DREJETКутия за възглавници DREJET Ш160xВ83xДълб.79 антрацитно сива
Характеристики
| Размер след монтаж | Ширина: 160 см, Височина: 83 см, Дълбочина: 79 см, Литър: 915 л |
|---|---|
| Размер преди монтаж | Ширина: 164 см, Дължина: 86 см, Височина: 22 см |
| Тегло | 41 кг |
| Капачка за крака | Полипропилен |
| Материал | |
| Рамка | Поцинкована стомана |
| Страни | Поцинкована стомана |
| Горна част | Поцинкована стомана |
| вътрешни мерки | ширина:155 см,дължина:74 см,височина:80 |
| Характеристики | Устойчив на замръзване, Хидравличен капак |
| Обработка | Прахово покритие |
| Цвят | Антрацитно сив |
| Информация за монтаж | За самостоятелно сглобяване |
| Поддръжка | Почиствайте с вода и неагресивен сапун. |
| Употреба | На открито |
| Производител | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Отзиви
Hyfsad
Den är inte skev som vissa skriver, men ställer man den på snett underlag blir den förstås det. Med korrekt montering är den rätt bra, men inte perfekt. Lockets insida i synnerhet är av tunn plåt och böjer sig där gasarmarna samt snörena fästs. Vid blåst har den lossnat flera gånger eftersom fastsättning av snörena enbart är en knut som pillats in i ett hål i den tunna plåten. Ett ordentligt fäste hade gjort stor skillnad. Jag har modifierat den själv så det nu är förstärkt men det borde inte behövas. I övrigt rätt bra. Vi får se hur länge den håller.
Име: Gabriel
Mooie kist
Mooie grote kist voor de kussens van de loungebank. Vrij simpel in elkaar te zetten met de top handleiding.
Име: Esther
skrzynia na poduszki
Produkt godny polecenia. Skrzynia bardzo pakowna.
Име: Mirosława
duża skrzynia
Skrzynia bardzo duża, po wyjęciu z pudła boki lekko powyginane ale po złożeniu wszystko się usztywnia, na pewno wolę bardziej niż plastikową skrzynię
Име: Roman
Triche delikatna
Ogolne wrazenia ok. Skrecenie nie zajelo duzo czasu. Skrzynia pojemna i ladnie sie prezentuje. Ale troche za cienka blacha, za delikatna. Chociaz po skreceniu robi sie w miare stabilna.
Име: Kamil Pawlak
Toppen
Jättebra och fin. Rymmer mycket!
Име: Louise
Stabil och bra kvalitet
Inte det minsta ranglig. Känns rejäl och stabil och bra kvalitet. Ett plus att den är låsbar.
Име: Maria
mario
skrzynia godna polecenia jestem bardzo zadowolona
Име: Mariola
Bra material men väldigt skev
Materialet är rejält och skyddande, men tyvär är plåten väldigt skev så väldigt svår att dels sätta ihop men också svår att låsa/stänga locket.
Име: Rodrigo
Drejet, baule porta cuscini per esterno
Buon prodotto, buon rapporto qualità/prezzo. Facile da montare (necessario essere in due). Elegante e funzionale.
Име: Gianluigi
Доставка
Доставка
Когато пазарувате онлайн на JYSK.bg, имате възможността да изберете Вашата поръчка да бъде доставена директно до Вашия дом или офис:
Кликни & Вземи - без такса транспорт
Нашата услуга Кликни & Вземи Ви позволява да резервирате артикули онлайн и да ги вземете в избран от Вас магазин на JYSK. След като направите Вашата резервация онлайн, в рамките на 30 минути ще получите потвърждение от магазина, че Вашата поръчка е готова за получаване. С нашата услуга Кликни & Вземи не плащате такса транспорт и заплащате поръчаните артикули в момента на получаване на стоката в магазина.
Доставка в магазин - без такса транспорт
Доставка в магазин е опция, подобна на Кликни & Вземи, но предоставя възможност да поръчате по-голям асортимент от артикули, отколкото са налични във физическите ни магазини. Всички поръчки с доставка до магазин се предплащат предварително с карта при създаването на поръчката. Наш служител ще се свърже с Вас, когато поръчката Ви е вече налична в магазина и можете да отидете да я получите. Моля, имайте предвид, че някои артикули не могат да бъдат доставени с тази опция поради техния обем или размери.
Доставка до адрес - такса транспорт
Когато пазарувате онлайн, можете да изберете адрес, където да бъде доставена Вашата поръчка, било то до дома или офиса Ви. Поръчката ще бъде доставена с куриер.
Големи пакети - допълнителна такса
Със закупуването на обемни и тежки артикули като матраци, канапета и т.н. много от нашите клиенти желаят транспорт до входната врата. Със заплащането на допълнителна такса куриерската фирма ще достави поръчката директно до вратата на Вашия дом.
Артикули, предлагани единствено в магазина
В JYSK се гордеем с това, че предлагаме голяма част от нашия асортимент както онлайн, така и в нашите физически магазини. Но в някои случаи част от артикулите ни могат да бъдат закупени единствено чрез услугата Кликни и Вземи или директно в нашите магазини. В повечето случаи това са продукти в разпродажба, чупливи артикули или такива, които излизат от нашия асортимент.

