KJELLAplusТоп матрак 160x200 см KJELLA
Размер:
Препоръчани продукти
Горен матрак KJELLA от високоеластична пяна 160x200 см от DREAMZONE® има антиалергични свойства и е проектиран да добави комфорт по време на съня ви. Горен матрак се поставя върху обикновен матрак, за да се регулира усещането и да се удължи животът му. Високоеластична пяна осигурява гъвкавост, за да можете да се насладите на спокоен нощен сън.
Характеристики
Размер: Ш160 x Д200 см. Височина: 6 см
Високоеластична пяна: Издръжлива и дишаща
OEKO-TEX® STANDARD 100: Тестван за вредни вещества
Калъф GREENFIRST®: С свойства против акари
Калъф, който може да се пере: Калъфът е сваляем и може да се пере на 60°C
DREAMZONE®: Качествени матраци и легла на разумна цена, предлагани ексклузивно в JYSK
Високоеластична пяна
Издръжливата високоеластична пяна осигурява гъвкав и еластичен матрак. Тя има висока плътност и дълга издръжливост. Отворената ѝ клетъчна структура я прави по-дишаща от обикновената полиетерна пяна.
OEKO-TEX® STANDARD 100
Този горен матрак е сертифициран по OEKO-TEX® STANDARD 100. Това означава, че всеки компонент, от платове и пълнежи до конци и ципове, е тестван от независими институти OEKO-TEX® и отговаря на строги ограничения за вредни вещества.
Калъф GREENFIRST®
Калъфът на матрака е обработен с биоцида GREENFIRST®, който съдържа активното вещество гераниол. Обработката с гераниол има свойства против акари. Гераниолът е класифициран като сенсибилизиращ кожата и трябва да се избягва директен контакт с кожата. Винаги покривайте с чаршаф.
Калъф, който може да се пере
Горният матрак има калъф с цип, който може лесно да се сваля и да се пере в пералня на 60°C, за да се запази свеж и чист. Прането на 60°C или по-висока температура ще премахне нежеланите акари от плата.
DREAMZONE®
DREAMZONE® е посветен на подобряването на съня ви с индивидуални решения в матраци и легла. Качеството и функционалността са от съществено значение и са такива от създаването на компанията в Дания през 2003 г. DREAMZONE® се предлага ексклузивно в JYSK.
Производствената миризма изчезва с времето
Когато за първи път си вземете нов горен матрак, може да усетите лека производствена миризма. Тя е напълно безвредна и ще изчезне с времето. Проветряването или прахосмукирането на горния матрак може да помогне за ускоряване на процеса.
Нека ви помогнем да изберете правилния горен матрак
За да научите повече за това кой горен матрак е подходящ за вас, прочетете нашите ръководства или посетете местния магазин на JYSK. Там можете да тествате различни опции и да получите насоки за избор на правилния вариант въз основа на основния матрак и вашите лични предпочитания.
| Тип матрак | Надматрачна постелка |
|---|---|
| Размер | Ширина: 160 см, Дължина: 200 см, Височина: 6 см |
| Размер | 160x200 |
| Опакован | Навит на руло в кашон |
| Размер на опаковката | Ширина: 25 см, Дължина: 168 см, Височина: 25 см |
| Пълнеж | Високоеластична пяна |
| Състав на пълнежа | 50 мм високоустойчива пяна 50 кг/м³ |
| Профилиран | Профилираната пяна е оформена или изрязана в специфична форма, която подобрява въздушния поток и придава мекота на матрака. |
| Състав на материята | 100% полиестер (51% рециклиран) |
| Материал | Разтегаем калъф |
| Прошиване | 300г/м² полиестер |
| Цвят | Бяло |
| Машинно пране | 60°C умерено, само калъфа на топ матрака |
| Избелване | не използвайте белина |
| Сушене в сушилня | Не сушете в сушилня |
| Гладене | Да не се глади |
| Химическо чистене и мокро почистване | Да не се използва химическо чистене |
| Перете отделно | Перете винаги отделно, Не избелвайте и не изтисквайте |
| Сертификат за защита на здравето и околната среда | Този продукт е сертифициран по OEKO-TEX® STANDARD 100. Това означава, че всеки компонент е тестван от независими институти OEKO-TEX® и отговаря на строги ограничения за съдържане на вредни вещества. |
| Характеристики | GREENFIRST® |
| Качество | PLUS |
| Тегло | 9 кг |
| Производител | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Kjella vrchní matrace
Mám velmi tvrdou a těžkou matraci (atypický rozměr). Nyní jsem si pořídila tuto vrchní matraci. Přestože je silná jen pár centimetrů, tak je příjemně měkká, snadno se s ní manipuluje a významně zvýšila komfort spaní. Hlavní matrace zároveň zabraňuje přílišnému deformování/propadání se, takže dohromady ideální kombinace. Přestalo mě i bolet koleno, které už si nemusím vypodkládat dekou, aby nebylo otlačené od tvrdé matrace :-)
Име: Gábi
Топ матрац Kjella 180/200
Купувала цей топ-матрац на диван ( диван з роками став не такий мʼякий і відчувались всі переходи). Сказати, що я задоволена, нічого не сказати. Комфортно дуже! Вже третій тиждень не можу нарадуватись.
Име: Аліна
Super
Am cumparat acest topper cu cateva zile in urma pentru un coltar extensibil si pot spune ca dorm fff bine de cand l-am pus
Име: Inge23
Матраси
Я дуже задоволена якістю. Купувала для сина.
Име: Надія
Matrace
Spokojenost
Име: Petra
Fantástico
Comodísimo, ahora es como si tuviese un nuevo colchón. No paraba de ver comentarios de topper porque decidirte por uno es complicado, pero acerté con este modelo. Totalmente recomendable
Име: Eva María
Tоп-матрац 140x200см KJELLA
Топ-матрац 140×200 см KJELLA дуже сподобався. В міру твердий, комфортний для сну. Добре вирівнює поверхню матраца, після нього зранку немає відчуття втоми у спині. Якість матеріалів приємна, користуватись зручно. Покупкою задоволений, можу рекомендувати.
Име: Serhii
Vrchní matrace.
Vše bez problémů. Lze doporučit.
Име: PETR
Perfektný toper na tvrdý gauč
Kúpený vo veľkosti 80x200cm na pomerne tvrdý gauč. Bol asi o 5cm širší ale vôbec nevadilo. Výborne tam sadol a sedenie a spanie je oveľa pohodlnejšie. Zo všetkým sme spokojní.
Име: Libusa
Kényelmes matrac
Aki a kicsit keményebb fekvőbetétet kedveli, kiváló választás. Nagyon jó vétel volt.
Име: szilviy
DREAMZONE - По-добрият сън започва тук
DREAMZONE® има за цел да подобри Вашия сън с индивидуални решения при избора на матрак или легло. Качеството и функционалността са от основна важност, това е така от основаването на марката в Дания през 2003 г. DREAMZONE е създадена в Скандинавия и предоставя отлично съотношение цена-качество.
Можете да сте сигурни, че ще намерите идеалното решение от богатата гама дизайни и материали. DREAMZONE предлага матраци с пружини и пяна, които пасват на всички видове легла, еднолицеви матраци за по-опростен и минималистичен дизайн, континентални легла, комбиниращи функционалност и дизайн, както и регулируеми легла, предоставящи още повече комфорт. За още повече удобство и за да предпазите матраците, DREAMZONE също така предлага разнообразие от топ матраци и протектори.
Повечето матраци са сертифицирани в съответствие с OEKO-TEX® Standard 100, който е водещият в света „здравословен“ етикет за текстил. Освен това DREAMZONE предоставя гаранция до 25 години.
Доставка
Когато пазарувате онлайн на JYSK.bg, имате възможността да изберете Вашата поръчка да бъде доставена директно до Вашия дом или офис:
Кликни & Вземи - без такса транспорт
Нашата услуга Кликни & Вземи Ви позволява да резервирате артикули онлайн и да ги вземете в избран от Вас магазин на JYSK. След като направите Вашата резервация онлайн, в рамките на 30 минути ще получите потвърждение от магазина, че Вашата поръчка е готова за получаване. С нашата услуга Кликни & Вземи не плащате такса транспорт и заплащате поръчаните артикули в момента на получаване на стоката в магазина.
Доставка в магазин - без такса транспорт
Доставка в магазин е опция, подобна на Кликни & Вземи, но предоставя възможност да поръчате по-голям асортимент от артикули, отколкото са налични във физическите ни магазини. Всички поръчки с доставка до магазин се предплащат предварително с карта при създаването на поръчката. Наш служител ще се свърже с Вас, когато поръчката Ви е вече налична в магазина и можете да отидете да я получите. Моля, имайте предвид, че някои артикули не могат да бъдат доставени с тази опция поради техния обем или размери.
Доставка до адрес - такса транспорт
Когато пазарувате онлайн, можете да изберете адрес, където да бъде доставена Вашата поръчка, било то до дома или офиса Ви. Поръчката ще бъде доставена с куриер.
Големи пакети - допълнителна такса
Със закупуването на обемни и тежки артикули като матраци, канапета и т.н. много от нашите клиенти желаят транспорт до входната врата. Със заплащането на допълнителна такса куриерската фирма ще достави поръчката директно до вратата на Вашия дом.
Артикули, предлагани единствено в магазина
В JYSK се гордеем с това, че предлагаме голяма част от нашия асортимент както онлайн, така и в нашите физически магазини. Но в някои случаи част от артикулите ни могат да бъдат закупени единствено чрез услугата Кликни и Вземи или директно в нашите магазини. В повечето случаи това са продукти в разпродажба, чупливи артикули или такива, които излизат от нашия асортимент.
