BREDSTENШезлонг BREDSTEN Ш79xД187 черен
Шезлонг от алуминий и текстилин. Ш79 x Д187 x В106 см
| Размер след монтаж | Ширина: 79 см, Дължина: 187 см, Височина: 106 см |
|---|---|
| Височина на седалката | 37 |
| Височина подлакътник | 59 см |
| Размер преди монтаж | Ширина: 132 см, Дължина: 73,5 см, Височина: 16 см |
| Тегло | 10,1 кг |
| Материал | Рамка: Алуминият е лек и елегантен материал, който не ръждясва. Алуминият не изисква поддръжка и е лесен за почистване с влажна кърпа. Текстилин е издръжлива материя, изработена от полиестерна прежда с пластмасово покритие. Материята има устойчив цвят, не изисква поддръжка, изсъхва бързо и е лесна за почистване. Текстилин е издръжлива материя, изработена от полиестерна прежда с пластмасово покритие. Материята има устойчив цвят, не изисква поддръжка, изсъхва бързо и е лесна за почистване. Алуминият е лек и елегантен материал, който не ръждясва. Алуминият не изисква поддръжка и е лесен за почистване с влажна кърпа. Алуминият е лек и елегантен материал, който не ръждясва. Алуминият не изисква поддръжка и е лесен за почистване с влажна кърпа. |
| Капачка за крака | Полипропилен |
| Колела | Полипропилен |
| Функция | 7 позиции |
| Характеристики | Колелца |
| Обработка | Праховото покритие подпомага защитата на метала срещу износване и ръжда. Праховото покритие е процес на нанасяне на защитен слой оцветен прах върху метала. |
| Цвят | Черен |
| Тествано за | 110 кг |
| Не се нуждае от поддръжка | Да |
| Информация за монтаж | За самостоятелно сглобяване |
| Поддръжка | Без нужда от поддръжка. Почиствайте с вода и неагресивен сапун. |
| Съхранение | Съхранявайте на закрито по време на зимния период |
| Употреба | На открито |
| Производител | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Buen producto
Excelente relación calidad precio. Tumbonas cómodas y con un diseño robusto.
Име: Txano
Heerlijke ligstoel. En supermakkelijk in gebruik!
Geen gezeul met kussens. Je ligt zalig en ze zijn mooi! Heb er twee naast elkaar staan.
Име: Jeroen
Polecam
Kupiłam leżak ogrodowy, który absolutnie spełnił moje oczekiwania. Jest niezwykle lekki, co czyni go bardzo łatwym do przenoszenia i ustawienia w dowolnym miejscu w ogrodzie. Wykonanie jest na wysokim poziomie, solidne materiały oraz staranność w detalach sprawiają, że leżak dobrze się prezentuje, Dodatkowo, jest bardzo prosty do składania, co ułatwia jego przechowywanie, gdy nie jest używany. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tego zakupu i gorąco polecam ten produkt każdemu, kto szuka komfortowego i funkcjonalnego leżaka ogrodowego.
Име: Beata
Leżak
Wygodny i stabilny, a przede wszystkim dość wysoki. Długo rozglądałam się właśnie za takim leżakiem i w końcu znalazłam odpowiedni dla swoich potrzeb. Oprócz tego kółka są pomocne, gdy chcemy przestawić go w inne miejsce, a możliwiść szybkiego złożenia ułatwia przechowywanie.
Име: Ania
Skøn solseng
Virkelig behagelig solseng med mange indstillinger
Име: Nina Beier
Minőségi termék
Jól néz ki és kényelmes, egyelőre jó minőségűnek bizonyult. 40%-os kedvezménnyel vettük, nekem ez az ár tűnik reálisnak, a listaár eléggé elrugaszkodott...
Име: Éva
fajn
vše OK, fční, pohodlné, lehké, dobře manipulovatelné, nemusí se skrývat před deštěm
Име: pavel
Ligbed
Goede kwaliteit
Име: Paul Van der Steenen
Jättebra Solsäng
Lätt att flytta, snygg och bekväm!
Име: Karin
Leżak bredsten
Bardzo wygodny, porządnie wykonany leżak. Lekko można przenieść , pomocne też przy tym spore kółka.
Име: Leżak
JUTLANDIA - Скандинавски мебели за Вашата градина
Внесете удобство в своето лято с качествените градински продукти JUTLANDIA®, комбиниращи модерен дизайн и функционалност на страхотни цени.
Независимо дали мебелирате най-слънчевото място в градината, разпростирате удобството на хола в посока вътрешния двор, или създавате един градски оазис на своя балкон, ще намерите решението от JUTLANDIA. Асортиментът се състои от класически модели, както и най-модерните сезонни предпочитания – всички с нотка Скандинавски дизайн.
Голяма част от градинските мебели JUTLANDIA не изискват поддръжка, а марката също така предлага дървени градински мебели, по-голямата част от които са FSC® сертифицирани. Това означава, че дървото се добива от отговорни горски стопанства, гарантирайки подходящи условия за природата, животните и хората.
Доставка
Когато пазарувате онлайн на JYSK.bg, имате възможността да изберете Вашата поръчка да бъде доставена директно до Вашия дом или офис:
Кликни & Вземи - без такса транспорт
Нашата услуга Кликни & Вземи Ви позволява да резервирате артикули онлайн и да ги вземете в избран от Вас магазин на JYSK. След като направите Вашата резервация онлайн, в рамките на 30 минути ще получите потвърждение от магазина, че Вашата поръчка е готова за получаване. С нашата услуга Кликни & Вземи не плащате такса транспорт и заплащате поръчаните артикули в момента на получаване на стоката в магазина.
Доставка в магазин - без такса транспорт
Доставка в магазин е опция, подобна на Кликни & Вземи, но предоставя възможност да поръчате по-голям асортимент от артикули, отколкото са налични във физическите ни магазини. Всички поръчки с доставка до магазин се предплащат предварително с карта при създаването на поръчката. Наш служител ще се свърже с Вас, когато поръчката Ви е вече налична в магазина и можете да отидете да я получите. Моля, имайте предвид, че някои артикули не могат да бъдат доставени с тази опция поради техния обем или размери.
Доставка до адрес - такса транспорт
Когато пазарувате онлайн, можете да изберете адрес, където да бъде доставена Вашата поръчка, било то до дома или офиса Ви. Поръчката ще бъде доставена с куриер.
Големи пакети - допълнителна такса
Със закупуването на обемни и тежки артикули като матраци, канапета и т.н. много от нашите клиенти желаят транспорт до входната врата. Със заплащането на допълнителна такса куриерската фирма ще достави поръчката директно до вратата на Вашия дом.
Артикули, предлагани единствено в магазина
В JYSK се гордеем с това, че предлагаме голяма част от нашия асортимент както онлайн, така и в нашите физически магазини. Но в някои случаи част от артикулите ни могат да бъдат закупени единствено чрез услугата Кликни и Вземи или директно в нашите магазини. В повечето случаи това са продукти в разпродажба, чупливи артикули или такива, които излизат от нашия асортимент.

