BIERSTEDКресло BIERSTED на квадратчета бежов/кафяв текстил
| Тип | Кресло |
|---|---|
| Материал | Пяна, Шперплат, Полиестер, Стомана |
| Материал | Седалка: Пяна, Шперплат, Полиестер, Облегалка: Пяна, Шперплат, Полиестер, Подлакътник : Пяна, Шперплат, Полиестер, Крак : Стомана |
| Рамка | Стомана |
| Седалка | Материя: Полиестер, Пяна материал: Полиуретанова пяна, Плътност на пяната: 24 кг/м³ |
| Облегалка | Материя: Полиестер, Пяна материал: Полиуретанова пяна, Плътност на пяната: 24 кг/м³ |
| Подлакътник | Материя: Полиестер, Пяна материал: Полиуретанова пяна, Плътност на пяната: 24 кг/м³ |
| Цвят | Бежов, Кафяв, Тъмнокафяв |
| Размер след монтаж | Ширина: 72 см, Височина: 98 см, Дълбочина: 80 см |
| Височина на седалката | 45 |
| Дълбочина на седалката | 54 |
| Информация за монтаж | За самостоятелно сглобяване |
| Размер преди монтаж | Ширина: 76 см, Дължина: 77 см, Височина: 73 см |
| Тегло | 12 кг |
| Максимално натоварване | 110 кг |
| Максимално натоварване на седящо място | 110 кг |
| Брой пакети | 1 |
| Сертификат за защита на здравето и околната среда | FSC® Mix |
| Производител | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Удобно и лесно за сглобяване кресло.
Доволна съм от качеството и материалите. Изключително лесен монтаж на краката.
Име: Преслава
Fotel
Piękny, solidny, zgodny z opisem.
Име: Anna
Fotel
Super, wygodny, prosty w montażu, kolorystyka pasująca do każdego pomieszczenia godny polecenia
Име: Grażyna
fotel bezowy w kratę
Bardzo ładny i wygodny fotel. Super prezentuje się w pokoju.
Име: Grażka
Kényelmes
Tetszetős a fotel kockás huzata. Kényelmes az ülés benne, ezért is vettük meg. Azt viszont hiányosságnak tartom, hogy nem lehet a huzatot levenni pl.: mosáshoz.
Име: Erika
Carinna
Diseño muy bonito,elegante y cómodo. Fácil montaje, recomendable100%
Име: Carinna
Πολυθρόνα
Είναι πιο όμορφη από κοντά πραγματικά μπράβο!!
Име: Jamie
Fotel
Doskonały zakup. Fotel b.wygodny, leciutki do przesuwania, doskonały dla starszych i młodych...dzieki
Име: Barbara
Sillón bonito y cómodo
Sillón en tonos beis y marrones, cómodo.
Име: Lara
Fotoliu
Sunt multumita de fotoliu, e foarte util pentru lectura sau relaxare. Zona de sezut putea fi mai moale.
Име: Cristina
Доставка
Когато пазарувате онлайн на JYSK.bg, имате възможността да изберете Вашата поръчка да бъде доставена директно до Вашия дом или офис:
Кликни & Вземи - без такса транспорт
Нашата услуга Кликни & Вземи Ви позволява да резервирате артикули онлайн и да ги вземете в избран от Вас магазин на JYSK. След като направите Вашата резервация онлайн, в рамките на 30 минути ще получите потвърждение от магазина, че Вашата поръчка е готова за получаване. С нашата услуга Кликни & Вземи не плащате такса транспорт и заплащате поръчаните артикули в момента на получаване на стоката в магазина.
Доставка в магазин - без такса транспорт
Доставка в магазин е опция, подобна на Кликни & Вземи, но предоставя възможност да поръчате по-голям асортимент от артикули, отколкото са налични във физическите ни магазини. Всички поръчки с доставка до магазин се предплащат предварително с карта при създаването на поръчката. Наш служител ще се свърже с Вас, когато поръчката Ви е вече налична в магазина и можете да отидете да я получите. Моля, имайте предвид, че някои артикули не могат да бъдат доставени с тази опция поради техния обем или размери.
Доставка до адрес - такса транспорт
Когато пазарувате онлайн, можете да изберете адрес, където да бъде доставена Вашата поръчка, било то до дома или офиса Ви. Поръчката ще бъде доставена с куриер.
Големи пакети - допълнителна такса
Със закупуването на обемни и тежки артикули като матраци, канапета и т.н. много от нашите клиенти желаят транспорт до входната врата. Със заплащането на допълнителна такса куриерската фирма ще достави поръчката директно до вратата на Вашия дом.
Артикули, предлагани единствено в магазина
В JYSK се гордеем с това, че предлагаме голяма част от нашия асортимент както онлайн, така и в нашите физически магазини. Но в някои случаи част от артикулите ни могат да бъдат закупени единствено чрез услугата Кликни и Вземи или директно в нашите магазини. В повечето случаи това са продукти в разпродажба, чупливи артикули или такива, които излизат от нашия асортимент.