HJORTEMOSEПергола HJORTEMOSE Ш3xД3xВ2,3 м светлосива
Преобразете външното си пространство с перголата HJORTEMOSE. С регулируемо, водоустойчиво платнище и издръжлива стоманена рамка, тази градинска пергола създава уют. Ш3 x Д3 x В2,3 м
Характеристики
- Регулируемо платнище: Издърпайте лесно през целия покрив
- Водоустойчива: Платнището е устойчиво на роса и лек дъжд
- Стоманена рамка: Здрава и издръжлива
- Включени клинове и въжета: Прикрепете перголата здраво към земята
- Създайте уютно градинско пространство: Подходяща за външни събития или за релаксация в радината ви
Регулируемо платнище
Перголата HJORTEMOSE е с регулируемо пориестерно платнище. Издърпайте лесно през целия покрив с помощта на прикрепените дръжки.
Водоустойчива
Регулируемото платнище е водоустойчиво, което го прави устойчиво на роса и лек дъжд. Просто издърпайте платнището пред покрива и се насладете на външното си пространство, без да се притеснявате за времето.
Стоманена рамка с включени клинове и въжета
Перголата е направена от здрава стомана с прахово покритие, осигуряваща добра стабилност. ожете да закачите сигурно рамката на перголата към моравата си с включените въжета и клинове.
Създайте уютно градинско пространство:
Перголата е подходяща за екстериорни събития или просто за релаксация в градината. Създайте уютно пространство, добавайки градински мебели, саксии или екстериорни лампи. С размерите си от Ш3 x Д3 x В2,3 м, перголата предоставя достатъчно пространство за поставяне на комплект мебели.
| Размер | Ширина: 300 см, Дължина: 300 см, Височина: 230 см |
|---|---|
| Размер преди монтаж | Ширина: 14.5/21.5 см, Дължина: 228/298 см, Височина: 14.5/13 см |
| Тегло | 15/28 кг |
| Прътове | Стомана |
| Стълб | Стомана |
| Греда | Стомана |
| Покритие | 100% полиестер |
| Цвят | Светлосив |
| Воден стълб | 1000 мм/см² |
| Характеристики | UV-защита, Водоустойчиви |
| Включително | Клинове и въжета |
| Блокира UV лъчите до | 98 % |
| Обработка | Прахово покритие |
| Информация за монтаж | За самостоятелно сглобяване |
| Поддръжка | Почиствайте с вода и неагресивен сапун. |
| Съхранение | Съхранявайте на закрито по време на зимния период |
| Производител | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Genial
La estructura está genial, parece muy bien acabada y duradera. La tela igual.. tiene una calidad precio inmejorables
Име: Patricia
Pergola
Vše v naprostém pořádku, snadné složení, čas ukáže co vydrží
Име: Petr
Zadaszenie
Niestety tylko przy bardzo drobnym deszczyku nie przecieka, ale jak jest trochę większy deszcz meble sa mokre, trzeba chować poduszki
Име: Dorota
Prisvärd
Mkt bra pergola till ett rimligt pris.
Име: Ewa Johannisson Lundberg
Super pergola
Jeg købte en Hjortemose pergola, fordi den var billig. Det viste sig så, at kvaliteten var helt i top. Der er tænkt på alle detaljer, som magneterne i enderne, som holder på den der + den overdækkede parkeringsplads i enden, så der ikke regner ned i stoffet.
Име: Søren Hjorth
Pergola
Super mooie pergola,mooie kwaliteit voor een mooie prijs Goed op te zetten met 2 personen
Име: Brigit
Fin pergola til prisen
Fin pergola til prisen, dog har stænger og stolper en del trykskader på trods af indpakning.
Име: Stine Kjerrumgaard Kramer
Den er praktisk men der er en produktions fejl på dugen
Der er 7 kanaler på dugen og efter manual skal der kun være 6
Име: Frede Henriksen
Pergola
Mooie pergola voor een betaalbare prijs , zeer goede kwaliteit
Име: NGM Bergsteijn
Masszív, stabil pergola jó áron
Szép, masszív, erős pergola. Könnyű volt összeszerelni. A ponyva tépőzárral összefogatható becsukott állapotban. Kinyitott állapotban mágnesek tartják a helyén a ponyvát. Megéri az árát!
Име: Tamás
Доставка
Когато пазарувате онлайн на JYSK.bg, имате възможността да изберете Вашата поръчка да бъде доставена директно до Вашия дом или офис:
Кликни & Вземи - без такса транспорт
Нашата услуга Кликни & Вземи Ви позволява да резервирате артикули онлайн и да ги вземете в избран от Вас магазин на JYSK. След като направите Вашата резервация онлайн, в рамките на 30 минути ще получите потвърждение от магазина, че Вашата поръчка е готова за получаване. С нашата услуга Кликни & Вземи не плащате такса транспорт и заплащате поръчаните артикули в момента на получаване на стоката в магазина.
Доставка в магазин - без такса транспорт
Доставка в магазин е опция, подобна на Кликни & Вземи, но предоставя възможност да поръчате по-голям асортимент от артикули, отколкото са налични във физическите ни магазини. Всички поръчки с доставка до магазин се предплащат предварително с карта при създаването на поръчката. Наш служител ще се свърже с Вас, когато поръчката Ви е вече налична в магазина и можете да отидете да я получите. Моля, имайте предвид, че някои артикули не могат да бъдат доставени с тази опция поради техния обем или размери.
Доставка до адрес - такса транспорт
Когато пазарувате онлайн, можете да изберете адрес, където да бъде доставена Вашата поръчка, било то до дома или офиса Ви. Поръчката ще бъде доставена с куриер.
Големи пакети - допълнителна такса
Със закупуването на обемни и тежки артикули като матраци, канапета и т.н. много от нашите клиенти желаят транспорт до входната врата. Със заплащането на допълнителна такса куриерската фирма ще достави поръчката директно до вратата на Вашия дом.
Артикули, предлагани единствено в магазина
В JYSK се гордеем с това, че предлагаме голяма част от нашия асортимент както онлайн, така и в нашите физически магазини. Но в някои случаи част от артикулите ни могат да бъдат закупени единствено чрез услугата Кликни и Вземи или директно в нашите магазини. В повечето случаи това са продукти в разпродажба, чупливи артикули или такива, които излизат от нашия асортимент.


