacă te arunci pe ea ca și pe o saltea cu spumă efectiv te aruncă în aer. Este suficient de confortabilă fără topper, singurul minus că este mai sensibilă din cauza arcurilor.
Име: Fabian
Saltea balneva
Cel mai slab produs din gama de saltele
Име: Leonard
Στρώμα 90×200
Πολύ τίμιο για τα λεφτά του! Το συνιστώ!
Име: Patty tsala
Nepotrivită
Din păcate fiind o saltea ieftină nu îndeplinește decât rolul estetic, nu se poate dormi pe ea. Este atât de moale încât reușești să o strângi între degete( pe grosimea saltelei)
Име: Ionut
Saltea
Este destul de bună
Име: Andrei
Gyenge minőség
Mindennapi használatra felnőtteknek nem ajánlom.
Име: sahar
Solide Matratze
Solid, trotzdem leicht. Vorjer Schaumstoffmatratze gehabt, mit dieser habe ich weniger Rückenschmerzen. Ich bin seitenschläfer, wenn ich zu nach zur Kante liege ist ein wenig unangenehm, da ich das Gefühl habe dass ich leicht runterrutschen könnte.
Име: Cat
Recenzija
Zadovoljavajući madrac
Име: Ermin
Доставка
Когато пазарувате онлайн на JYSK.bg, имате възможността да изберете Вашата поръчка да бъде доставена директно до Вашия дом или офис:
Кликни & Вземи - без такса транспорт
Нашата услуга Кликни & Вземи Ви позволява да резервирате артикули онлайн и да ги вземете в избран от Вас магазин на JYSK. След като направите Вашата резервация онлайн, в рамките на 30 минути ще получите потвърждение от магазина, че Вашата поръчка е готова за получаване. С нашата услуга Кликни & Вземи не плащате такса транспорт и заплащате поръчаните артикули в момента на получаване на стоката в магазина.
Доставка в магазин - без такса транспорт
Доставка в магазин е опция, подобна на Кликни & Вземи, но предоставя възможност да поръчате по-голям асортимент от артикули, отколкото са налични във физическите ни магазини. Всички поръчки с доставка до магазин се предплащат предварително с карта при създаването на поръчката. Наш служител ще се свърже с Вас, когато поръчката Ви е вече налична в магазина и можете да отидете да я получите. Моля, имайте предвид, че някои артикули не могат да бъдат доставени с тази опция поради техния обем или размери.
Доставка до адрес - такса транспорт
Когато пазарувате онлайн, можете да изберете адрес, където да бъде доставена Вашата поръчка, било то до дома или офиса Ви. Поръчката ще бъде доставена с куриер.
Големи пакети - допълнителна такса
Със закупуването на обемни и тежки артикули като матраци, канапета и т.н. много от нашите клиенти желаят транспорт до входната врата. Със заплащането на допълнителна такса куриерската фирма ще достави поръчката директно до вратата на Вашия дом.
Артикули, предлагани единствено в магазина
В JYSK се гордеем с това, че предлагаме голяма част от нашия асортимент както онлайн, така и в нашите физически магазини. Но в някои случаи част от артикулите ни могат да бъдат закупени единствено чрез услугата Кликни и Вземи или директно в нашите магазини. В повечето случаи това са продукти в разпродажба, чупливи артикули или такива, които излизат от нашия асортимент.

