AGERMOSEГрадинско кресло AGERMOSE натурал
| Размер след монтаж | Ширина: 72 см, Височина: 73 см, Дълбочина: 68 см |
|---|---|
| Височина на седалката | 45 |
| Височина подлакътник | 64 см |
| Размер преди монтаж | Ширина: 29 см, Дължина: 62 см, Височина: 70 см |
| Тегло | 11 кг |
| Материал | Рамка: Стомана, Облегалка: ПВЦ ратанът е вид лека, синтетична ракита. Издръжлив, с UV защита и устойчив на атмосферните влияния. ПВЦ ратанът е вид лека, синтетична ракита. Издръжлив, с UV защита и устойчив на атмосферните влияния. ПВЦ ратанът е вид лека, синтетична ракита. Издръжлив, с UV защита и устойчив на атмосферните влияния. ПВЦ ратанът е вид лека, синтетична ракита. Издръжлив, с UV защита и устойчив на атмосферните влияния. |
| Капачка за крака | Полипропилен |
| Възглавница | |
| Възглавница за сядане | Материя: 100% полиестер, Пълнеж: Полиуретанова пяна/100% полиестер, влакна, Плътност на пяната: 20 кг/м³, Пълнеж за възглавница: 100% полипропилен, Машинно пране: 30°C, Избелване: не използвайте белина, Центрофугиране : Не сушете в сушилня, Гладене: Да не се глади, Химическо чистене: Да не се използва химическо чистене, Перете отделно: Перете винаги с подобни цветове, Преди да перете се уверете, че ципът е закопчан, Калъфът може да се пере |
| Възглавница за гръб | Материя: 100% полиестер, Пълнеж: 100% полиестерни влакна, Пълнеж за възглавница: 100% полипропилен, Машинно пране: 30°C, Избелване: не използвайте белина, Центрофугиране : Не сушете в сушилня, Гладене: Да не се глади, Химическо чистене: Да не се използва химическо чистене, Перете отделно: Перете винаги с подобни цветове, Преди да перете се уверете, че ципът е закопчан, Калъфът може да се пере |
| Характеристики | Подходящ за тераса |
| Обработка | Праховото покритие подпомага защитата на метала срещу износване и ръжда. Праховото покритие е процес на нанасяне на защитен слой оцветен прах върху метала. |
| Цвят | Натурален |
| Тествано за | 110 кг |
| Включително | Луксозни възглавници с издръжлива тъкана калъфка |
| Информация за монтаж | За самостоятелно сглобяване |
| Поддръжка | Почиствайте с вода и неагресивен сапун. |
| Съхранение | Съхранявайте на закрито по време на зимния период |
| Употреба | На открито |
| Производител | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Foarte bine.
Comod , frumos .
Име: Calciu Maria
Kreslo
Krásne a pohodlné kreslo, ktoré pekne dotvára sedenie rovnakej značky, cenovo dostupné and ľahko zostaviteľné.
Име: Elena
fine stole.
Var meget svære at samle. Hullerne var ikke hel præcise , hvilket gjorde det svært. Men det lykkes til sidst og stole er gode ar sidde i.
Име: Lone
Kreslo
Dokupili sme ho k setu a presne sa hodí, je to kvalitné a robustné prevedenie a ľahko sa montuje, určite odporúčam
Име: Ivanka
tuinstoel
zeer goed
Име: dominique vlaemynck
Лаунж крісло
Чудова якість, гарний вигляд, пасує до такого ж кутового дивану
Име: Ганна
Zeker een aanrader
Ik heb het al een jaar en heb nu weer 2 extra gekocht. Goed prijs en kwaliteit.
Име: Goondal
Ne vegyetek kiállítótermi bemutató bútorokat
Rosszul összeszerelt újnak kinéző használt termék apró sérülésekkel. Korrekten előre tájékoztattak, hogy a fotel kifutó modell és csak bemutató darabot tudok vásárolni. Én elfogadtam. A kiszolgálás kedves volt.
Име: Dr. Horváth Péter
Loungestol AGERMOSE natur
Jättefin och man sitter skönt i den,passade perfekt på våran altan.
Име: Jeanette svensson
Mooie stoel
Mooie en heerlijke stoel, alleen problemen met het vastdraaien van de schroeven. Dat was jammer aangezien de eerste 2 van dezelfde stoelen perfect in elkaar ging.
Име: Janine
Доставка
Когато пазарувате онлайн на JYSK.bg, имате възможността да изберете Вашата поръчка да бъде доставена директно до Вашия дом или офис:
Кликни & Вземи - без такса транспорт
Нашата услуга Кликни & Вземи Ви позволява да резервирате артикули онлайн и да ги вземете в избран от Вас магазин на JYSK. След като направите Вашата резервация онлайн, в рамките на 30 минути ще получите потвърждение от магазина, че Вашата поръчка е готова за получаване. С нашата услуга Кликни & Вземи не плащате такса транспорт и заплащате поръчаните артикули в момента на получаване на стоката в магазина.
Доставка в магазин - без такса транспорт
Доставка в магазин е опция, подобна на Кликни & Вземи, но предоставя възможност да поръчате по-голям асортимент от артикули, отколкото са налични във физическите ни магазини. Всички поръчки с доставка до магазин се предплащат предварително с карта при създаването на поръчката. Наш служител ще се свърже с Вас, когато поръчката Ви е вече налична в магазина и можете да отидете да я получите. Моля, имайте предвид, че някои артикули не могат да бъдат доставени с тази опция поради техния обем или размери.
Доставка до адрес - такса транспорт
Когато пазарувате онлайн, можете да изберете адрес, където да бъде доставена Вашата поръчка, било то до дома или офиса Ви. Поръчката ще бъде доставена с куриер.
Големи пакети - допълнителна такса
Със закупуването на обемни и тежки артикули като матраци, канапета и т.н. много от нашите клиенти желаят транспорт до входната врата. Със заплащането на допълнителна такса куриерската фирма ще достави поръчката директно до вратата на Вашия дом.
Артикули, предлагани единствено в магазина
В JYSK се гордеем с това, че предлагаме голяма част от нашия асортимент както онлайн, така и в нашите физически магазини. Но в някои случаи част от артикулите ни могат да бъдат закупени единствено чрез услугата Кликни и Вземи или директно в нашите магазини. В повечето случаи това са продукти в разпродажба, чупливи артикули или такива, които излизат от нашия асортимент.


